sane-backends 1.0.32 - en to uk translation catalogue (1225 entries)

en: Number of options
uk: Кількість параметрів

en: Standard
uk: Типово

en: Geometry
uk: Позиція і розміри

en: Enhancement
uk: Покращення

en: Advanced
uk: Додатково

en: Sensors
uk: Датчики

en: Preview
uk: Перегляд

en: Force monochrome preview
uk: Примусовий чорно-білий перегляд

en: Bit depth
uk: Кількість бітів на колір

en: Scan mode
uk: Режим сканування

en: Scan speed
uk: Швидкість сканування

en: Scan source
uk: Джерело сканування

en: Force backtracking
uk: Примусове повернення

en: Top-left x
uk: Верхня ліва координата за X

en: Top-left y
uk: Верхня ліва координата за Y

en: Bottom-right x
uk: Нижня права координата за X

en: Bottom-right y
uk: Нижня права координата за Y

en: Scan resolution
uk: Роздільна здатність сканування

en: X-resolution
uk: Роздільна здатність за X

en: Y-resolution
uk: Роздільна здатність за Y

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Page height
uk: Висота сторінки

en: Use custom gamma table
uk: Використовувати нестандартну таблицю гами

en: Image intensity
uk: Інтенсивність зображення

en: Red intensity
uk: Інтенсивність червоного

en: Green intensity
uk: Інтенсивність зеленого

en: Blue intensity
uk: Інтенсивність синього

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Grain size
uk: Розмір зерна

en: Halftoning
uk: Напівтони

en: Black level
uk: Рівень чорного

en: White level
uk: Рівень білого

en: White level for red
uk: Рівень білого для червоного

en: White level for green
uk: Рівень білого для зеленого

en: White level for blue
uk: Рівень білого для синього

en: Shadow
uk: Затіненість

en: Shadow for red
uk: Затіненість для червоного

en: Shadow for green
uk: Затіненість для зеленого

en: Shadow for blue
uk: Затіненість для синього

en: Highlight
uk: Підсвічування

en: Highlight for red
uk: Підсвічування для червоного

en: Highlight for green
uk: Підсвічування для зеленого

en: Highlight for blue
uk: Підсвічування для синього

en: Hue
uk: Відтінок

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Filename
uk: Назва файла

en: Halftone pattern size
uk: Розмір шаблону напівтонів

en: Halftone pattern
uk: Шаблон напівтонів

en: Bind X and Y resolution
uk: Пов’язати роздільні здатності за X і Y

en: Negative
uk: Негатив

en: Quality calibration
uk: Якісне калібрування

en: Double Optical Resolution
uk: Подвоїти оптичну роздільну здатність

en: Bind RGB
uk: Пов’язаний RGB

en: Threshold
uk: Поріг

en: Analog gamma correction
uk: Аналогове виправлення гами

en: Analog gamma red
uk: Аналогова гама червоного

en: Analog gamma green
uk: Аналогова гама зеленого

en: Analog gamma blue
uk: Аналогова гама синього

en: Bind analog gamma
uk: Пов’язана аналогова гама

en: Warmup lamp
uk: Розігрів лампи

en: Cal. exposure-time
uk: Калібрувати час витримки

en: Cal. exposure-time for red
uk: Калібрувати час витримки для червоного

en: Cal. exposure-time for green
uk: Калібрувати час витримки для зеленого

en: Cal. exposure-time for blue
uk: Калібрувати час витримки для синього

en: Scan exposure-time
uk: Час витримки сканування

en: Scan exposure-time for red
uk: Час витримки сканування для червоного

en: Scan exposure-time for green
uk: Час витримки сканування для зеленого

en: Scan exposure-time for blue
uk: Час витримки сканування для синього

en: Set exposure-time
uk: Встановити час витримки

en: Cal. lamp density
uk: Калібрувати інтенсивність лампи

en: Scan lamp density
uk: Інтенсивність лампи сканування

en: Set lamp density
uk: Встановити інтенсивність лампи

en: Lamp off at exit
uk: Вимикати лампу при виході

en: Focus position
uk: Позиція фокусування

en: Autofocus
uk: Автофокус

en: Read-only option that specifies how many options a specific device supports.
uk: Параметр лише для читання, який визначає кількість параметрів, які підтримує певний пристрій.

en: Source, mode and resolution options
uk: Параметри джерела даних, режиму і роздільної здатності

en: Scan area and media size options
uk: Параметри області сканування і розмірів носія даних

en: Image modification options
uk: Параметри видозміни зображення

en: Hardware specific options
uk: Параметри обладнання

en: Scanner sensors and buttons
uk: Датчики і кнопки сканера

en: Request a preview-quality scan.
uk: Запитати сканування попереднього перегляду.

en: Request that all previews are done in monochrome mode.  On a three-pass scanner this cuts down the number of passes to one and on a one-pass scanner, it reduces the memory requirements and scan-time of the preview.
uk: Наказати програмі виконувати всі сканування попередніх переглядів у чорно-білому режимі. У режимі з трьома проходами кількість проходів буде зменшено до одного, а на сканерах з одним проходом зменшує навантаження на пам’ять і час сканування зображення попереднього перегляду.

en: Number of bits per sample, typical values are 1 for "line-art" and 8 for multibit scans.
uk: Кількість бітів на колір, типовими значеннями є 1 для штрихового і 8 для напівтонового сканування.

en: Selects the scan mode (e.g., lineart, monochrome, or color).
uk: Визначає режим сканування (наприклад, штриховий, чорно-білий або кольоровий).

en: Determines the speed at which the scan proceeds.
uk: Визначає швидкість, з якою виконується сканування.

en: Selects the scan source (such as a document-feeder).
uk: Визначає джерело сканування (зокрема пристрій подачі документів)

en: Controls whether backtracking is forced.
uk: Визначає, чи буде виконуватися примусове повернення.

en: Top-left x position of scan area.
uk: Координата X правого верхнього лівого кута області сканування.

en: Top-left y position of scan area.
uk: Координата Y правого верхнього лівого кута області сканування.

en: Bottom-right x position of scan area.
uk: Координата X правого нижнього кута області сканування.

en: Bottom-right y position of scan area.
uk: Координата Y правого нижнього кута області сканування.

en: Sets the resolution of the scanned image.
uk: Визначає роздільну здатність сканованого зображення.

en: Sets the horizontal resolution of the scanned image.
uk: Визначає горизонтальну роздільну здатність засканованого зображення.

en: Sets the vertical resolution of the scanned image.
uk: Визначає вертикальну роздільну здатність засканованого зображення.

en: Specifies the width of the media.  Required for automatic centering of sheet-fed scans.
uk: Визначає ширину носія. Це значення потрібне для автоматичного центрування листкових друкованих джерел.

en: Specifies the height of the media.
uk: Визначає висоту носія.

en: Determines whether a builtin or a custom gamma-table should be used.
uk: Визначає буде використано вбудовану чи нетипову таблицю гами.

en: Gamma-correction table.  In color mode this option equally affects the red, green, and blue channels simultaneously (i.e., it is an intensity gamma table).
uk: Таблиця виправлення гами. В кольоровому режимі цей параметр одночасно змінює параметри червоного, зеленого та синього каналів (тобто є таблицею інтенсивності гами).

en: Gamma-correction table for the red band.
uk: Таблиця виправлення гами для червоної смуги.

en: Gamma-correction table for the green band.
uk: Таблиця виправлення гами для зеленої смуги.

en: Gamma-correction table for the blue band.
uk: Таблиця виправлення гами для синьої смуги.

en: Controls the brightness of the acquired image.
uk: Керує яскравістю отриманого зображення.

en: Controls the contrast of the acquired image.
uk: Керує контрастністю отриманого зображення.

en: Selects the "graininess" of the acquired image.  Smaller values result in sharper images.
uk: Визначає значення «зернистості» сканованого зображення. Менші значення призводитимуть до створення чіткіших зображень.

en: Selects whether the acquired image should be halftoned (dithered).
uk: Визначає, чи має бути отримане зображення напівтоновим (з дизерингом).

en: Selects what radiance level should be considered "black".
uk: Визначає рівень світності, який слід вважати «чорним».

en: Selects what radiance level should be considered "white".
uk: Визначає рівень світності, який слід вважати «білим».

en: Selects what red radiance level should be considered "white".
uk: Визначає рівень світності червоного, який слід вважати «білим».

en: Selects what green radiance level should be considered "white".
uk: Визначає рівень світності зеленого, який слід вважати «білим».

en: Selects what blue radiance level should be considered "white".
uk: Визначає рівень світності синього, який слід вважати «білим».

en: Selects what red radiance level should be considered "black".
uk: Визначає рівень світності червоного, який слід вважати «чорним».

en: Selects what green radiance level should be considered "black".
uk: Визначає рівень світності зеленого, який слід вважати «чорним».

en: Selects what blue radiance level should be considered "black".
uk: Визначає рівень світності синього, який слід вважати «чорним».

en: Selects what red radiance level should be considered "full red".
uk: Визначає рівень світності червоного, який слід вважати «цілком червоним».

en: Selects what green radiance level should be considered "full green".
uk: Визначає рівень світності зеленого, який слід вважати «цілком зеленим».

en: Selects what blue radiance level should be considered "full blue".
uk: Визначає рівень світності синього, який слід вважати «цілком синім».

en: Controls the "hue" (blue-level) of the acquired image.
uk: Керує «відтінком» (рівнем синього) отриманого зображення.

en: The saturation level controls the amount of "blooming" that occurs when acquiring an image with a camera. Larger values cause more blooming.
uk: Рівень насиченості керує значенням «вуалювання», яке додаватиметься під час отримання зображення з фотоапарата. Більші значення додаватимуть більше вуалювання.

en: The filename of the image to be loaded.
uk: Назва файла зображення, яке буде завантажено.

en: Sets the size of the halftoning (dithering) pattern used when scanning halftoned images.
uk: Визначає розмір напівтонового шаблону (дизерингу), що використовується під час сканування напівтонових зображень.

en: Defines the halftoning (dithering) pattern for scanning halftoned images.
uk: Визначає напівтонового шаблон (дизеринг) для сканування напівтонових зображень.

