Samizdat 0.5.5 - en to uk translation catalogue (197 entries)

en: Top Focuses
uk: Головні теми

en: , page %s
uk: , сторінка %s

en: History of Changes
uk: Історія змін

en: compare with previous version
uk: порівняти з попередньою версією

en: Changes
uk: Зміни

en: Versions
uk: Версії

en: Bad input
uk: Неправильні вихідні дані

en: Features
uk: Тематичні повідомлення

en: Recent Updates
uk: Останні оновлення

en: All Replies
uk: Всі коментарі

en: All Focuses (verbose)
uk: Всі теми (verbose)

en: Moderation Log
uk: Журнал модерування

en: Not Implemented
uk: Не реалізовано

en: <p>Material item exchange is not implemented yet.</p>
uk: <p>Обмін речами ще не реалізований.</p>

en: Log in
uk: Ввійти

en: Use existing account:
uk: Існуючий користувач:

en: Login
uk: Логін

en: Password
uk: Пароль

en: Create New Account
uk: Створити нового користувача

en: Recover Lost Password
uk: Відновити втрачений пароль

en: Malformed email address: '%s'
uk: Неприпустима адреса електронної пошти: &apos;%s&apos;

en: Confirmation hash not found
uk: Вказаний хеш не знайдено

en: This confirmation hash is intended for another user
uk: Цей хеш призначений для іншого користувача

en: Confirmation Accepted
uk: Підтвердження прийняте

en: Changes confirmed.
uk: Зміни підтверджені.

en: Wrong login
uk: Неправильний логін

en: New password has been sent to you.
uk: Вам висланий новий пароль.

en: Full name you have specified is used by someone else
uk: Обране Вами повне ім’я вже використовується

en: Email address you have specified is used by someone else
uk: Вказана Вами адреса електроної пошти вже використовується

en: Confirmation Requested
uk: Зроблений запит на підтвердження

en: Confirmation request is sent to your new email address.
uk: Запит на підтвердження висланий на Вашу нову адресу електронної пошти.

en: Changes Accepted
uk: Зміни прийняті

en: Press 'Back' button of your browser to return.
uk: Натисніть кнопку &apos;Назад&apos; Вашого браузера, щоб повернутися на попередню сторінку.

en: You didn't fill all mandatory fields
uk: Ви не заповнили всі необхідні поля

en: Login name you specified is reserved
uk: Обраний Вами логін зарезервований

en: Use only latin letters and numbers in login name
uk: Використовуйте тільки латинські літери й цифри для логіна

en: Login name you specified is already used by someone else
uk: Обраний Вами логін уже використовується

en: Login error: failed to open session for new account
uk: Помилка входу в систему: не можу відкрити сесію для нового користувача

en: Moderator accounts can not be blocked
uk: Модератори не можуть бути заблоковані

en: Passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

en: Full name
uk: Повне ім’я

en: Email
uk: Email (електронна пошта)

en: Reenter password to confirm
uk: Підтвердження пароля

en: Theme
uk: Тема

en: Show static content on the front page
uk: Виводити статичний текст на головній сторінці

en: Hide static content from the front page
uk: Не виводити статичний текст на головній сторінці

en: Return to basic interface
uk: Повернутися до спрощеного інтерфейсу

en: Enable advanced interface
uk: Ввімкнути розширений інтерфейс

en: Change Appearance
uk: Змінити зовнішній вигляд

en: Moderation Facility
uk: Засоби модерування

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Change Account Settings
uk: Зміна налаштувань користувача

en: Member Settings
uk: Налаштування користувача

en: Your current access level (%s) does not allow to publish messages
uk: Ваш поточний рівень доступу (%s) не дозволяє публікувати повідомлення

en: Action
uk: Дія

en: Date
uk: Дата

en: Moderator
uk: Модератор

en: Resource
uk: Ресурс

en: Error in your query:
uk: Помилка в Вашому запиті:

en: Search Result
uk: Результати пошуку

en: Publish This Query
uk: Опублікувати цей запит

en: Select Target
uk: Обрати мету запиту

en: Query Pattern (predicate subject object)
uk: Шаблон запиту (предикат суб’єкт об’єкт)

