Sakura 2.3.4 - en to hr translation catalogue (64 entries)

en: Print version number
hr: Ispiši broj verzije

en: Set window title
hr: Postavi naslov prozora

en: Select initial terminal font
hr: Odaberi font terminala

en: Select initial number of tabs
hr: Odaberi broj kartica

en: Set working directory
hr: Postavi radnu mapu

en: Execute command
hr: Izvrši naredbu

en: Execute command (last option in the command line)
hr: Izvrši naredbu (zadnja opcija u naredbenom retku)

en: Login shell
hr: Ljuska prijave

en: Set window icon
hr: Postavi ikonu prozora

en: Set columns number
hr: Postavi broj stupaca

en: Set rows number
hr: Postavi broj redaka

en: Hold window after execute command
hr: Zadrži prozor nakon izvršavanja naredbe

en: Maximize window
hr: Raširi prozor maksimalno

en: Fullscreen mode
hr: Cjeloekranski prikaz

en: Use alternate configuration file
hr: Koristi alternativnu konfiguracijsku datoteku

en: Select initial colorset
hr: Odaberi skup boja

en: There are running processes.
    
    Do you really want to close Sakura?
hr: Postoje aktivni procesi.
    
    Stvarno zatvoriti Sakura?

en: Select font
hr: Odaberi font

en: Set tab name
hr: Postavi ime kartice

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Apply
hr: _Primijeni

en: New text
hr: Novi tekst

en: Select colors
hr: Odaberi boje

en: _Select
hr: _Odaberi

en: Colorset
hr: Skup boja

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Foreground color
hr: Prednja boja

en: Background color
hr: Stražnja boja

en: Cursor color
hr: Boja pokazivača

en: Opacity level (%)
hr: Razina neporozirnosti (%)

en: Palette
hr: Paleta

en: New window title
hr: Naslov novog prozora

en: Open mail
hr: Otvori e-poštu

en: Open link
hr: Otvori poveznicu

en: Copy link
hr: Kopiraj poveznicu

en: New tab
hr: Nova kartica

en: Set tab name...
hr: Postavi ime kartice …

en: Close tab
hr: Zatvori karticu

en: Full screen
hr: Cjeloekranski prikaz

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Select font...
hr: Odaberi font …

en: Select colors...
hr: Odaberi boje …

en: Show tab bar
hr: Prikaži traku s karticama

en: Always
hr: Uvijek

en: Tabs at bottom
hr: Kartice dolje

en: Show close button on tabs
hr: Prikaži gumb zatvaranja na karticama

en: Show scrollbar
hr: Prikaži kliznu traku

en: Fewer questions at exit time
hr: Manje pitanja pri zatvaranju programa

en: Set urgent bell
hr: Postavi hitno zvono

en: Set audible bell
hr: Postavi zvučno zvono

en: Set blinking cursor
hr: Postavi treperenje pokazivača

en: Disable numbered tabswitch
hr: Deaktiviraj prekidač numeriranih kartica

en: Set cursor type
hr: Postavi vrstu pokazivača

en: Block
hr: Pravokutnik

en: Underline
hr: Podvučeno

en: IBeam
hr: Okomita crta

en: Search
hr: Traži

en: There is a running process in this terminal.
    
    Do you really want to close it?
hr: U ovom terminalu postoji jedan aktivan proces.
    
    Stvarno zatvoriti terminal?

en: Configuration has been modified by another process. Overwrite?
hr: Jedan drugi proces je promijenio konfiguraciju. Prepisati?

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Cannot change working directory
hr: Radna mapa se ne može promijeniti

en: - vte-based terminal emulator
hr: - emulator terminala temeljen na vte-u

en: sakura version is %s
hr: sakura verzija je %s