en: Use same values for X and Y resolution
uk: Використовувати однакові значення для роздільних здатностей за X та Y

en: Swap black and white
uk: Обміняти місцями чорний і білий

en: Do a quality white-calibration
uk: Виконати якісне калібрування білого

en: Use lens that doubles optical resolution
uk: Використовувати лінзу, яка подвоює оптичну роздільність

en: In RGB-mode use same values for each color
uk: У режимі RGB використовувати однакові значення для кожного кольору

en: Select minimum-brightness to get a white point
uk: Оберіть мінімальну яскравість для отримання точки білого

en: Analog gamma-correction
uk: Аналогове виправлення гами

en: Analog gamma-correction for red
uk: Аналогове виправлення гами для червоного

en: Analog gamma-correction for green
uk: Аналогове виправлення гами для зеленого

en: Analog gamma-correction for blue
uk: Аналогове виправлення гами для синього

en: Warm up lamp before scanning
uk: Розігрівати лампу перед скануванням

en: Define exposure-time for calibration
uk: Визначити час витримки для калібрування

en: Define exposure-time for red calibration
uk: Визначити час витримки для калібрування червоного

en: Define exposure-time for green calibration
uk: Визначити час витримки для калібрування для зеленого

en: Define exposure-time for blue calibration
uk: Визначити час витримки для калібрування для синього

en: Define exposure-time for scan
uk: Визначити час витримки для сканування

en: Define exposure-time for red scan
uk: Визначити час витримки для сканування червоного

en: Define exposure-time for green scan
uk: Визначити час витримки для сканування зеленого

en: Define exposure-time for blue scan
uk: Визначити час витримки для сканування зеленого

en: Enable selection of exposure-time
uk: Увімкнути вибір часу витримки

en: Define lamp density for calibration
uk: Визначити інтенсивність для калібрування

en: Define lamp density for scan
uk: Визначити інтенсивність лампи для сканування

en: Enable selection of lamp density
uk: Увімкнути можливість вибору інтенсивності лампи

en: Turn off lamp when program exits
uk: Вимкнути лампу під час виходу з програми

en: Focus position for manual focus
uk: Позиція фокусування для ручного фокусування

en: Perform autofocus before scan
uk: Виконати автофокусування до сканування

en: Scan button
uk: Кнопка «Scan»

en: Email button
uk: Кнопка «Email»

en: Fax button
uk: Кнопка «Fax»

en: Copy button
uk: Кнопка «Copy»

en: PDF button
uk: Кнопка «PDF»

en: Cancel button
uk: Кнопка «Cancel»

en: Page loaded
uk: Сторінку завантажено

en: Cover open
uk: Кришку відчинено

en: Color
uk: Кольоровий

en: Color Lineart
uk: Кольоровий штриховий

en: Color Halftone
uk: Кольоровий, напівтони

en: Gray
uk: Сірий

en: Halftone
uk: Півтони

en: Lineart
uk: Штрихове

en: Success
uk: Успіх

en: Operation not supported
uk: Дія не підтримується

en: Operation was canceled
uk: Дію було скасовано

en: Device busy
uk: Пристрій зайнято

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: End of file reached
uk: Досягнуто кінця файла

en: Document feeder jammed
uk: Заїдання носія у пристрої подачі

en: Document feeder out of documents
uk: У пристрої подачі немає носіїв

en: Scanner cover is open
uk: Відчинено кришку сканера

en: Error during device I/O
uk: Помилка під час виконання дій з вводу-виводу

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: Access to resource has been denied
uk: Доступ до ресурсу заборонено

en: Lamp not ready, please retry
uk: Лампа не готова, будь ласка, повторіть спробу

en: Scanner mechanism locked for transport
uk: Механізм сканера заблоковано

en: Defaults
uk: Типові

en: Set default values for enhancement controls.
uk: Встановити типові значення для регуляторів покращення.

en: Calibration
uk: Калібрування

en: Calibrate before next scan
uk: Калібрувати перед наступним скануванням

en: If enabled, the device will be calibrated before the next scan. Otherwise, calibration is performed only before the first start.
uk: Якщо позначити цей пункт, пристрій буде калібровано перед наступним скануванням. У іншому випадку калібрування виконуватиметься лише перед першим скануванням.

en: Only perform shading-correction
uk: Виконати лише коригування градації

en: If enabled, only the shading correction is performed during calibration. The default values for gain, offset and exposure time, either built-in or from the configuration file, are used.
uk: Якщо позначено цей пункт, під час калібрування буде виконано лише виправлення градації. Використовуються типові (вбудовані або запозичені з файла налаштувань) значення для коефіцієнта підсилення, зміщення та часу експозиції.

en: Button state
uk: Стан кнопки

en: Number of the frame to scan
uk: Номер кадру для сканування

en: Selects the number of the frame to scan
uk: Визначає кількість кадрів для сканування

en: Duplex scan
uk: Двобічне сканування

en: Duplex scan provides a scan of the front and back side of the document
uk: За використання двобічного сканування ви отримаєте одразу зображення лицьового та зворотного боків документа

en: Correction according to transparency ratio
uk: Виправлення відповідно до співвідношення прозорості

en: Correction according to film type
uk: Виправлення відповідно до типу плівки

en: Fine color
uk: Чистий колір

en: Negatives
uk: Негативи

en: Raw
uk: Без обробки

en: No transparency correction
uk: Без виправлення прозорості

en: Slides
uk: Слайди

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Normal speed
uk: Звичайна швидкість

en: 1/2 normal speed
uk: 1/2 звичайної швидкості

en: 1/3 normal speed
uk: 1/3 звичайної швидкості

en: rounded parameter
uk: округлений параметр

en: unknown
uk: невідома

en: ADF jam
uk: Заїдання у протяжному механізмі

en: ADF cover open
uk: Відкрито кришку протяжного механізму

en: lamp failure
uk: Лампа не працює

en: scan head positioning error
uk: помилка позиціонування голівки сканування

en: CPU check error
uk: Помилка під час перевірки процесора

en: RAM check error
uk: Помилка під час перевірки пам’яті

en: ROM check error
uk: Помилка під час перевірки ROM

en: hardware check error
uk: Помилка під час перевірки обладнання

en: transparency unit lamp failure
uk: Не працює лампа модуля слайдів

en: transparency unit scan head positioning failure
uk: Помилка позиціонування голівки сканування модуля плівок

en: parameter list length error
uk: Помилка, пов’язана з довжиною списку параметрів

en: invalid command operation code
uk: Некоректний код команди дії

en: invalid field in CDB
uk: Некоректне поле у CDB

en: unsupported LUN
uk: Непідтримуване значення LUN

en: invalid field in parameter list
uk: Некоректне поле у списку параметрів

en: command sequence error
uk: Помилка під час виконання послідовності команд

en: too many windows specified
uk: Вказано забагато вікон

en: medium not present
uk: Відсутній носій

en: invalid bit IDENTIFY message
uk: Повідомлення про некоректний біт IDENTIFY

en: option not correct
uk: параметр не є коректним

en: power on reset / bus device reset
uk: скидання під час вмикання / з’єднання пристрою

en: parameter changed by another initiator
uk: Параметр змінено іншим інструментом ініціалізації

en: no additional sense information
uk: відсутні додаткові дані

en: reselect failure
uk: Помилка повторного вибору

en: SCSI parity error
uk: Помилка парності SCSI

en: initiator detected error message received
uk: Отримано повідомлення про помилку виявлення інструменту ініціалізації

en: invalid message error
uk: Некоректне повідомлення

en: timeout error
uk: Перевищення часу очікування

en: transparency unit shading error
uk: Помилка під час градації у модулі слайдів

en: lamp not stabilized
uk: Лампу не стабілізовано

en: film scanner
uk: плівковий сканер

en: flatbed scanner
uk: планшетний сканер

en: Film type
uk: Тип плівки

en: Selects the film type, i.e. negatives or slides
uk: Визначає тип плівки, тобто негатив чи слайд

en: Negative film type
uk: Тип плівки негатива

en: Selects the negative film type
uk: Оберіть тестове зображення

en: Hardware resolution
uk: Апаратна роздільна здатність

en: Use only hardware resolutions
uk: Використовувати лише апаратні значення

en: Focus
uk: Фокусування

en: Auto focus
uk: Автоматичне фокусування

en: Enable/disable auto focus
uk: Увімкнути/Вимкнути автоматичне фокусування

en: Auto focus only once
uk: Одноразове автофокусування

en: Do auto focus only once between ejects
uk: Виконувати автоматичне фокусування лише раз між виштовхуваннями

en: Manual focus position
uk: Визначення позиції фокуса вручну

en: Set the optical system's focus position by hand (default: 128).
uk: Встановити позицію фокусування оптичної системи вручну (типове значення: 128).

en: Scan margins
uk: Поля області сканування

en: Extra color adjustments
uk: Додаткова корекція кольорів

en: Mirror image
uk: Віддзеркалити зображення

en: Mirror the image horizontally
uk: Віддзеркалити зображення горизонтально.

en: Auto exposure
uk: Автоекспозиція

en: Enable/disable the auto exposure feature
uk: Увімкнути/Вимкнути можливість автоекспонування

en: Calibration now
uk: Калібрування

en: Execute calibration *now*
uk: Виконати калібрування негайно

en: Self diagnosis
uk: Самодіагностика

en: Perform scanner self diagnosis
uk: Виконати самодіагностику сканера

en: Reset scanner
uk: Скинути параметри сканера

en: Reset the scanner
uk: Скинути параметри сканера

en: Medium handling
uk: Обробка носіїв

en: Eject film after each scan
uk: Виштовхувати плівку після кожного сканування

en: Automatically eject the film from the device after each scan
uk: Автоматично виштовхувати плівку з пристрою після кожного сканування

en: Eject film before exit
uk: Виштовхувати плівку перед завершенням роботи

en: Automatically eject the film from the device before exiting the program
uk: Автоматично виштовхувати плівку з пристрою перед завершенням роботи програми

en: Eject film now
uk: Виштовхнути плівку

en: Eject the film *now*
uk: Виштовхнути плівку *негайно*

en: Document feeder extras
uk: Додаткові інструменти подачі

en: Flatbed only
uk: Лише планшетний

en: Disable auto document feeder and use flatbed only
uk: Вимкнути автоматичну подачу, використовувати лише планшетний механізм

en: Transparency unit
uk: Модуль для слайдів

en: Switch on/off the transparency unit (FAU, film adapter unit)
uk: Увімкнути/Вимкнути модуль для слайдів (FAU, film adapter unit)

en: Negative film
uk: Негатив

en: Positive or negative film
uk: Позитивною чи негативною є плівка

en: Density control
uk: Керування щільністю

en: Set density control mode
uk: Встановити режим керування щільністю

en: Transparency ratio
uk: Співвідношення прозорості

en: Select film type
uk: Оберіть тип плівки

en: Select the film type
uk: Визначає тип плівки

en: Calibrate Scanner
uk: Калібрувати сканер

en: Force scanner calibration before scan
uk: Виконувати примусове калібрування перед скануванням

en: Grayscale scan
uk: Сканувати у відтінках сірого

en: Do a grayscale rather than color scan
uk: Виконувати чорно-біле сканування замість кольорового

en: Analog Gain
uk: Аналогове підсилення

en: Increase or decrease the analog gain of the CCD array
uk: Збільшити або зменшити аналогове підсилення матриці ПЗЗ

en: Gamma Correction
uk: Виправлення гами

en: Selects the gamma corrected transfer curve
uk: Визначити криву виправлення гами

en: Flatbed
uk: Планшет

en: ADF Front
uk: Перед протяжного механізму

en: ADF Back
uk: Зворот протяжного механізму

en: ADF Duplex
uk: Двобічна АПД

en: Card Front
uk: Картка (профіль)

en: Card Back
uk: Картка (зворот)

en: Card Duplex
uk: Картка (обидва боки)

