sakura - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Print version number
hu: Verziószám kiírása

en: Set window title
hu: Ablak címének beállítása

en: Select initial terminal font
hu: Alapértelmezett terminál font beállítása

en: Select initial number of tabs
hu: Fülek alapértelmezett számának beállítása

en: Set working directory
hu: Munkakönyvtár beállítása

en: Execute command
hu: Parancs végrehajtása

en: Execute command (last option in the command line)
hu: Parancs végrehajtása (utolsó opció a parancssorban)

en: Login shell
hu: Bejelentkező shell

en: Set window icon
hu: Ablak ikonjának beállítása

en: Set columns number
hu: Oszlopok számának beállítása

en: Set rows number
hu: Sorok számának beállítása

en: Hold window after execute command
hu: Ablak megtartása a parancs végrehajtása után

en: Maximize window
hu: Ablak maximalizálása

en: Fullscreen mode
hu: Teljes képernyős mód

en: Use alternate configuration file
hu: Alternatív konfigurációs fájl beállítása

en: Select initial colorset
hu: Alapértelmezett színek beállítása

en: There are running processes.
    
    Do you really want to close Sakura?
hu: Még van futó folyamat.
    
    Valóban be akarja zárni a Sakura-t?

en: Select font
hu: Betűkészlet kiválasztása

en: Set tab name
hu: Fül nevének beállítása

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: New text
hu: Új szöveg

en: Select colors
hu: Színek kiválasztása

en: _Select
hu: _Kiválasztás

en: Colorset
hu: Színek

en: Foreground color
hu: Előtér színe

en: Background color
hu: Háttér színe

en: Cursor color
hu: Kurzor színe

en: Opacity level (%)
hu: Átlátszóság mértéke (%)

en: New window title
hu: Új ablakcím

en: Open link
hu: Link megnyitása

en: Copy link
hu: Link másolása

en: New tab
hu: Új fül

en: Set tab name...
hu: Fül nevének beállítása...

en: Close tab
hu: Lap bezárása

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: Copy
hu: Másolás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Options
hu: Beállítások

en: Select font...
hu: Betűkészlet kiválasztása...

en: Select colors...
hu: Színek kiválasztása...

en: Show tab bar
hu: Jelenjen meg a fülsáv

en: Always
hu: Mindig

en: Tabs at bottom
hu: Fülek alul

en: Show scrollbar
hu: Görgetősáv megjelenítése

en: Set urgent bell
hu: Sürgős jelzés beállítása

en: Set audible bell
hu: Hang lejátszása

en: Set blinking cursor
hu: Villogó kurzor beállítása

en: Disable numbered tabswitch
hu: Gyorsbillentyűs fülváltás tiltása

en: Set cursor type
hu: Kurzor típusának beállítása

en: Block
hu: Blokk

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: Terminal %d
hu: Terminál %d

en: There is a running process in this terminal.
    
    Do you really want to close it?
hu: A terminálban még van futó folyamat.
    
    Valóban be akarja zárni?

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Cannot change working directory
hu: A munkakönyvtár nem módosítható

en: - vte-based terminal emulator
hu: - vte alapú terminálemulátor

en: sakura version is %s
hu: sakura verzió: %s
