sakura - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Print version number
uk: Показати версію

en: Set window title
uk: Встановити заголовок вікна

en: Select initial terminal font
uk: Оберіть початкаовий шрифт терміналу

en: Select initial number of tabs
uk: Оберіть початкову кількість вкладок терміналу

en: Execute command
uk: Виконати команду

en: Execute command (last option in the command line)
uk: Виконати команду (остання опція в командному рядку)

en: Login shell
uk: Оболонка входу

en: Set columns number
uk: Встановити кількість стовпців

en: Set rows number
uk: Встановити кількість рядків

en: Hold window after execute command
uk: Тримати вікно після виконання команди

en: Use alternate configuration file
uk: Використати інший файл конфігурації

en: There are running processes.
    
    Do you really want to close Sakura?
uk: Є запущені процеси.
    Ви дійсно хочете закрити Sakura?

en: Select font
uk: Обрати шрифт

en: Set tab name
uk: Вказати ім'я вкладки

en: New text
uk: Новий текст

en: New window title
uk: Новий заголовок вікна

en: Open link
uk: Відкрити посилання...

en: Copy link
uk: Копіювати посилання...

en: New tab
uk: Нова вкладка

en: Set tab name...
uk: Встановити нове ім'я вкладки...

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Full screen
uk: Повноекранний режим

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Options
uk: Параметри

en: Select font...
uk: Обрати шрифт...

en: Select colors...
uk: Обрати кольори...

en: Show tab bar
uk: Показувати панель вкладок

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Tabs at bottom
uk: Вкладки знизу

en: Show close button on tabs
uk: Показувати кнопки закриття на вкладках

en: Show scrollbar
uk: Показувати скроллбар

en: Set audible bell
uk: Встановити звуковий сигнал

en: Set blinking cursor
uk: Встановити мерехтіння курсора

en: Set cursor type
uk: Оберіть тип курсора

en: Block
uk: Блок

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Terminal %d
uk: Термінал %d

en: There is a running process in this terminal.
    
    Do you really want to close it?
uk: В цьому терміналі є запущені процеси.
    
    Ви хочете закрити його?

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: - vte-based terminal emulator
uk: Термінальний емулятор базований на vte

en: sakura version is %s
uk: версія Sakura %s
