sakura - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Print version number
pl: Pokaż wersję

en: Set window title
pl: Ustaw tytuł okna

en: Select initial terminal font
pl: Wybierz domyślną czcionkę

en: Select initial number of tabs
pl: Wybierz domyślną ilość zakładek

en: Set working directory
pl: Ustaw katalog roboczy

en: Execute command
pl: Wykonaj polecenie

en: Execute command (last option in the command line)
pl: Wykonaj komendę (ostatnia opcja w wierszu poleceń

en: Login shell
pl: Powłoka logowania

en: Set window icon
pl: Ustaw ikonę okna

en: Set columns number
pl: Ustaw liczbę kolumn

en: Set rows number
pl: Ustaw liczbę wierszy

en: Hold window after execute command
pl: Nie wyłączaj okna po wykonaniu polecenia

en: Maximize window
pl: Maksymalizuj okno

en: Fullscreen mode
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Use alternate configuration file
pl: Użyj alternatywnego pliku konfiguracyjnego

en: Select initial colorset
pl: Wybierz domyślny schemat kolorów

en: There are running processes.
    
    Do you really want to close Sakura?
pl: Dalej działają uruchomione procesy.
    
    Czy na pewno chcesz zamknąć Sakura?

en: Select font
pl: Wybierz czcionkę

en: Set tab name
pl: Wybierz nazwę zakładki

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: New text
pl: Nowy tekst

en: Select colors
pl: Wybierz kolory

en: _Select
pl: _Wybierz

en: Colorset
pl: Schemat kolorów

en: Foreground color
pl: Kolor pierwszoplanowy

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Cursor color
pl: Kolor kursora

en: Opacity level (%)
pl: Nieprzezroczystość

en: New window title
pl: Nowy tytuł okna

en: Open link
pl: Otwórz odnośnik

en: Copy link
pl: Kopiuj odnośnik

en: New tab
pl: Nowa zakładka

en: Set tab name...
pl: Ustaw nazwę karty...

en: Close tab
pl: Zamknij zakładkę

en: Full screen
pl: Pełny ekran

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Options
pl: Ustawienia

en: Select font...
pl: Wybierz czcionkę...

en: Select colors...
pl: Wybierz kolory...

en: Show tab bar
pl: Wyświetlaj pasek kart

en: Always
pl: Zawsze

en: When there's more than one tab
pl: Kiedy jest więcej niż jeden

en: Never
pl: Nigdy

en: Tabs at bottom
pl: Karty na dole

en: Show close button on tabs
pl: Pokaż przyciski zamykania na kartach

en: Show scrollbar
pl: Pokaż pasek przesuwania

en: Set audible bell
pl: Dźwiękowy sygnał

en: Set blinking cursor
pl: Migający kursor

en: Set cursor type
pl: Wybierz typ kursora

en: Block
pl: Blokuj

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: There is a running process in this terminal.
    
    Do you really want to close it?
pl: W tym terminalu dalej działa proces.
    
    Czy na pewno chcesz go zamknąć?

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Cannot change working directory
pl: Nie można zmienić katalogu roboczego

en: - vte-based terminal emulator
pl: - emulator terminala oparty na vte

en: sakura version is %s
pl: wersja sakura to %s
