Samizdat 0.6.0 - en to pl translation catalogue (246 entries)

en: Unknown resource type '%s'
pl: Nieznany typ zasobów '%s'

en: Literal
pl: Dosłowny

en: Member
pl: Uczestnik

en: Message
pl: Wiadomość

en: Statement
pl: Stwierdzenie

en: Vote
pl: Głosowanie

en: refers to <a href="%s">external uriref</a>
pl: odnosi się do <a href="%s">zewnętrznego uriref</a>

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Account blocked by moderator: %s.
pl: Konto zablokowane przez moderatora: %s.

en: Latest Messages
pl: Ostatnie Wiadomości

en: UNBLOCK
pl: ODBLOKUJ

en: BLOCK
pl: ZABLOKUJ

en: Disable moderator status
pl: Usuń stan moderatora

en: Enable moderator status
pl: Dodaj stan moderatora

en: Predicate
pl: Orzeczenie

en: Subject
pl: Podmiot

en: Object
pl: Dopełnienie

en: Votes
pl: Głosy

en: <a href="%s">%s</a> gave rating %4.2f to the <a href="%s">Statement %s</a> on %s.
pl: <a href="%s">%s</a> wystawił ocenę %4.2f <a href="%s">Potwierdzenie %s</a>, na %s.

en: Vote Proposition
pl: Głosuj na Propozycję

en: Bad input
pl: Złe wejście

en: Changes
pl: Zmiany

en: Focus
pl: Temat

en: Related Resources
pl: Zasoby Powiązane

en: Top Focuses
pl: Główne Tematy

en: Features
pl: Tematyczne wiadomości

en: Recent Updates
pl: Ostatnie Uaktualnienia

en: more
pl: więcej

en: Links
pl: Linki

en: All Replies
pl: Wszystkie Odpowiedzi

en: Moderation Log
pl: Log moderacji

en: (name that this language calls itself)
pl: Polski

en:  (default language)
pl:  (język domyślny)

en: History of Changes
pl: Historia Zmian

en: compare with previous version
pl: porównaj z poprzednią wersją

en: Versions
pl: Wersje

en: Not Implemented
pl: Nie Zrealizowane

en: <p>Material item exchange is not implemented yet.</p>
pl: <p>Wciąż niezrealizowane wymiany rzeczy materialnych.</p>

en: Theme
pl: Temat

en: Show static content on the front page
pl: Pokaż zawartość statyczną na głównej stronie

en: Hide static content from the front page
pl: Ukryj zawartość statyczną głównej strony

en: Return to basic interface
pl: Powrót do podstawowego interface'u

en: Enable advanced interface
pl: Aktywuj zaawansowany interface

en: Change Appearance
pl: Zmiana Wyglądu

en: Moderation Facility
pl: Narzędzia Moderacji

en: Disable
pl: Dezaktywuj

en: Enable
pl: Aktywuj

en: Interface Settings
pl: Ustawienia

en: Profile
pl: Profil

en: Account
pl: Konto

en: Create New Account
pl: Utwórz nowe konto

en: You didn't fill all mandatory fields
pl: Nie wypełniłeś wszystkich wymaganych pól

en: Your email address was used to create an account.
pl: Twój adres emailowy zostało użyte w tworzenia konta.

en: Login error: failed to open session for new account
pl: Błąd loginu: błąd otwarcia sesji nowego konta

en: Login Failed
pl: Zły Login

en: Wrong login name or password. Try again.
pl: Błędny login lub hasło. Spróbuj jeszcze raz.

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Use existing account:
pl: Użyj istniejącego konta:

en: Password
pl: Hasło

en: Recover Lost Password
pl: Odzyskaj Zgubione Hasło

en: Confirmation hash not found
pl: Kod hash potwierdzenia nie znaleziony

en: This confirmation hash is intended for another user
pl: Kod hash potwierdzenia jest przeznaczony dla innego użytkownika

en: Confirmation Accepted
pl: Potwierdzenie Zaakceptowane

en: Changes confirmed.
pl: Zmiany potwierdzone.

en: Sorry, password recovery not enabled on this site
pl: Przepraszam, przywrócenie hasła nie jest możliwe na tej witrynie

en: You are already logged in
pl: Już jesteś zalogowany|a

en: Wrong login
pl: Zły login

en: New password has been sent to you.
pl: Nowe hasło zostało wysłane do Ciebie.

en: Account is already blocked
pl: Konto już jest zablokowane

en: Moderator accounts can not be blocked
pl: Konto moderatora nie może być zablokowane

en: Account is not blocked
pl: Konto nie jest zablokowane

en: Can't unblock, the account is broken
pl: Nie może odblokować, konto jest zepsute

en: Full name
pl: Pełne imię

en: Reenter password to confirm
pl: Wpisz ponownie hasło

en: %s updated
pl: %s uaktualizowany(a/e)

en: Your email address was specified for an account.
pl: Twój adres emailowy zostało wyszczególnione dla konta.