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Enhance Red
uk: Покращити червоний

en: Enhance Green
uk: Покращити зелений

en: Enhance Blue
uk: Покращити синій

en: None
uk: Немає

en: Black-on-White
uk: Чорне на білому

en: Black-on-Image
uk: Чорне на зображенні

en: White-on-Black
uk: Біле на чорному

en: Software blank skip percentage
uk: Порогове значення порожніх сторінок для програмного відкидання

en: Request driver to discard pages with low percentage of dark pixels
uk: Вимагати від драйвера відкидання сторінок з надто низькою питомою кількістю темних пікселів

en: Imprinter Options
uk: Параметри наддруку

en: Controls for imprinter units
uk: Керування одиницям наддруку

en: Scan Mode
uk: Режим сканування

en: Use non-blocking IO
uk: Використовувати ввід-вивід без блокування

en: Use non-blocking IO for sane_read() if supported by the frontend.
uk: Використовувати режим вводу-виводу без блокування для sane_read(), якщо підтримується оболонкою.

en: Simplex
uk: Однобічна

en: Duplex
uk: Двобічна

en: Transparency Unit
uk: Модуль для слайдів

en: Automatic Document Feeder
uk: Автоматична подача документів

en: Positive Film
uk: Плівка-позитив

en: Negative Film
uk: Плівка-негатив

en: Focus on glass
uk: Фокус на склі

en: Focus 2.5mm above glass
uk: Фокус 2,5 мм над склом

en: Halftone A (Hard Tone)
uk: Півтони A (Різкі тони)

en: Halftone B (Soft Tone)
uk: Півтони B (М’які тони)

en: Halftone C (Net Screen)
uk: Півтони C (Net Screen)

en: Dither A (4x4 Bayer)
uk: Дизеринг A (секція 4x4)

en: Dither B (4x4 Spiral)
uk: Дизеринг B (спіраль 4x4)

en: Dither C (4x4 Net Screen)
uk: Дизеринг C (4x4 Net Screen)

en: Dither D (8x4 Net Screen)
uk: Дизеринг D (8x4 Net Screen)

en: Text Enhanced Technology
uk: Технологія покращення тексту

en: Download pattern A
uk: Завантажити шаблон A

en: Download pattern B
uk: Завантажити шаблон B

en: No Correction
uk: Без виправлення

en: User defined
uk: Визначене користувачем

en: Impact-dot printers
uk: Матричні принтери

en: Thermal printers
uk: Термічні принтери

en: Ink-jet printers
uk: Струминні принтери

en: CRT monitors
uk: Монітори з ЕПТ

en: Default
uk: Типовий

en: High density printing
uk: Друк з високою щільністю

en: Low density printing
uk: Друк з низькою щільністю

en: High contrast printing
uk: Друк з високою контрастністю

en: User defined (Gamma=1.0)
uk: Визначене користувачем (Gamma=1.0)

en: User defined (Gamma=1.8)
uk: Визначена користувачем (Gamma=1.8)

en: CD
uk: КД

en: A5 portrait
uk: A5 книжкова

en: A5 landscape
uk: A5 альбомна

en: Max
uk: Макс

en: Selects the halftone.
uk: Визначає півтон.

en: Dropout
uk: Маска

en: Selects the dropout.
uk: Визначає маску.

en: Selects the brightness.
uk: Визначає яскравість.

en: Sharpness
uk: Різкість

en: Color correction
uk: Кольорова компенсація

en: Sets the color correction table for the selected output device.
uk: Визначає таблицю виправлення кольорів для вибраного пристрою виведення даних.

en: Color correction coefficients
uk: Коефіцієнти виправлення кольорів

en: Matrix multiplication of RGB
uk: Матричний множник RGB

en: Shift green to red
uk: Зсув зеленого до червоного

en: Shift green to blue
uk: Зсув зеленого до синього

en: Shift red to green
uk: Зсув червоного до зеленого

en: Shift red to blue
uk: Зсув червоного до синього

en: Shift blue to green
uk: Зсув синього до зеленого

en: Shift blue to red
uk: Зсув синього до червоного

en: Controls green level
uk: Керує рівнем зеленого

en: Adds to red based on green level
uk: Додаток до червоного на основі рівня зеленого

en: Adds to blue based on green level
uk: Додаток до синього на основі рівня зеленого

en: Adds to green based on red level
uk: Додаток до зеленого на основі рівня червоного

en: Controls red level
uk: Керує рівнем червоного

en: Adds to blue based on red level
uk: Додаток до синього на основі рівня червоного

en: Adds to green based on blue level
uk: Додаток до зеленого на основі рівня синього

en: Adds to red based on blue level
uk: Додаток до червоного на основі рівня синього

en: Controls blue level
uk: Визначає рівень синього

en: Mirror the image.
uk: Віддзеркалити зображення.

en: Fast preview
uk: Швидкий перегляд

en: Auto area segmentation
uk: Автоматичний поділ на області

en: Short resolution list
uk: Короткий список роздільних здатностей

en: Display short resolution list
uk: Показати короткий список роздільних здатностей

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Defines the zoom factor the scanner will use
uk: Визначає масштаб, який буде використано сканером

en: Quick format
uk: Швидке форматування

en: Optional equipment
uk: Додаткове устаткування

en: Eject
uk: Виштовхнути

en: Eject the sheet in the ADF
uk: Виштовхнути аркуш з протяжного пристрою

en: Auto eject
uk: Автовиштовхування

en: Eject document after scanning
uk: Виштовхнути документ після сканування

en: ADF Mode
uk: Режим протяжного пристрою

en: Selects the ADF mode (simplex/duplex)
uk: Визначає режим протяжного пристрою (однобічний/двобічний)

en: Bay
uk: Секція

en: Select bay to scan
uk: Визначає секцію, яку буде скановано

en: Selects the gamma correction value from a list of pre-defined devices or the user defined table, which can be downloaded to the scanner
uk: Визначає значення виправлення рівня контрастності (гами) зі списку попереднього визначених пристроїв або визначеної користувачем таблиці, яку можна завантажити у сканер

en: Focus Position
uk: Позиція фокусування

en: Sets the focus position to either the glass or 2.5mm above the glass
uk: Визначає позицію фокусування на рівень від поверхні скла до висоти 2,5 мм над склом

en: Wait for Button
uk: Очікувати натискання кнопки

en: After sending the scan command, wait until the button on the scanner is pressed to actually start the scan process.
uk: Після надсилання команди сканування не розпочинати сканування до натискання кнопки на сканері.

en: Infrared
uk: Інфрачервоне

en: Positive Slide
uk: Слайд-позитив

en: Negative Slide
uk: Слайд-негатив

en: Built in CCT profile
uk: Вбудований профіль CCT

en: User defined CCT profile
uk: Визначений користувачем профіль CCT

en: Load
uk: Завантажити

en: Load a sheet in the ADF
uk: Завантажити аркуш до протяжного пристрою

en: ADF Skew Correction
uk: Виправлення нахилу у протяжному пристрої

en: Enables ADF skew correction
uk: Вмикає виправлення нахилу у протяжному пристрої

en: ADF CRP Correction
uk: Виправлення обрізання у протяжному пристрої

en: Enables ADF auto cropping
uk: Вмикає виправлення автообрізання у протяжному пристрої

en: On
uk: Увімкнути

en: Off
uk: Вимкнути

en: Dither
uk: Дизеринг

en: Diffusion
uk: Дифузія

en: White
uk: Білий

en: Black
uk: Чорний

en: Continue
uk: Продовжити

en: Stop
uk: Зупинити

en: 10mm
uk: 10мм

en: 15mm
uk: 15мм

en: 20mm
uk: 20мм

en: Horizontal
uk: По горизонталі

en: Horizontal bold
uk: Жирний по горизонталі

en: Horizontal narrow
uk: Вузький по горизонталі

en: Vertical
uk: По вертикалі

en: Vertical bold
uk: Жирний по вертикалі

en: Top to bottom
uk: Згори вниз

en: Bottom to top
uk: Знизу догори

en: Front
uk: Перед

en: Back
uk: Зворот

en: Gamma function exponent
uk: Показник функції гами

en: Changes intensity of midtones
uk: Змінює інтенсивність напівтонів

en: Reverse image format
uk: Інверсивний формат зображення

en: Halftone type
uk: Тип півтонів

en: Control type of halftone filter
uk: Керування типом фільтра півтонів

en: Control pattern of halftone filter
uk: Керування взірцем фільтра півтонів

en: Outline
uk: Контур

en: Perform outline extraction
uk: Виконати видобування контуру

en: Emphasis
uk: Виокремлення

en: Negative to smooth or positive to sharpen image
uk: Негатив для згладжування або позитив для збільшення різкості зображення

en: Separation
uk: Розділення

en: Enable automatic separation of image and text
uk: Увімкнути автоматичне відокремлення зображень і тексту

en: Mirroring
uk: Віддзеркалення

en: Reflect output image horizontally
uk: Віддзеркалити отримане зображення по горизонталі

en: White level follower
uk: Відповідник рівня білого

en: Control white level follower
uk: Керує відповідником рівня білого

en: BP filter
uk: Фільтр СП

en: Improves quality of high resolution ball-point pen text
uk: Поліпшує якість тексту, написаного кульковою ручкою