en: BLANK CLAUSE
uk: ОЧИСТИТИ УМОВУ

en: Literal Condition
uk: Буквальна умова

en: Order By
uk: Впорядкувати за

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Descending
uk: За спаданням

en: Search By Substring
uk: Шукати за підстрокою

en: Search
uk: Пошук

en: Construct Query
uk: Задати запит

en: Update
uk: Оновити

en: Edit Raw Query
uk: Редагувати запит вручну

en: Run
uk: Виконати

en: Edit Query
uk: Редагувати запит

en: Incorrect resource id '%s'
uk: Неправильний ідентифікатор ресурсу - %s

en: Member
uk: Користувач

en: Statement
uk: Твердження

en: Uriref
uk: Посилання

en: Vote
uk: Оцінка

en: Item
uk: Елемент

en: Your current access level (%s) does not allow to vote
uk: Ваш поточний рівень доступу (%s) не дозволяє голосувати

en: Submit
uk: Прийняти

en: Translation
uk: Переклад

en: Focus
uk: Тема

en: none
uk: немає оцінок

en: You can't relate resource to itself
uk: Ресурс не можна пов’язувати з самим собою

en: Translations should be published as replies to the original message
uk: Переклади потрібно публікувати як коментарі до вихідного повідомлення

en: Can't derive message format and creator login name
uk: Не можу встановити формат повідомлення та ім’я автора

en: Reference to previous version lost
uk: Посилання на попередню версію втрачене

en: Warning: content is longer than %s characters. In some situations, it will be truncated.
uk: Попередження: зміст повідомлення довше %s символів. У деяких ситуаціях воно буде обрізатися.

en: Message Preview
uk: Попередній перегляд повідомлення

en: Press 'Back' button to change the message.
uk: Натисніть кнопку &apos;Назад&apos; для попереднього повідомлення

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Reply
uk: Відповісти

en: Edit Message
uk: Редагувати повідомлення

en: Hide Message
uk: Сховати повідомлення

en: Unhide Message
uk: Виявляти повідомлення

en: Take Over Message
uk: Заволодіти повідомленням

en: Replace Message
uk: Замінити повідомлення

en: Reparent Message
uk: Перевісити повідомлення

en: New Message
uk: Нове повідомлення

en: Parent Message
uk: Вихідне повідомлення

en: The message will be hidden from public view.
uk: Повідомлення буде сховане.

en: The message will not be hidden from public view.
uk: Повідомлення буде виявлено.

en: The message will be attributed to you after takeover.
uk: Після того, як Ви заволодієте цим повідомленням, Ви будете вважатися його автором.

en: MESSAGE WILL BE COMPLETELY REPLACED, NO RECOVERY WILL BE POSSIBLE. PLEASE PROVIDE DETAILED JUSTIFICATION FOR THIS ACTION.
uk: ПОВІДОМЛЕННЯ БУДЕ ПОВНІСТЮ ЗАМІНЕНЕ БЕЗ МОЖЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ. БУДЬ-ЛАСКА, НАДАЙТЕ ДЕТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЦІЄЇ ДІЇ.

en: This message will be moved to new parent
uk: Це повідомлення буде перевішене під нове вихідне повідомлення

en: New Parent
uk: Нове вихідне повідомлення

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Зміст

en: Upload content from file
uk: Закачати повідомлення у вигляді файла

en: Language of the message
uk: Мова повідомлення

en: Format
uk: Формат

en: Default
uk: Без формату

en: Reference to description (ID or URL of another message on this site)
uk: Посилання на опис (номер або URL іншого повідомлення на цьому сайті)

en: Editing is open for all members
uk: Редагування відкрите для всіх користувачів

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Use only <a href="%s">current version</a> for replies and edits
uk: Редагуйте і коментуйте тільки <a href="%s">поточну версію</a>

en: You are not allowed to edit this message
uk: У Вас немає дозволу редагувати це повідомлення

en: Invalid message reference
uk: Некоректне посилання на повідомлення

en: Message reference should refer to an existing message
uk: Посилання має посилатися на існуюче повідомлення

en: Format '%s' is not supported
uk: Формат &apos;%s&apos; не підтримується

en: It is not possible to upload a file without specifying format
uk: Неможливо закачати файл без визначення формату

en: Uploaded file is larger than %s bytes limit
uk: Закачаний файл більше встановленого ліміту (%s байт)

en: Multimedia upload is disabled on this site
uk: Закачка мультімедіа-файлів на цьому сайті вимкнена

en: You should upload %s content from file
uk: Повідомлення типу %s слід закачувати у вигляді файла

en: refers to <a href="%s">external uriref</a>
uk: <a href="%s">зовнішнє посилання</a>

en: Unknown resource type '%s'
uk: Невідомий тип ресурсу '%s'

en: Also related to this focus:
uk: Також стосується цієї теми:

en: Recent updates in focus:
uk: Останні повідомлення на тему:

en: Account blocked by moderator: %s.
uk: Користувач заблокований модератором: %s.