en: Confirmation request is sent to your new email address.
pl: Prośba o potwierdzenie została przesłana na twój nowy adres mailowy.

en: Change Account Status
pl: Zmiana Stanu Konta

en: When account is blocked, the member cannot login. Please confirm that you want to change block status of this account.
pl: Kiedy konto jest zablokowane, członek nie może zalogować. Proszę potwierdź, że chcesz zmienić stan tego konta.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Passwords do not match
pl: Hasła niezgodne

en: Login name you specified is reserved
pl: Login który wybrałeś już istnieje

en: Use only latin letters and numbers in login name
pl: W nazwie loginu, wpisuj tylko litery łacińskie (bez polskich znaków)

en: Malformed email address: '%s'
pl: Zły zapis adresu emailowego: '%s'

en: Full name you have specified is used by someone else
pl: Pełne imię te zostało już zdefiniowane przez kogoś innego

en: Email address you have specified is used by someone else
pl: Adres emailowy, który poddałeś jest użyty przez kogoś innego.

en: Login name you specified is already used by someone else
pl: Login który wybrałeś już jest używany przez kogoś innego

en: Failed to send email
pl: Email nie został wysłany (błąd)

en: To confirm this action, visit the following web page:
pl: Aby potwierdzić tej akcji, chodź na tej stronie www:

en: To cancel this action, ignore this message.
pl: Aby anulować tej akcji, ignoruj tej wiadomości

en: Content
pl: Treść

en: Hide Message
pl: Ukryj Wiadomość

en: The message will be hidden from public view.
pl: Wiadomość zostanie ukryta.

en: Unhide Message
pl: Cofnij Ukrycie Wiadomości

en: The message will not be hidden from public view.
pl: Wiadomość nie zostanie ukryta.

en: Reparent Message
pl: Nowa Pierwotna Wiadomość

en: This message will be moved to new parent
pl: Ta wiadomość zostanie przesunięta do nowej pierwotnej wiadomości

en: New Parent
pl: Nowa Pierwotna Wiadomość

en: New Message
pl: Nowa Wiadomość

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Parent Message
pl: Pierwotna Wiadomość

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: You are not allowed to edit this message
pl: Nie wolno Ci edytować tej wiadomości

en: Edit Message
pl: Edytuj Wiadomość

en: Take Over Message
pl: Przejąć wiadomość

en: Edit message content and open-for-all status, message will remain attributed to the current creator.
pl: Edytuj treść wiadomości i jego stan otwarty-dla-edycji, autor wiadomości jeszcze będzie autor aktualny.

en: Replace Message
pl: Zastąpić Wiadomość

en: MESSAGE WILL BE COMPLETELY REPLACED, NO RECOVERY WILL BE POSSIBLE. PLEASE PROVIDE DETAILED JUSTIFICATION FOR THIS ACTION.
pl: WIADOMOŚĆ BĘDZIE CAŁKOWICIE ZASTĄPIONA, NIE BĘDZIE MOŻLIWE PRZYWRÓCENIE JEJ. PROSZĘ UZASADNIJ SZCZEGÓŁOWO SWOJE DZIAŁANIE.

en: Request Moderation
pl: Poproś o moderację

en: Please confirm that you want to request moderation of this message:
pl: Proszę potwierdzić prośbę o moderację tej wiadomości:

en: Acknowledge Moderation Request
pl: Potwierdzić Odbiór Prośby Moderacji

en: Moderation request will be marked as acknowledged without moderatorial action.
pl: Prośba o moderacji będzie potwierdzona bez akcji moderacyjnej.

en: Multimedia upload is disabled on this site
pl: Ładowanie multimediów nie jest aktywne na tej witrynie

en: Message title is required
pl: Tytuł wiadomości wymagany

en: Your message looks like spam
pl: Wygląda na to, że Twoja wiadomość to spam

en: Message body is required
pl: Treść wiadomości wymagana

en: Title
pl: Tytuł

en: (formats supported: %s)
pl: (osługiwane formaty: %s)

en: Upload content from file
pl: Załaduj plik (obraz, ...)

