sane-backends - en to hu translation catalogue (163 entries)

en: Standard
hu: Általános

en: Geometry
hu: Geometria

en: Enhancement
hu: Haladó

en: Advanced
hu: Haladó

en: Sensors
hu: Szenzorok

en: Preview
hu: Előnézet

en: Force monochrome preview
hu: Monokróm előnézet

en: Bit depth
hu: Színmélység

en: Scan mode
hu: Szkennelési üzemmód

en: Scan speed
hu: Szkennelési sebesség

en: Top-left x
hu: Bal-felső x

en: Top-left y
hu: Bal-felső y

en: Bottom-right x
hu: Jobb-alsó x

en: Bottom-right y
hu: Jobb-alsó y

en: Scan resolution
hu: Szkennelés felbontása

en: X-resolution
hu: X felbontás

en: Y-resolution
hu: Y felbontás

en: Page width
hu: Lapszélesség

en: Page height
hu: Lapmagasság

en: Red intensity
hu: Vörös intenzitás

en: Green intensity
hu: Zöld intenzitás

en: Blue intensity
hu: Kék intenzitás

en: Brightness
hu: Fényerő

en: Contrast
hu: Kontraszt

en: Grain size
hu: Szemcseméret

en: Black level
hu: Feketeszint

en: White level
hu: Fehérszint

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Highlight
hu: Kiemelés

en: Hue
hu: Árnyalat

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Negative
hu: Negatív

en: Quality calibration
hu: Precíz beállítás

en: Threshold
hu: Küszöb

en: Top-left x position of scan area.
hu: A beolvasási terület bal-felső x pozíciója

en: Top-left y position of scan area.
hu: A beolvasási terület bal-felső y pozíciója

en: Bottom-right x position of scan area.
hu: A beolvasási terület jobb-alsó x pozíciója

en: Bottom-right y position of scan area.
hu: A beolvasási terület jobb-alsó y pozíciója

en: Swap black and white
hu: A fekete és fehér felcserélése

en: Scan button
hu: Szkennel gomb

en: Email button
hu: Email gomb

en: Fax button
hu: Fax gomb

en: Copy button
hu: Másol gomb

en: PDF button
hu: PDF gomb

en: Cancel button
hu: Mégse gomb

en: Page loaded
hu: Oldal betöltve

en: Cover open
hu: Fedél nyitás

en: Color
hu: Színes

en: Gray
hu: Szürke

en: Lineart
hu: Vonalas

en: Operation not supported
hu: A művelet nem támogatott

en: Out of memory
hu: Nincs elég memória

en: Defaults
hu: Alapértelmezett

en: Calibration
hu: Kalibráció

en: Calibrate before next scan
hu: Kalibrálás a következő szkennelés előtt

en: Raw
hu: Nyers

en: Automatic
hu: Automata

en: unknown
hu: ismeretlen

en: flatbed scanner
hu: síkágyas lapolvasó

en: Film type
hu: Filmtípus

en: Hardware resolution
hu: Eszköz felbontása

en: Mirror image
hu: Kép tükrözése

en: Flatbed only
hu: Csak síkágyas

en: Calibrate Scanner
hu: Szkenner kalibrálása

en: Grayscale scan
hu: Szürkeskálás szkennelés

en: Analog Gain
hu: Analóg erősítés

en: Gamma Correction
hu: Gamma korrekció

en: Flatbed
hu: Síkágyas

en: Red
hu: Vörös

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: None
hu: Nincs

en: Scan Mode
hu:  Szkennelési üzemmód

en: Automatic Document Feeder
hu: Automatikus dokumentum adagoló

en: Positive Film
hu: Pozitív film

en: Negative Film
hu: Negatív film

en: Focus on glass
hu: Fókusz az üvegen

en: Focus 2.5mm above glass
hu: Fókusz 2,5mm-el az üveg felett

en: No Correction
hu: Nincs korrekció

en: Thermal printers
hu: Hőnyomtató

en: Ink-jet printers
hu: Tintasugaras nyomtató

en: CRT monitors
hu: CRT monitor

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: A5 portrait
hu: A% álló

en: A5 landscape
hu: A5 fekvő

en: Color correction
hu: Színkorrekció

en: Mirror the image.
hu: Kép tükrözése.

en: Fast preview
hu: Gyors előnézet

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Continue
hu: Folytatás

en: Stop
hu: Megállít

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: File button
hu: Fájl gomb

en: OCR button
hu: OCR gomb

en: Buttons
hu: Gombok

en: Calibrate
hu: Kalibrálás

en: Debugging Options
hu:  Nyomkövetési beállítások

en: Full scan
hu: Teljes szkennelés

en: Coarse calibration
hu: Finom beállítás

en: Coarse calibration for first scan only
hu: Finom beállítás csak az első szkeneléskor

en: Gamma value
hu: Gamma érték

en: Custom
hu: Egyedi

en: Auto
hu: Automatikus

en: Slow
hu: Lassú

en: Normal
hu: Normál

en: Fast
hu: Gyors

en: Extra Fast
hu: Extra gyors

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Start calibration process.
hu: Kalibrálási folyamat indítása.

en: Color Matrix
hu: Színmátrix

en: Custom color matrix.
hu: Egyéni színmátrix.

en: Mirror horizontal
hu: Vízszintes tükrözés

en: Mirror image horizontally.
hu: A kép vízszintes tükrözése.

en: Mirror vertical
hu: Függőleges tükrözés

en: Mirror image vertically.
hu: A kép függőleges tükrözése.

en: Information
hu: Információ

en: Chipset name
hu: Chipset név

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Paper size
hu: Papír mérete

en: Noise reduction
hu: Zajszűrés

en: Gamma correction
hu: Gamma korrekció

en: Diamond
hu: Gyémánt

en: Low
hu: Alacsony

en: Medium
hu: Közepes

en: High
hu: Magas

en: One page
hu: Egy oldal

en: All pages
hu: Minden oldal

en: Special options
hu: Speciális beállítások

en: Quality scan
hu: Minőségi szkennelés

en: Highest quality but lower speed
hu: Minőségi szkennelés alacsony sebességgel

en: Fast scan
hu: Gyors szkennelés

en: Highest speed but lower quality
hu: Gyors sebesség alacsony minőséggel

en: Channel
hu: Csatorna

en: Red balance
hu: Vörös balansz

en: Green balance
hu: Zöld balansz

en: Blue balance
hu: Kék balansz

en: Slowest
hu: Lassabb

en: Slower
hu: Lassú

en: Faster
hu: Gyors

en: Fastest
hu: Gyorsabb

en: Red brightness
hu: Vörös fényerő

en: Green brightness
hu: Zöld fényerő

en: Blue brightness
hu: Kék fényerő

en: Contrast red channel
hu: A vörös csatorna kontrasztja

en: Contrast green channel
hu: A zöld csatorna kontrasztja

en: Contrast blue channel
hu: A kék csatorna kontrasztja

en: Positive
hu: Pozitív

en: Image
hu: Kép

en: Transparency
hu: Átlátszó

en: Source Selection
hu: Forrás kijelölése

en: Preview mode
hu: Előnézeti mód

en: Grid
hu: Rács

en: First entry
hu: Első bejegyzés

en: Second entry
hu: Második bejegyzés

en: Hand-scanner simulation
hu: Kézi szkenner szimuláció

en: Special Options
hu: Speciális beállítások

en: Enable test options
hu: Tesztbeállítások engedélyezése

en: Print options
hu: Nyomtatási beállítások