en: Smoothing
uk: Згладжування

en: Enable smoothing for improved OCR
uk: Увімкнути згладжування для поліпшення ОРТ

en: Gamma curve
uk: Крива гами

en: Gamma curve, from light to dark, but upper two may not work
uk: Крива гами, від світлого до темного, але верхні дві можуть не працювати

en: Threshold curve
uk: Порогова крива

en: Threshold curve, from light to dark, but upper two may not be linear
uk: Порогова крива, від світлого до темного, але верхні дві не можуть бути лінійними

en: Threshold white
uk: Білий поріг

en: Set pixels equal to threshold to white instead of black
uk: Встановити для порогових пікселів білий колір, а не чорний

en: Noise removal
uk: Вилучення шуму

en: Matrix 5x5
uk: Матриця 5x5

en: Remove 5 pixel square noise
uk: Вилучати піксельний шум розміром до 5 пікселів

en: Matrix 4x4
uk: Матриця 4x4

en: Remove 4 pixel square noise
uk: Вилучати піксельний шум розміром до 4 пікселів

en: Matrix 3x3
uk: Матриця 3x3

en: Remove 3 pixel square noise
uk: Вилучати піксельний шум розміром до 3 пікселів

en: Matrix 2x2
uk: Матриця 2x2

en: Remove 2 pixel square noise
uk: Вилучати піксельний шум розміром до 2 пікселів

en: Variance
uk: Дисперсія

en: Set SDTC variance rate (sensitivity), 0 equals 127
uk: Встановити величину дисперсії SDTC (чутливість), 0 відповідає 127

en: Auto width detection
uk: Автовиявлення ширини

en: Scanner detects paper sides. May reduce scanning speed.
uk: Сканер визначає краї паперу. Може уповільнити сканування.

en: Auto length detection
uk: Автовиявлення довжини

en: Scanner detects paper lower edge. May confuse some frontends.
uk: Сканер виявляє нижній край паперу. Може призвести до помилкової роботи деяких програмних оболонок.

en: Compression
uk: Стиснення

en: Enable compressed data. May crash your front-end program
uk: Увімкнути стискання даних. Може призвести до аварійного завершення роботи програмних оболонок.

en: Compression argument
uk: Аргумент стискання

en: Level of JPEG compression. 1 is small file, 7 is large file. 0 (default) is same as 4
uk: Рівень стискання JPEG. 1 — малий файл, 7 — великий файл. 0 (типовий) — те саме, що і 4.

en: DF action
uk: Дія ПП

en: Action following double feed error
uk: Дія, яку буде виконано у відповідь на помилку подвійного подавання

en: DF skew
uk: ПП для перекошування

en: Enable double feed error due to skew
uk: Увімкнути помилку подвійного подавання через перекошування

en: DF thickness
uk: ПП для товщини

en: Enable double feed error due to paper thickness
uk: Увімкнути помилку подвійного подавання через товщину паперу

en: DF length
uk: ПП для довжини

en: Enable double feed error due to paper length
uk: Увімкнути помилку подвійного подавання через довжину паперу

en: DF length difference
uk: Різниця довжини для ПП

en: Difference in page length to trigger double feed error
uk: Різниця у довжинах аркушів паперу, яка призводитиме до помилки подвійного подавання

en: DF recovery mode
uk: Режим відновлення для ПП

en: Request scanner to reverse feed on paper jam
uk: Вимагати від сканера зворотного подавання, якщо папір зам’ято

en: Paper protection
uk: Захист паперу

en: Request scanner to predict jams in the ADF
uk: Вимагати від сканера передбачати зам’яття у протяжному пристрої

en: Advanced paper protection
uk: Додатковий захист паперу

en: Request scanner to predict jams in the ADF using improved sensors
uk: Вимагати від сканера передбачати зам’яття у протяжному пристрої за допомогою поліпшених датчиків

en: Staple detection
uk: Виявлення скоб

en: Request scanner to detect jams in the ADF caused by staples
uk: Вимагати від сканера виявляти зам’яття у протяжному пристрої через скоби

en: Background color
uk: Колір тла

en: Set color of background for scans. May conflict with overscan option
uk: Встановити колір для тла сканованих зображень. Може конфліктувати із параметром полів.

en: Dropout color
uk: Колір для викидання

en: One-pass scanners use only one color during gray or binary scanning, useful for colored paper or ink
uk: Однопрохідні сканери використовують лише один колір під час сканування у відтінках сірого або чорно-білого сканування, корисно для кольорового паперу або чорнильних записів

en: Buffer mode
uk: Режим буферизації

en: Request scanner to read pages quickly from ADF into internal memory
uk: Наказати сканеру швидко читати сторінки з протяжного пристрою до внутрішньої пам’яті

en: Prepick
uk: Попереднє захоплення

en: Request scanner to grab next page from ADF
uk: Наказати сканеру захопити наступну сторінку із протяжного пристрою

en: Overscan
uk: Поля

en: Collect a few mm of background on top side of scan, before paper enters ADF, and increase maximum scan area beyond paper size, to allow collection on remaining sides. May conflict with bgcolor option
uk: Зібрати дані щодо декількох міліметрів у верхній частині сканованого зображення, перш ніж аркуш потрапить до протяжного пристрою, і збільшити максимальну область сканування за межі встановленого розміру паперу, а також дозволити збирання решти даних з бічних полів. Може конфліктувати з параметром кольору тла.

en: Sleep timer
uk: Таймер присипляння

en: Time in minutes until the internal power supply switches to sleep mode
uk: Час у хвилинах, по завершенню якого внутрішнє живлення буде переведено у режим сну

en: Off timer
uk: Таймер вимикання

en: Time in minutes until the internal power supply switches the scanner off. Will be rounded to nearest 15 minutes. Zero means never power off.
uk: Час у хвилинах, по завершенню якого внутрішнє живлення буде вимкнено. Буде округлено до найближчого кратного до 15 хвилин. Нульове значення означає, що живлення не вимикатиметься.

en: Duplex offset
uk: Зміщення двобічного

en: Adjust front/back offset
uk: Коригування зміщення між переднім і зворотним боком

en: Green offset
uk: Зміщення зеленого

en: Adjust green/red offset
uk: Коригування зміщення між зеленим і червоним каналами

en: Blue offset
uk: Зміщення синього

en: Adjust blue/red offset
uk: Коригування зміщення між синім і червоним каналами

en: Low Memory
uk: Обмеження пам’яті

en: Limit driver memory usage for use in embedded systems. Causes some duplex transfers to alternate sides on each call to sane_read. Value of option 'side' can be used to determine correct image. This option should only be used with custom front-end software.
uk: Обмежити використання пам’яті драйвером на вбудованих системах. Призводить до передавання окремих боків аркуша у відповідь на кожен виклик sane_read. Відповідне зображення можна визначити за параметром «side». Цим параметром слід користуватися лише для нетипового зовнішнього інтерфейсу програмного забезпечення.

en: Duplex side
uk: Бік для двобічного

en: Tells which side (0=front, 1=back) of a duplex scan the next call to sane_read will return.
uk: Визначає, який бік (0=передній, 1=зворотний) двобічного сканованого зображення буде повернуто під час наступного виклику sane_read.

en: Hardware deskew and crop
uk: Апаратне виправлення нахилу і обрізання

en: Request scanner to rotate and crop pages digitally.
uk: Вимагати від сканера обертання та обрізання сторінок у цифровому режимі.

en: Software deskew
uk: Програмне усування обертання

en: Request driver to rotate skewed pages digitally.
uk: Вимагати від драйвера усування обертання сторінок у автоматичному режимі.

en: Software despeckle diameter
uk: Діаметр плям для програмного усування

en: Maximum diameter of lone dots to remove from scan.
uk: Мінімальний діаметр окремих плям, які слід усунути зі сканованого зображення.

en: Software crop
uk: Програмне обрізання

en: Request driver to remove border from pages digitally.
uk: Вимагати від драйвера вилучення границі зі сторінок у автоматичному режимі.

en: Halt on Cancel
uk: Перервати при скасуванні

en: Request driver to halt the paper feed instead of eject during a cancel.
uk: Наказати драйверу перервати подавання паперу, замість його виштовхування, якщо сканування скасовано.

en: Endorser Options
uk: Параметри наддруку

en: Controls for endorser unit
uk: Керування модулем наддруку

en: Endorser
uk: Наддрук

en: Enable endorser unit
uk: Увімкнути модуль наддруку

en: Endorser bits
uk: Біти наддруку

en: Determines maximum endorser counter value.
uk: Визначає максимальне значення лічильника наддруку.

en: Endorser value
uk: Значення наддруку

en: Initial endorser counter value.
uk: Початкове значення лічильника наддруку.

en: Endorser step
uk: Крок наддруку

en: Change endorser counter value by this much for each page.
uk: Змінювати значення лічильника наддруку на вказане число для кожної наступної сторінки.

en: Endorser Y
uk: Y наддруку

en: Endorser print offset from top of paper.
uk: Зсув мітки наддруку від верхнього краю паперу.

en: Endorser font
uk: Шрифт наддруку

en: Endorser printing font.
uk: Шрифт наддруку.

en: Endorser direction
uk: Напрямок наддруку

en: Endorser printing direction.
uk: Напрямок друку.

en: Endorser side
uk: Бік наддруку

en: Endorser printing side, requires hardware support to change
uk: Бік, з якого буде друкуватися мітка. Потребує апаратної підтримки для зміни.

en: Endorser string
uk: Рядок наддруку

en: Endorser alphanumeric print format. %05ud or %08ud at the end will be replaced by counter value.
uk: Буквенно-цифровий формат наддруку. %05ud або %08ud наприкінці буде замінено на значення лічильника.