en: Alternatively, upload a file
pl: Alternatywnie, załaduj plik

en: Alternatively, upload a file (formats supported: %s)
pl: Alternatywnie, załaduj plik (osługiwane formaty: %s)

en: All translations have already been made
pl: Wszystkie tłumaczenia już zostali zrobione

en: Language of the message
pl: język wiadomości

en: Editing is open for all members (excluding guests who can't edit anyone's messages)
pl: Edycja jest otwarta dla wszystkich członków (gości nie mogą edytować żadnej wiadomość)

en: Reference to description (ID or URL of another message on this site)
pl: Odnośnik do opisu (ID lub URL innej wiadomości na tej witrynie)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Warning: content is longer than %s characters. In some situations, it will be truncated.
pl: Uwaga: treść przekracza %s znaków. W pewnych sytuacjach, będzie skrócona.

en: Message Preview
pl: Podgląd wiadomości

en: Press 'Back' button to change the message.
pl: Wciśnij przycisk 'Wstecz' by wrócić do wiadomości.

en: Warning: you said that your text is in %s, but it seems to be in another language.
pl: Uwaga: mówiłeś|aś, że tekst Twój jest w językiem %s, ale wygląda jak język używany jest inny.

en: Pending Moderation Requests
pl: Prośby dla Moderacji

en: Date
pl: Data

en: Action
pl: Akcja

en: Resource
pl: Zasób

en: Edit Query
pl: Edytuj Pytanie

en: Search Result
pl: Wynik poszukiwania

en: Publish This Query
pl: Publikuj To Pytanie

en: No matching resources found.
pl: Nie znaleziono pasujących zasobów.

en: Error in your query:
pl: Błąd w Twoim pytaniu:

en: Must-bind list should contain only one blank node, filters based on queries with a complex answer pattern are not implemented
pl: Lista must-bind powinna zawierać tylko jeden pusty wierzchołek, filtry oparte na zapytaniach ze skomplikowanymi schematami nie są zaimplementowane

en: User-defined query pattern should not be longer than %s clauses
pl: Schemat zapytania zdefiniowany przez użytkownika nie powinien być dłuższy niż %s klauzula/e

en: Search By Substring
pl: Szukaj Przez Pod-ciągi

en: Search
pl: Szukaj

en: Select Target
pl: Wybierz Cel

en: Query Pattern (predicate subject object)
pl: Schemat Pytania (orzeczenie podmiot dopełnienie)

en: BLANK CLAUSE
pl: CZYSTA KLAUZULA

en: Literal Condition
pl: Warunek Dosłowny

en: Order By
pl: Uporządkuj Według

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Construct Query
pl: Sformuj Pytanie

en: Edit Raw Query
pl: Edytuj Pytanie Surowe

en: Run
pl: Uruchom

en: Submit
pl: Wyślij

en: Access Denied
pl: Dostęp wzbroniony

en: Account Is Blocked
pl: Konto Jest Zablokowane

en: Your account is blocked until the email address you have specified is confirmed. Confirmation message with instructions was sent to that address.
pl: Twoje konto jest zablokowane, zostanie odblokowane gdy adres emailowy, który podałeś zostanie potwierdzony. Wiadomość o tym jak potwierdzić została wysłana na podany adres.

en: User Error
pl: Błąd Użytkownika

en: Press 'Back' button of your browser to return.
pl: Wciśnij przycisk 'Wstecz' w twojej przeglądarce by wrócić.

en: Resource Not Found
pl: Zasób Nieznaleziony

en:  (looks like it was %s)
pl:  (wygląda jakby było %s)

en: The resource you requested (%s) was not found on this site. Please report this error back to the site you came from%s.
pl: Zasób o który prosiłeś (%s) nie został znaleziony na tej witrynie. Proszę wyślij raport do witryny z której przyszedłeś%s

en: Runtime Error
pl: Błąd Uruchomienia

en: Runtime error has occured.
pl: Wystąpił błąd uruchomienia.

en: Please report this error to the site administrator.
pl: Proszę wyślij do administratora witryny raport cytując błąd.

en: member
pl: członek

en: guest
pl: gość

en: Input size exceeds content size limit
pl: Rozmiar na wejściu jest większy niż limit zawartości

en: Front Page
pl: Strona Główna

en: , page %s
pl: , strona %s

en: pages:
pl: strony:

en: next page
pl: następna strona

en: SELECT FOCUS
pl: WYBIERZ TEMAT

en: this message
pl: ta wiadomość

en: Select focus that this resource will be related to
pl: Wybierz temat z którym będzie powiązany ten zasób

en: Select the date at which this event is planned for
pl: Wybierz datę planowanego zdarzenia

en: Enter focus id if it's not in the list
pl: Wprowadź id tematu jeżeli nie ma go na liście

en: this resource
pl: ten zasób

en: Give a rating of how strongly this resource is related to selected focus
pl: Podaj ocenę jak zasób ten powiązany jest z wybranym tematem

en: -2 (No)
pl: -2 (Niе)

