sakura 3.1.4 - en to he translation catalogue (37 entries)

en: There are running processes.
    
    Do you really want to close Sakura?
he: קיימים תהליכים אשר כעת מורצים.
    
    האם אתה בטוח כי ברצונך לסגור את Sakura?

en: Select font
he: בחירת גופן

en: Set tab name
he: קביעת שם כרטיסייה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Apply
he: _החל

en: New text
he: תמליל חדש

en: _Select
he: ב_חר

en: Foreground color
he: צבע קדמה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Cursor color
he: צבע סמן

en: Opacity level (%)
he: רמת העמימות (%)

en: Palette
he: לוח צבעים

en: New window title
he: כותרת חלון חדשה

en: Open link
he: פתח קישור

en: Copy link
he: העתק קישור

en: New tab
he: כרטיסייה חדשה

en: Set tab name...
he: קבע שם כרטיסייה...

en: Close tab
he: סגור כרטיסייה

en: Full screen
he: מסך מלא

en: Copy
he: העתק

en: Paste
he: הדבק

en: Options
he: אפשרויות

en: Select font...
he: בחר גופן...

en: Select colors...
he: בחר צבעים...

en: Tabs at bottom
he: כרטיסיות בתחתית

en: Show close button on tabs
he: הצג לחצן סגירה על כרטיסיות

en: Show scrollbar
he: הצג פס גלילה

en: Set audible bell
he: קבע פעמון שמיע

en: Set blinking cursor
he: קבע סמן מהבהב

en: Set cursor type
he: קבע טיפוס סמן

en: Block
he: קטע

en: Underline
he: קו תחתון

en: Terminal %d
he: מסוף %d

en: There is a running process in this terminal.
    
    Do you really want to close it?
he: קיים תהליך אשר כעת מורץ בתוך מסוף זה.
    
    האם אתה בטוח כי ברצונך לסגור אותו?

en: Configuration has been modified by another process. Overwrite?
he: תצורה השתנתה על ידי תהליך אחר. להחליפו?

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Cannot change working directory
he: אין אפשרות לשנות מדור עבודה