en: Top edge
uk: Верхній край

en: Paper is pulled partly into ADF
uk: Папір частково втягнуто до протяжного пристрою

en: A3 paper
uk: Папір A3

en: A3 paper detected
uk: Виявлено папір A3

en: B4 paper
uk: Папір B4

en: B4 paper detected
uk: Виявлено папір B4

en: A4 paper
uk: Папір A4

en: A4 paper detected
uk: Виявлено папір A4

en: B5 paper
uk: Папір B5

en: B5 paper detected
uk: Виявлено папір B5

en: OMR or DF
uk: OMR або ПП

en: OMR or double feed detected
uk: Виявлено OMR або подвійне подавання

en: Card loaded
uk: Картку завантажено

en: Card slot contains paper
uk: У лотку карток міститься папір

en: Power saving
uk: Заощадження енергії

en: Scanner in power saving mode
uk: Сканер перебуває у режимі заощадження енергії

en: Manual feed
uk: Подавання вручну

en: Manual feed selected
uk: Вибрано режим подавання вручну

en: Function
uk: Функція

en: Function character on screen
uk: Функціональний символ на екрані

en: Ink low
uk: Закінчуються чорнила

en: Imprinter ink running low
uk: Лишилося мало чорнила для наддруку

en: Double feed
uk: Подвійне подавання

en: Double feed detected
uk: Виявлено подвійне подавання

en: Error code
uk: Код помилки

en: Hardware error code
uk: Код апаратної помилки

en: Skew angle
uk: Кут перекошування

en: Requires black background for scanning
uk: Потребує чорного тла для сканування

en: Ink remaining
uk: Лишилося чорнила

en: Imprinter ink level
uk: Рівень чорнила для наддруку

en: Density
uk: Щільність

en: Density dial
uk: Набирач щільності

en: Duplex switch
uk: Перемикач двобічного

en: Extras
uk: Додаткові

en: Color filter
uk: Фільтр кольору

en: When using gray or lineart this option selects the used color.
uk: За використання друку у півтонах або штрихового друку за допомогою цього пункту можна обрати колір друку.

en: Calibration file
uk: Файл калібрування

en: Specify the calibration file to use
uk: Вкажіть файл даних калібрування, які буде використано

en: Calibration cache expiration time
uk: Строк дії кешу калібрування

en: Time (in minutes) before a cached calibration expires. A value of 0 means cache is not used. A negative value means cache never expires.
uk: Час (у хвилинах), перш ніж завершиться строк дії кешованих даних щодо калібрування. Значення 0 означає, що кеш не використовуватиметься. Від’ємні значення означають, що обмежень на строк дії кешу не накладатиметься.

en: Lamp off time
uk: Час вимикання лампи

en: The lamp will be turned off after the given time (in minutes). A value of 0 means, that the lamp won't be turned off.
uk: Лампу буде вимкнено, коли спливе вказаний час (у хвилинах). Значення рівне 0 означатиме, що лампа не вимикатиметься.

en: Lamp off during scan
uk: Вимикання лампи під час сканування

en: The lamp will be turned off during scan.
uk: Лампу буде вимкнено під час сканування.

en: File button
uk: Кнопка «File»

en: OCR button
uk: Кнопка «OCR»

en: Power button
uk: Кнопка «Power»

en: Extra button
uk: Додаткова кнопка

en: Transparency button
uk: Кнопка прозорості

en: PDF function button 1
uk: Функціональна кнопка PDF 1

en: PDF function button 2
uk: Функціональна кнопка PDF 2

en: PDF function button 3
uk: Функціональна кнопка PDF 3

en: PDF function button 4
uk: Функціональна кнопка PDF 4

en: Needs calibration
uk: Потребує калібрування

en: The scanner needs calibration for the current settings
uk: Для застосування поточних параметрів потрібне калібрування

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Calibrate
uk: Відкалібрувати

en: Start calibration using special sheet
uk: Почати калібрування за допомогою спеціального аркуша

en: Clear calibration
uk: Спорожнити дані калібрування

en: Clear calibration cache
uk: Спорожнити кеш калібрування

en: Force calibration
uk: Примусове калібрування

en: Force calibration ignoring all and any calibration caches
uk: Примусове калібрування з ігноруванням усіх кешованих даних калібрування

en: Ignore internal offsets
uk: Ігнорувати внутрішні відступи

en: Acquires the image including the internal calibration areas of the scanner
uk: Надсилає запит щодо сканування зображення включно із внутрішніми областями калібрування сканера

en: Transparency Adapter
uk: Адаптер плівок

en: Transparency Adapter Infrared
uk: Адаптер плівок для інфрачервоного сканування

en: Gray mode color
uk: Режим відтінків сірого

en: Selects which scan color is used gray mode (default: green).
uk: Визначає, який колір сканування буде використано у режимі напівтонів сірого (типово — зелений).

en: Debugging Options
uk: Параметри зневаджування

en: Automatic warmup
uk: Автоматичний розігрів

en: Warm-up until the lamp's brightness is constant instead of insisting on 60 seconds warm-up time.
uk: Розігрівати, до сталої яскравості лампи, не наполягати на 60-ти секундному розігріві.

en: Full scan
uk: Повне сканування

en: Scan the complete scanning area including calibration strip. Be careful. Don't select the full height. For testing only.
uk: Сканувати всю область сканування, зокрема смугу калібрування. Будьте обережні. Не вказуйте повну висоту. Лише для перевірки.

en: Coarse calibration
uk: Грубе калібрування

en: Setup gain and offset for scanning automatically. If this option is disabled, options for setting the analog frontend parameters manually are provided. This option is enabled by default. For testing only.
uk: Визначає автоматичний режим підсилення і зміщення сканування. Якщо цей пункт не буде позначено, ви зможете вказати параметри аналогової оболонки вручну. Типово цей пункт позначено. Лише для перевірки.

en: Coarse calibration for first scan only
uk: Грубе калібрування лише для початкового сканування

en: Coarse calibration is only done for the first scan. Works with most scanners and can save scanning time. If the image brightness is different with each scan, disable this option. For testing only.
uk: Виконувати грубе калібрування лише для початкового сканування. Працює на більшості сканерів і надає змогу зекономити час на сканування. Якщо яскравість сканованих зображень значно змінюється, зніміть позначку з цього пункту. Лише для перевірки.

en: Backtrack lines
uk: Ліній повернення

en: Number of lines the scan slider moves back when backtracking occurs. That happens when the scanner scans faster than the computer can receive the data. Low values cause faster scans but increase the risk of omitting lines.
uk: Кількість ліній, на які повзунок сканування має відступити у разі потреби у поверненні. Подібне повернення може знадобитися, якщо сканування відбувається швидше за отримання комп’ютером даних. Менші значення пришвидшать сканування, але збільшать ймовірність пропуску ліній.

en: Gamma value
uk: Значення коефіцієнта контрастності

en: Sets the gamma value of all channels.
uk: Визначає значення коефіцієнта контрастності для всіх каналів.

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Coarse
uk: Грубе

en: Fine
uk: Високої якості

en: Bayer
uk: Секція

en: Custom
uk: Нетипова

en: Auto
uk: Авто

en: Pass-through
uk: Пропускати

en: NTSC Gray
uk: Чорно-біле NTSC

en: XPA Gray
uk: Чорно-біле XPA

en: Slow
uk: Повільно

en: Normal
uk: Звичайна

en: Fast
uk: Швидко

en: Extra Fast
uk: Дуже швидко

en: 2-pixel
uk: Двоточкове

en: 4-pixel
uk: Чотириточкове

en: 8-pixel
uk: Восьмиточкове

en: Print
uk: Друк

en: Slide
uk: Слайд

en: Film-strip
uk: Плівка

en: ADF
uk: АПД

en: Conditional
uk: Умовно

en: Experiment
uk: Експеримент

en: Sharpening
uk: Збільшенні різкості

en: Set sharpening value.
uk: Визначає величину збільшення різкості.

en: Auto Threshold
uk: Автоматичне порогове значення

en: Enable automatic determination of threshold for line-art scans.
uk: Увімкнути автоматичне визначення порогового значення для сканування штрихових зображень.

en: Select smoothing filter.
uk: Визначити фільтр згладжування.

en: Unload media after scan
uk: Вивантажувати носій після сканування

en: Unloads the media after a scan.
uk: Вивантажує носій після сканування.

en: Change document
uk: Змінити документ

en: Change Document.
uk: Змінити документ.

en: Unload
uk: Вивантажити

en: Unload Document.
uk: Вивантажити документ.

en: Start calibration process.
uk: Почати процедуру калібрування.

en: Media
uk: Носій

en: Set type of media.
uk: Визначити тип носія.

en: Exposure time
uk: Час експозиції

en: A longer exposure time lets the scanner collect more light. Suggested use is 175% for prints, 150% for normal slides and "Negative" for negative film. For dark (underexposed) images you can increase this value.
uk: Триваліша витримка надасть змогу сканеру накопичити більше світла. Рекомендуємо вам скористатися значенням 175% для друкованих документів, 150% для звичайних слайдів та «Негатив» для негативів. Для темних (недоекспонованих) зображень ви можете збільшити це значення.

en: Color Matrix
uk: Матриця кольорів

en: Set the scanner's color matrix.
uk: Визначити матрицю кольорів сканера.

en: Custom color matrix.
uk: Нетипова матриця кольорів.

en: Mono Color Matrix
uk: Чорно-біла матриця кольорів

en: Custom color matrix for grayscale scans.
uk: Нетипова матриця кольорів для чорно-білих зображень.

en: Mirror horizontal
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Mirror image horizontally.
uk: Віддзеркалити зображення по горизонталі.

en: Mirror vertical
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Mirror image vertically.
uk: Віддзеркалити зображення по вертикалі.

en: Update options
uk: Оновити параметри

en: Update options.
uk: Оновити параметри.

en: 8 bit output
uk: 8-бітовий вивід

en: Use bit depth greater eight internally, but output only eight bits.
uk: Для внутрішньої обробки використовувати глибини кольорів, більші за 8-бітові, але виводити дані лише у 8-бітовому форматі.

en: Front button wait
uk: Очікувати натискання кнопки у передній частині

en: Wait to scan for front-panel button push.
uk: Не починати сканування до натискання кнопки на передній панелі сканера.

en: Shut off lamp
uk: Вимкнути лампу

en: Shut off scanner lamp.
uk: Вимкнути лампу сканера.