en: UNBLOCK
uk: РОЗБЛОКУВАТИ

en: BLOCK
uk: ЗАБЛОКУВАТИ

en: Latest Messages
uk: Останні повідомлення

en: Replies
uk: Коментарі

en: Object
uk: Об’єкт

en: Predicate
uk: Предикат

en: Subject
uk: Суб’єкт

en: <a href="%s">%s</a> gave rating %4.2f to the <a href="%s">Statement %s</a> on %s.
uk: <a href="%s">%s</a> поставив оцінку %4.2f <a href="%s">твердженню %s</a>, дата %s.

en: Vote Proposition
uk: Твердження, що обговорюється

en: Similar Items
uk: Схожі елементи

en: <p><b>Possessed by:</b></p>
uk: Належить:

en: guest
uk: гість

en: member
uk: користувач

en: moderator
uk: модератор

en: Login Failed
uk: Не вдалося ввійти до системи

en: Wrong login name or password. Try again.
uk: Неправильний логін чи пароль. Спробуйте ще раз.

en: Input size exceeds content size limit
uk: Обсяг вводу перевищує встановлений ліміт

en: Access Denied
uk: Доступ заборонено

en: Account Is Blocked
uk: Користувач заблокований

en: Your account is blocked until the email address you have specified is confirmed. Confirmation message with instructions was sent to that address.
uk: Ваш запис користувача заблоковано, доки не буде підтверджено вказана Вами адреса електронної пошти. На цю адресу було вислано повідомлення з інструкціями.

en: User Error
uk: Помилка користувача

en: looks like it was
uk: схоже, що це був

en: Resource Not Found
uk: Ресурс не знайдений

en: The resource you requested was not found on this site. Please report this error back to the site you came from
uk: Ресурс, щодо якого Ви робили запит, не був знайдений на цьому сайті. Повідомте про цю помилку на сайт, з якого Ви прийшли

en: Runtime Error
uk: Помилка часу виконання

en: Runtime error has occured.
uk: Трапилася помилка часу виконання.

en: Please report this error to the site administrator.
uk: Повідомте, будь-ласка, про цю помилку адміністратору сайта.

en: Publish
uk: Нове повідомлення

en: Share
uk: Обмін

en: Account settings, interface language, theme
uk: Налаштування користувача, мова інтерфейсу, зовнішній вигляд

en: Settings
uk: Налаштувати

en: Log out
uk: Вийти

en: next page
uk: наступна сторінка

en: Click to vote on how this resource is related to this focus
uk: Натисніть, щоб оцінити зв’язок цього ресурсу с цією темою

en: vote
uk: оцінити

en: Related Focuses
uk: Пов’язані теми

en: Click to relate this resource to another focus
uk: Натисніть, щоб оцінити зв’язок цього ресурсу с іншою темою

en: related to
uk: пов’язано з

en: SELECT FOCUS
uk: ОБРАТИ ТЕМУ

en: Give a rating of how strongly this resource is related to selected focus
uk: Оцінить, наскільки цей ресурс пов’язаний з обраною темою

en: -2 (No)
uk: -2 (Ні)

en: -1 (Not Likely)
uk: -1 (Наврядчи)

en: 0 (Uncertain)
uk: 0 (Не ясно)

en: 1 (Likely)
uk: 1 (Можливо)

en: 2 (Yes)
uk: 2 (Так)

en: Click to view the resource
uk: Натисніть, щоб передивитися ресурс

en: See the full message
uk: Продивитися повідомлення повністю

en: parent message
uk: вихідне повідомлення

en: current version
uk: поточна версія

en: history
uk: історія

en: replies
uk: коментарів

en: translation
uk: переклад

en: hidden
uk: сховане

en: by&nbsp;%s on&nbsp;%s
uk: автор&nbsp;%s, дата&nbsp;%s

en: %s content
uk: файл у форматі %s

en: Edit
uk: Редагувати

en: UNHIDE
uk: ВИЯВЛЯТИ

en: HIDE
uk: СХОВАТИ

en: TAKE OVER
uk: ЗАВОЛОДІТИ

en: REPLACE
uk: ЗАМІНИТИ

en: REPARENT
uk: ПЕРЕВІСИТИ

en: Description
uk: Опис

en: (name that this language calls itself)
uk: Українська

en:  (default language)
uk:  (мова “по дефолту”)