en: -1 (Not Likely)
pl: -1 (Raczej nie)

en: 0 (Uncertain)
pl: 0 (Tak sobie)

en: 1 (Likely)
pl: 1 (Raczej tak)

en: 2 (Yes)
pl: 2 (Tak)

en: Click to view the resource
pl: Kliknij żeby zobaczyć zasoby

en: See the full message
pl: Zobacz pełną wiadomość

en: related to
pl: powiązany z

en: parent message
pl: pierwotna wiadomość

en: current version
pl: wersja aktualna

en: history
pl: historia

en: view source
pl: zobacz źródło

en: replies
pl: odpowiedzi

en: translation
pl: tłumaczenie

en: hidden
pl: ukryte

en: moderation log
pl: log moderacji

en: by&nbsp;%s on&nbsp;%s
pl: dodane przez&nbsp;%s, data:&nbsp;%s

en: Reply to original message
pl: Odpowiedz do pierwotnej wiadomości

en: Edit
pl: Edytuj

en: UNHIDE
pl: COFNIJ UKRYCIE

en: HIDE
pl: UKRYJ

en: REPARENT
pl: NOWA PIERWOTNA WIADOMOŚĆ

en: TAKE OVER
pl: PRZEJMIJ

en: REPLACE
pl: ZASTĄP

en: ACKNOWLEDGE
pl: POTWIERDŹ ODBIÓR

en: Description
pl: Opis

en: Click to vote on how this resource is related to this focus
pl: Kliknij żeby ocenić w jakim stopniu ten zasób jest powiązany z tym tematem

en: vote
pl: głosuj

en: Related Focuses
pl: Tematy powiązane

en: Click to relate this resource to another focus
pl: Kliknij żeby ocenić w jakim stopniu ten zasób jest powiązany z innym tematem

en: Add another focus
pl: Dodaj inny temat

en: Click to put this resource in the calendar
pl: Kliknij aby dodawać ten zasób do kalendarza

en: Put this in the calendar
pl: Dodaj do kalendarza

en: Uploaded file is larger than %s bytes limit
pl: Załadowany plik jest większy niż granica %s bajtów

en: Too many files have recently been uploaded to the preview stage without being confirmed. Please wait and try again later
pl: Za dużo plików zostali nie dawno załadowany w kroku podglądu bez potwierdzenia. Proszę czekaj i próbuj trochę później

en: Failed to detect content type of the uploaded file
pl: Typ treści pliku nie zadetektowany

en: Format '%s' is not supported
pl: Format '%s' nie jest osługiwany

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: none
pl: nie ma

en: You can't relate resource to itself
pl: Nie możesz łączyć zasobu ze sobą

en: Translations should be published as replies to the original message
pl: Tłumaczenia powinny być publikowane jako odpowiedzi do oryginalnej wiadomości

en: Your current access level (%s) does not allow to perform this action (%s)
pl: Twój obecny poziom dostępu (%s) nie pozwala zrobić tą akcję

en: Only <a href="%s">current version</a> may be used for this action
pl: Tylko <a href="%s">aktualna wersja</a> może być używana dla tej akcji

en: Specified language is not supported on this site
pl: Ta witryna nie posiada wsparcia dla wybranego języka

en: Recursive message reference not allowed
pl: Rekurencyjny odnośnik do wiadomości nie wolno

en: Invalid message reference
pl: Nieprawidłowy odnośnik do wiadomości

en: Invalid openForAll value
pl: Nieprawidłowa wartość openForAll

en: Reference to previous version lost
pl: Zgubiony odnośnik do poprzedniej wersji

en: This resource has already been moderated since it was last modified
pl: Ten zasób już zostało zmoderowane po ostatnio raz kiedy było zmodifykowane

en: Moderation of this resource has already been requested
pl: Moderacja tego zasobu już była proszona

en: post
pl: publikować

en: moderate
pl: moderować

en: Download %s file
pl: Pobierz plik %s

en: Install a Flash plugin and enable JavaScript to see this content.
pl: Instaluj plugin Flash i aktywuj JavaScript aby zobaczyć treść.

en: View the clip online
pl: Zobacz film w przeglądarce

en: Click to enlarge
pl: Kliknij aby powiększyć

en: Default
pl: Domyślny

en: Occupation
pl: Zawód

en: Verbatim plain text
pl: Tekst gładki literalny

en: Squish query
pl: Pytanie squish

en: Publish
pl: Publikuj

en: View and edit your profile
pl: Zobacz i edytuj Twój profil

en: Change account parameters (email and password)
pl: Zmiana parametrów konta (email i hasło)

en: Change user interface settings
pl: Zmiana ustawien interface'u

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Log out
pl: Wyloguj się