en: Geometry Group
uk: Група розташування

en: Scan Mode Group
uk: Група режимів сканування

en: Scanner model
uk: Модель сканера

en: Allows one to test device behavior with other supported models
uk: Надає змогу перевірити поведінку пристрою з використанням інших підтримуваних моделей

en: Image colors will be inverted
uk: Кольори зображення буде інвертовано

en: Disable gamma correction
uk: Вимкнути виправлення гами

en: Gamma correction will be disabled
uk: Виправлення гами буде вимкнено

en: Disable white shading correction
uk: Вимкнути виправлення відтінків білого

en: White shading correction will be disabled
uk: Виправлення градації білого буде вимкнено

en: Skip warmup process
uk: Пропустити процедуру розігріву

en: Warmup process will be disabled
uk: Процес розігрівання буде вимкнено

en: Force real depth
uk: Вказати справжню глибину

en: If gamma is enabled, scans are always made in 16 bits depth to improve image quality and then converted to the selected depth. This option avoids depth emulation.
uk: Якщо буде увімкнено гаму, сканування завжди виконуватиметься з глибиною кольорів у 16 бітів для покращення якості зображення, а вже потім перетворюватиметься до обраної глибини кольорів. За допомогою цього пункту можна уникнути такої емуляції.

en: Emulate Grayscale
uk: Імітація чорно-білого

en: If enabled, image will be scanned in color mode and then converted to grayscale by software. This may improve image quality in some circumstances.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, зображення буде заскановано у кольоровому режимі, а вже потім програмно перетворено на зображення у тонах сірого. Використання подібного підходу іноді може покращити якість зображення.

en: Save debugging images
uk: Зберегти зневаджувальні зображення

en: If enabled, some images involved in scanner processing are saved to analyze them.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, деякі з зображень з процесу сканування буде збережено для подальшого аналізу.

en: Reset chipset
uk: Відновити дані мікроконтролера

en: Resets chipset data
uk: Відновити початкові дані мікроконтролера

en: Information
uk: Інформація

en: Chipset name
uk: Назва мікроконтролера

en: Shows chipset name used in device.
uk: Показує назву мікросхеми, використаної у пристрої.

en: Unknown
uk: Невідома

en: Chipset ID
uk: Ідентифікатор мікросхеми

en: Shows the chipset ID
uk: Показує ідентифікатор мікросхеми

en: Scan counter
uk: Лічильник сканування

en: Shows the number of scans made by scanner
uk: Показує кількість сканувань, виконаних за допомогою сканера

en: Update information
uk: Оновити дані

en: Updates information about device
uk: Оновлює дані щодо пристрою

en: This option reflects a front panel scanner button
uk: Цей пункт відповідає кнопці передньої панелі сканера

en: Share-To-Web button
uk: Кнопка «Оприлюднити у мережі»

en: Scan an image and send it on the web
uk: Сканувати зображення і надіслати його мережею

en: Reprint Photos button
uk: Кнопка «Відтворити фото»

en: Button for reprinting photos
uk: Кнопка для відтворення фотографій

en: More Options button
uk: Кнопка «Додаткові параметри»

en: Button for additional options/configuration
uk: Кнопка для додаткових параметрів/налаштувань

en: Power Save button
uk: Кнопка «Заощадження енергії»

en: Puts the scanner in an energy-conservation mode
uk: Переводить сканер у режим заощадження енергії

en: Increase Copies button
uk: Кнопка «Більше копій»

en: Increase the number of copies
uk: Збільшити кількість копій

en: Decrease Copies button
uk: Кнопка «Менше копій»

en: Decrease the number of copies
uk: Зменшити кількість копій

en: Select color/BW button
uk: Кнопка вибору «колір/ЧБ»

en: Alternates between color and black/white scanning
uk: Перемикає між режимами кольорового та чорно-білого сканування

en: Read color/BW button state
uk: Прочитати стан кнопки «колір/ЧБ»

en: Reads state of BW/colour panel setting
uk: Читає стан параметра панелі «ЧБ/колір»

en: Read copy count value
uk: Прочитати значення кількості копій

en: Reads state of copy count panel setting
uk: Читає стан параметра панелі кількості копій

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Lamp status
uk: Стан лампи

en: Switches the lamp on or off.
uk: Вмикає або вимикає лампу.

en: Calibrates for black and white level.
uk: Калібрує для визначення рівня чорного и білого.

en: TMA Slides
uk: Слайди TMA

en: TMA Negatives
uk: Негативи TMA

en: Color (48 bits)
uk: Кольоровий (48-бітовий)

en: Extend lamp timeout
uk: Збільшений час очікування лампи

en: Extends lamp timeout (from 15 minutes to 1 hour)
uk: Збільшує час очікування лампи (з 15 хвилин до 1 години)

en: Wait for button
uk: Очікувати натискання кнопки

en: Waits for button before scanning
uk: Очікувати на натискання кнопки, перш ніж почати сканування

en: Last button pressed
uk: Остання натиснута кнопка

en: Get ID of last button pressed (read only)
uk: Отримати ідентифікатор останньої натиснутої кнопки (лише читання)

en: LCD counter
uk: Лічильник LCD

en: Get value of LCD counter (read only)
uk: Отримати значення лічильника LCD (лише читання)

en: Color LED indicator
uk: Кольоровий індикатор LED

en: Get value of LED indicator (read only)
uk: Отримати значення індикатора LED (лише читання)

en: Document available in ADF
uk: Документ доступний у АПД

en: Get state of document-available indicator in ADF (read only)
uk: Отримати стан індикатора доступності документа у АПД (лише читання)

en: Hide end-of-page pixel
uk: Приховувати кінцевий піксель сторінки

en: Hide end-of-page indicator pixels and overwrite with neighbor pixels
uk: Приховувати пікселі-індикатори кінця сторінки і перезаписувати їх сусідніми пікселями

en: Filling mode of trailing lines after scan data (ADF)
uk: Режим заповнення кінцевих ліній після даних сканування (АПД)

en: raw = raw scan data, last = repeat last scan line, raster = b/w raster, white = white color, black = black color, color = RGB or gray color value
uk: raw = дані сканування без обробки, last = повторити останню лінію сканування, raster = чорно-білий растр, white = білий колір, black = чорний колір, color = значення кольору у RGB або тонах сірого

en: RGB or gray color value for filling mode 'color'
uk: Значення кольору у RGB або тонах сірого для режиму заповнення «color»

en: Color value for trailing lines filling mode 'color'. RGB color as r*65536+256*g+b or gray value (default=violet or gray)
uk: Значення кольору для кінцевих ліній режиму заповнення «color». Колір RGB як значення у форматі r*65536+256*g+b або значення тону сірого (типове значення — фіолетовий або сірий)

en: Paper size
uk: Розмір паперу

en: Automatic separation
uk: Автоматичне відокремлення

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Inverse Image
uk: Інверсивне зображення

en: Long paper mode
uk: Режим довгого паперу

en: Length control mode
uk: Режим керування довжиною

en: Manual feed mode
uk: Режим подавання вручну

en: Manual feed timeout
uk: Час очікування на подачу вручну

en: Double feed detection
uk: Виявлення двобічного подавання

en: Enable Duplex (Dual-Sided) Scanning
uk: Увімкнути двобічне сканування

en: Physical size of the paper in the ADF
uk: Фізичний розмір паперу у пристрої автоматичної подачі

en: bw
uk: чб

en: halftone
uk: півтони

en: gray
uk: сірий

en: color
uk: кольорове

en: adf
uk: АПД

en: fb
uk: планшет

en: single
uk: однобічний

en: continuous
uk: безперервне

en: off
uk: вимкнено

en: wait_doc
uk: очік_документа

en: wait_key
uk: очік_клавіші

en: user_def
uk: визн_користувачем

en: business_card
uk: бізнес_картка

en: Check
uk: Чек

en: Legal
uk: Легал

en: bayer_64
uk: баєр_64

en: bayer_16
uk: баєр_16

en: halftone_32
uk: напівтони_32

en: halftone_64
uk: напівтони_64

en: diffusion
uk: розсіяне

en: normal
uk: звичайне

en: light
uk: світле

en: dark
uk: темне

en: From scanner
uk: Зі сканера

en: From paper
uk: Від паперу

en: default
uk: типове

en: smooth
uk: гладке

en: none
uk: немає

en: low
uk: низьке

en: medium
uk: середнє

en: high
uk: високе

en: crt
uk: ЕПТ

en: linear
uk: лінійне

en: red
uk: червоний

en: green
uk: зелений

en: blue
uk: синій

en: Sets the scan source
uk: Встановлює джерело сканування

en: Feeder mode
uk: Режим подачі

en: Sets the feeding mode
uk: Визначити режим подачі

en: Enable/Disable long paper mode
uk: Увімкнути/Вимкнути режим довгого паперу

en: Enable/Disable length control mode
uk: Увімкнути/Вимкнути режим керування довжиною

en: Sets the manual feed mode
uk: Встановлює режим подавання вручну

en: Sets the manual feed timeout in seconds
uk: Встановлює час очікування на подавання вручну

en: Enable/Disable double feed detection
uk: Увімкнути або вимкнути виявлення подвійного подавання

en: fit-to-page
uk: за аркушем

en: Fit to page
uk: За аркушем

en: Scanner shrinks image to fit scanned page
uk: Сканер стискає зображення відповідно до розмірів аркуша

en: Set paper position : true for landscape, false for portrait
uk: Встановлює розташування аркуша: true — альбомне, false — книжкове

en: Automatic threshold
uk: Автоматичне визначення

en: Automatically sets brightness, contrast, white level, gamma, noise reduction and image emphasis
uk: Встановлювати яскравість, контрастність, рівень білого, гаму, зменшення шумності і виразність зображення автоматично

en: Noise reduction
uk: Зменшення шумності

en: Reduce the isolated dot noise
uk: Зменшити шум від ізольованих точок

en: Image emphasis
uk: Виразність зображення

en: Sets the image emphasis
uk: Визначає виразність зображення

en: Gamma
uk: Гама

en: Lamp color
uk: Колір лампи

en: Sets the lamp color (color dropout)
uk: Встановлює колір лампи (відкидання кольорів)

en: Inverse image in B/W or halftone mode
uk: Інверсивне зображення у чорно-білому або півтоновому режимі

en: Mirror image (left/right flip)
uk: Віддзеркалити зображення (перевертання через лівий/правий край)

en: jpeg compression
uk: стискання jpeg

en: JPEG Image Compression with Q parameter, '0' - no compression
uk: Стискання зображень JPEG з параметром Q, «0» — не стискати

en: Rotate image clockwise
uk: Обернути зображення за год. стрілкою

en: Request driver to rotate pages by a fixed amount
uk: Вимагати від драйвера обертання сторінок на фіксований вказаний кут

en: Request driver to rotate skewed pages digitally
uk: Вимагати від драйвера усування обертання сторінок у автоматичному режимі

en: Maximum diameter of lone dots to remove from scan
uk: Мінімальний діаметр окремих плям, які слід усунути зі сканованого зображення

en: Software derotate
uk: Програмне усування обертання

en: Request driver to detect and correct 90 degree image rotation
uk: Вимагати від драйвера виявлення і виправлення обертання зображення на 90 градусів

en: Software automatic cropping
uk: Програмне автоматичне обрізання

en: Request driver to remove border from pages digitally
uk: Вимагати від драйвера вилучення границі зі сторінок у автоматичному режимі

en: Request driver to discard pages with low numbers of dark pixels
uk: Вимагати від драйвера відкидання сторінок з надто низькою кількістю темних пікселів

en: Length Control Mode causes the scanner to read the shorter of either the length of the actual paper or logical document length.
uk: У режимі керування довжиною сканер читає дані до найкоротшої з таких довжин: дійсної довжини аркуша паперу або логічної довжини документа.

en: Gamma correction
uk: Виправлення гами

en: wait_doc_hopper_up
uk: очік_документа_з_бункера

en: Double letter 11x17 in
uk: Подвійний лист 11x17 дюймів

en: High sensitivity
uk: Висока чутливість

en: Low sensitivity
uk: Низька чутливість

en: err_diffusion
uk: помилка_розс

en: No detection
uk: Без виявлення

en: Normal mode
uk: Звичайний режим

en: Enhanced mode
uk: Розширений режим

en: Length Control Mode causes the scanner to read the shorter of either the length of the actual paper or logical document length
uk: У режимі керування довжиною сканер читає дані до найкоротшої з таких довжин: дійсної довжини аркуша паперу або логічної довжини документа

en: Long Paper Mode is a mode that the scanner reads the image after it divides long paper by the length which is set in Document Size option.
uk: У режимі довгого паперу сканер виконує читання зображення після поділу довгого листа паперу на відрізки довжини, встановлені за допомогою параметра «Розмір документа»

en: Double feed detector sensitivity
uk: Значення чутливості датчика подвійного подавання

en: Set the double feed detector sensitivity
uk: Встановити значення чутливості датчика подвійного подавання

en: Do not stop after double feed detection
uk: Не зупинятися після виявлення подвійного подавання

en: Ignore left double feed sensor
uk: Ігнорувати лівий датчик подвійного подавання

en: Ignore center double feed sensor
uk: Ігнорувати центральний датчик подвійного подавання

en: Ignore right double feed sensor
uk: Ігнорувати правий датчик подвійного подавання

en: Automatic threshold mode
uk: Режим автоматичного порогового значення

en: Sets the automatic threshold mode
uk: Встановлює режим автоматичного порогового значення

en: Inverse image in B/W mode
uk: Інверсивне зображення у чорно-білому режимі

en: JPEG compression
uk: Стискання JPEG

en: JPEG compression (your application must be able to uncompress)
uk: Стискання JPEG (ваша програма повинна мати змогу розпакувати дані)

en: Detect stapled document
uk: Виявляти підшиті документи

en: chroma of red
uk: інтенсивність червоного

en: Set chroma of red
uk: Встановити інтенсивність червоного

en: chroma of blue
uk: інтенсивність синього

en: Set chroma of blue
uk: Встановити інтенсивність синього

en: Skew adjustment
uk: Коригування перекошування

en: Stop scanner if a sheet is skewed
uk: Зупинити сканування, якщо папір було перекошено

en: Scanner will stop if a sheet is skewed
uk: Сканування буде зупинено, якщо папір було вставлено з нахилом

en: Crop actual image area
uk: Обрізати до справжньої області зображення

en: Scanner will automatically detect image area and crop to it
uk: Сканер автоматично визначає область зображення і обрізає його

en: Left/right mirror image
uk: Віддзеркалити зображення горизонтально

en: Addition of space in top position
uk: Додавання простору у верхній частині

en: Addition of space in bottom position
uk: Додавання простору у нижній частині

en: Diamond
uk: Діамант

en: 8x8 Coarse Fatting
uk: 8x8 Значна жирність

en: 8x8 Fine Fatting
uk: 8x8 Помірна жирність

en: 8x8 Bayer
uk: Секція 8x8

en: 8x8 Vertical Line
uk: 8x8 Вертикальна лінія

en: Gain
uk: Підсилення

en: Color channels gain settings
uk: Параметри підсилення каналів кольорів

en: Gray gain
uk: Підсилення сірого

en: Sets gray channel gain
uk: Визначає підсилення сірого каналу

en: Red gain
uk: Підсилення червоного

en: Sets red channel gain
uk: Визначає підсилення каналу червоного

en: Green gain
uk: Підсилення зеленого

en: Sets green channel gain
uk: Визначає підсилення каналу зеленого

en: Blue gain
uk: Підсилення синього

en: Sets blue channel gain
uk: Визначає підсилення каналу синього

en: Bayer Dither 16
uk: Секційний дизеринг 16

en: Bayer Dither 64
uk: Секційний дизеринг 64

en: Halftone Dot 32
uk: Напівтонова точка 32

en: Halftone Dot 64
uk: Напівтонова точка 64

en: Error Diffusion
uk: Поширення помилок

en: Mode 1
uk: Режим 1

en: Mode 2
uk: Режим 2

en: Mode 3
uk: Режим 3

en: From white stick
uk: Від білої палички

en: Smooth
uk: Плавний

en: Low
uk: Низький

en: Medium
uk: Середній

en: High
uk: Високий

en: CRT
uk: ЕПТ

en: One page
uk: Одна сторінка

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: sheetfed scanner
uk: сканер з подачею аркушів

en: Grayscale 4 bits
uk: Відтінки сірого, 4-бітова

en: Grayscale 8 bits
uk: Відтінки сірого, 8-бітова

en: Shadow, midtone, highlight, exposure time
uk: Затіненість, напівтон, підсвічування, час витримки

en: Special options
uk: Спеціальні параметри

en: Color balance
uk: Баланс кольорів

en: Disable backtracking
uk: Вимкнути зворотне стеження

en: If checked the scanner does not perform backtracking
uk: Якщо буде позначено цей пункт, сканер не виконуватиме повернення

en: Toggle lamp of flatbed
uk: Перемкнути лампу планшетного сканера

en: Toggles the lamp of the flatbed
uk: Перемикає лампу планшетного сканера

en: Calibration by backend
uk: Калібрування програмою обробки

en: If checked the color calibration before a scan is done by the backend
uk: Якщо позначено цей пункт, калібрування кольорів перед скануванням виконується програмою обробки

en: Use the lightlid-35mm adapter
uk: Використовувати 35 мм адаптер lightlid

en: This option turns off the lamp of the flatbed during a scan
uk: Якщо позначити цей пункт, лампу планшетного сканера на час сканування буде вимкнено

en: Quality scan
uk: Якісне сканування

en: Highest quality but lower speed
uk: Найкраща якість, але повільно

en: Fast scan
uk: Швидке сканування

en: Highest speed but lower quality
uk: Найшвидше, але низька якість

en: Automatic adjustment of threshold
uk: Автоматичне визначення порогового значення

en: If checked the backend automatically tries to determine an optimal value for the threshold.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма обробки спробує визначити оптимальне порогове значення у автоматичному режимі.

en: Selects the gamma correction mode.
uk: Визначає режим виправлення гами (ступеня контрастності).

en: Bind gamma
uk: Пов’язана гама

en: Use same gamma values for all colour channels.
uk: Використовувати однакові значення гами для всіх каналів кольорів.

en: Scalar gamma
uk: Скалярна гама

en: Selects a value for scalar gamma correction.
uk: Визначає значення для скалярного виправлення гами.

en: Scalar gamma red
uk: Скалярна гама червоного

en: Selects a value for scalar gamma correction (red channel)
uk: Визначає значення для скалярного виправлення гами (канал червоного).

en: Scalar gamma green
uk: Скалярна гама зеленого

en: Selects a value for scalar gamma correction (green channel)
uk: Визначає значення для скалярного виправлення гами (канал зеленого).

en: Scalar gamma blue
uk: Скалярна гама синього

en: Selects a value for scalar gamma correction (blue channel)
uk: Визначає значення для скалярного виправлення гами (канал синього).

en: Channel
uk: Канал

en: Selects the colour band, "Master" means that all colours are affected.
uk: Визначає зв’язок кольорів. «Основний» визначає зв’язок всіх кольорів.

en: Midtone
uk: Напівтон

en: Selects which radiance level should be considered "50 % gray".
uk: Визначає рівень світності, який вважатиметься «50 % сірим».

en: Midtone for red
uk: Напівтон для червоного

en: Selects which radiance level should be considered "50 % red".
uk: Визначає рівень світності, який є «50 % червоним».

en: Midtone for green
uk: Напівтон для зеленого

en: Selects which radiance level should be considered "50 % green".
uk: Визначає рівень світності, який є «50 % зеленим».

en: Midtone for blue
uk: Напівтон для синього

en: Selects which radiance level should be considered "50 % blue".
uk: Визначає рівень світності, який є «50 % синім».

en: Red balance
uk: Баланс червоного

en: Balance factor for red. A value of 100% means no correction.
uk: Коефіцієнт балансу для червоного. Значення у 100% означає «без виправлення».

en: Green balance
uk: Баланс зеленого

en: Balance factor for green. A value of 100% means no correction.
uk: Коефіцієнт балансу для зеленого. Значення у 100% означає «без виправлення».

en: Blue balance
uk: Баланс синього

en: Balance factor for blue. A value of 100% means no correction.
uk: Коефіцієнт балансу для синього. Значення у 100% означає «без виправлення».

en: Firmware balance
uk: Баланс мікрокоду

en: Sets the color balance values to the firmware provided values.
uk: Встановлює значення балансу кольорів на основі даних з мікрокоду.

en: Slowest
uk: Найповільніша

en: Slower
uk: Повільна

en: Faster
uk: Швидша

en: Fastest
uk: Найшвидша

en: 8x8 coarse
uk: 8x8 грубе

en: 8x8 normal
uk: 8x8 звичайне

en: 8x8 fine
uk: 8x8 добре

en: 8x8 very fine
uk: 8x8 дуже добре

en: 6x6 normal
uk: 6x6 звичайне

en: 5x5 coarse
uk: 5x5 грубе

en: 5x5 fine
uk: 5x5 добре

en: 4x4 coarse
uk: 4x4 грубе

en: 4x4 normal
uk: 4x4 звичайне

en: 4x4 fine
uk: 4x4 добре

en: 3x3 normal
uk: 3x3 звичайне

en: 2x2 normal
uk: 2x2 звичайне

en: 8x8 custom
uk: 8x8 нетипове

en: 6x6 custom
uk: 6x6 нетипове

en: 5x5 custom
uk: 5x5 нетипове

en: 4x4 custom
uk: 4x4 нетипове

en: 3x3 custom
uk: 3x3 нетипове

en: 2x2 custom
uk: 2x2 нетипове

en: Fast gray mode
uk: Швидкий чорно-білий режим

en: Scan in fast gray mode (lower quality).
uk: Сканувати у швидкому чорно-білому режимі (погана якість).

en: Request that all previews are done in the fastest (low-quality) mode. This may be a non-color mode or a low resolution mode.
uk: Наказує програмі створювати всі попередні перегляди у найшвидшому (низькоякісному) режимі. Цим режимом може бути чорно-білий режим або режим з низькою роздільною здатністю.

en: Lamp off time (minutes)
uk: Час вимикання лампи (у хвилинах)

en: Set the time (in minutes) after which the lamp is shut off.
uk: Визначає час (у хвилинах), через який лампу буде вимкнено.

en: Turn lamp off
uk: Вимкнути лампу

en: Turns the lamp off immediately.
uk: Негайно вимикає лампу.

en: Red brightness
uk: Яскравість червоного

en: Controls the brightness of the red channel of the acquired image.
uk: Керує яскравістю каналу червоного у отриманому зображенні.

en: Green brightness
uk: Яскравість зеленого

en: Controls the brightness of the green channel of the acquired image.
uk: Керує яскравістю каналу зеленого у отриманому зображенні.

en: Blue brightness
uk: Яскравість синього

en: Controls the brightness of the blue channel of the acquired image.
uk: Керує яскравістю каналу синього у отриманому зображенні.

en: Contrast red channel
uk: Контрастність червоного каналу

en: Controls the contrast of the red channel of the acquired image.
uk: Керує контрастністю каналу червоного у отриманому зображенні.

en: Contrast green channel
uk: Контрастність зеленого каналу

en: Controls the contrast of the green channel of the acquired image.
uk: Керує контрастністю каналу зеленого у отриманому зображенні.

en: Contrast blue channel
uk: Контрастність синього каналу

en: Controls the contrast of the blue channel of the acquired image.
uk: Керує контрастністю каналу синього у отриманому зображенні.

en: Color48
uk: Кольоровий 48

en: Color24
uk: Кольоровий 24

en: Gray16
uk: Чорно-білий 16

en: Gray8
uk: Чорно-білий 8

en: Reflective
uk: Відбиток

en: Positive
uk: Позитив

en: Warm-up until the lamp's brightness is constant instead of insisting on 40 seconds warm-up time.
uk: Розігрівати, до сталої яскравості лампи, не наполягати на 40-ти секундному розігріві.

en: Image
uk: Зображення

en: Need calibration
uk: Потребує калібрування

en: Negative color
uk: Кольоровий негатив

en: Negative gray
uk: Чорно-білий негатив

en: 48 bits color
uk: 48-бітовий колір

en: 16 bits gray
uk: 16-бітовий сірий

en: Once
uk: Один раз

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Gamma-correction table with 4096 entries. In color mode this option equally affects the red, green, and blue channels simultaneously (i.e., it is an intensity gamma table).
uk: Таблиця виправлення гами із 4096 записів. В кольоровому режимі цей параметр одночасно змінює параметри червоного, зеленого та синього каналів (тобто є таблицею інтенсивності гами).

en: Selects the scan source (such as a document-feeder). Set source before mode and resolution. Resets mode and resolution to auto values.
uk: Визначає джерело сканування (зокрема пристрій подачі документів). Встановіть джерело перед режимом і роздільною здатністю. Відновлює автоматично визначені значення режиму та роздільної здатності.

en: Button-controlled scan
uk: Кероване кнопкою сканування

en: When enabled, scan process will not start immediately. To proceed, press "SCAN" button (for MP150) or "COLOR" button (for other models). To cancel, press "GRAY" button.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, процес сканування не розпочинатиметься негайно. Для продовження, натисніть кнопку «SCAN» (MP150) або «COLOR» (для інших моделей). Для скасування натисніть кнопку «GRAY».

en: Gamma-correction table with 1024 entries. In color mode this option equally affects the red, green, and blue channels simultaneously (i.e., it is an intensity gamma table).
uk: Таблиця виправлення гами із 1024 записів. В кольоровому режимі цей параметр одночасно змінює параметри червоного, зеленого та синього каналів (тобто є таблицею інтенсивності гами).

en: Update button state
uk: Оновити стан кнопки

en: Button 1
uk: Кнопка 1

en: Button 2
uk: Кнопка 2

en: Type of original to scan
uk: Тип оригіналу для сканування

en: Target operation type
uk: Тип дії для отримання результату

en: Document type
uk: Тип документа

en: ADF status
uk: Стан АПД

en: ADF orientation
uk: Орієнтація АПД

en: Dynamic threshold curve, from light to dark, normally 50-65
uk: Крива динамічного порогового значення, від світлого до темного, типово 50-65

en: ADF Waiting Time
uk: Час очікування АПД

en: When set, the scanner waits up to the specified time in seconds for a new document inserted into the automatic document feeder.
uk: Якщо визначено, сканер шукатиме новий документ, вставлений до пристрою автоматичної подачі документів, протягом вказаної кількості секунд.

en: When to perform scanner calibration. If you choose "Once" it will be performed a single time per driver init for single page scans, and for the first page for each ADF scans.
uk: Визначає, коли слід виконувати калібрування сканера. Якщо ви виберете «Лише раз», його буде виконано один раз під час ініціалізації сканера для сканування окремих сторінок і для першої сторінки для кожного сканування із автоматичною подачею документів.

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Device-Settings
uk: Параметри пристрою

en: Lampswitch
uk: Перемикач лампи

en: Manually switching the lamp(s).
uk: Перемикання ламп вручну.

en: Lamp off during dark calibration
uk: Вимикання лампи під час калібрування темного

en: Always switches lamp off when doing dark calibration.
uk: Завжди вимикати лампу під час виконання калібрування темної зони

en: Calibration data cache
uk: Кешування даних калібрування

en: Enables or disables calibration data cache.
uk: Вмикає або вимикає кешування даних калібрування.

en: Performs calibration
uk: Виконує калібрування

en: Speedup sensor
uk: Пришвидшити датчик

en: Enables or disables speeding up sensor movement.
uk: Вмикає або вимикає пришвидшення руху датчика.

en: Warmup-time
uk: Час розігріву

en: Warmup-time in seconds.
uk: Час розігріву у секундах.

en: Lampoff-time
uk: Час вимикання

en: Lampoff-time in seconds.
uk: Час вимикання лампи у секундах.

en: Analog frontend
uk: Аналогова оболонка

en: Red gain value of the AFE
uk: Значення підсилення червоного AFE

en: Red offset
uk: Зміщення червоного

en: Red offset value of the AFE
uk: Значення зміщення червоного AFE

en: Green gain value of the AFE
uk: Значення підсилення зеленого AFE

en: Green offset value of the AFE
uk: Значення зміщення зеленого AFE

en: Blue gain value of the AFE
uk: Значення підсилення синього AFE

en: Blue offset value of the AFE
uk: Значення зміщення синього AFE

en: Red lamp off
uk: Вимикання лампи червоного

en: Defines red lamp off parameter
uk: Визначає параметр вимикання лампи червоного

en: Green lamp off
uk: Вимикання лампи зеленого

en: Defines green lamp off parameter
uk: Визначає параметр вимикання лампи зеленого

en: Blue lamp off
uk: Вимикання лампи синього

en: Defines blue lamp off parameter
uk: Визначає параметр вимикання лампи синього

en: This option reflects the status of the scanner buttons.
uk: Цей параметр відповідає стану кнопок сканера.

en: Color36
uk: Кольоровий 36

en: Dithermap 1
uk: Карта дизерингу 1

en: Dithermap 2
uk: Карта дизерингу 2

en: Randomize
uk: Випадково

en: Source Selection
uk: Вибір джерела

en: Image Enhancement
uk: Покращення зображення

en: Grayify
uk: Зробити чорно-білим

en: Load the image as grayscale.
uk: Завантажити зображення як чорно-біле

en: Three-Pass Simulation
uk: Імітація режиму трьох проходів

en: Simulate a three-pass scanner by returning 3 separate frames.  For kicks, it returns green, then blue, then red.
uk: Імітувати сканування у три проходи поверненням 3 окремих кадрів. Буде повернено кадри для зеленого, синього, а потім червоного кольору.

en: Hand-Scanner Simulation
uk: Імітація ручного сканера

en: Simulate a hand-scanner.  Hand-scanners often do not know the image height a priori.  Instead, they return a height of -1.  Setting this option allows one to test whether a frontend can handle this correctly.
uk: Імітує ручний сканер. Ручні сканери часто попередньо не отримують даних щодо висоти зображення. Замість цього, вони повертають висоту рівну -1. Встановлення цього параметра надає змогу перевірити, чи може оболонка правильно обробити такі дані.

en: Set default values for enhancement controls (brightness & contrast).
uk: Встановити типові значення керування покращенням (яскравістю і контрастністю).

en: Read only test-option
uk: Тестовий параметр лише для читання

en: Let's see whether frontends can treat this right
uk: Давайте переконаємося у правильності обробки даних оболонкою

en: Gamma Tables
uk: Таблиці гамми

en: Status Code Simulation
uk: Імітація коду стану

en: Do not force status code
uk: Не встановлювати код стану примусово

en: Do not force the backend to return a status code.
uk: Не примушувати інструмент обробки повертати код стану.

en: Return SANE_STATUS_EOF
uk: Повернути SANE_STATUS_EOF

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_EOF after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_EOF після виклику sane_read().

en: Return SANE_STATUS_JAMMED
uk: Повернути SANE_STATUS_JAMMED

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_JAMMED after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_JAMMED після виклику sane_read().

en: Return SANE_STATUS_NO_DOCS
uk: Повернути SANE_STATUS_NO_DOCS

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_NO_DOCS after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_NO_DOCS після виклику sane_read().

en: Return SANE_STATUS_COVER_OPEN
uk: Повернути SANE_STATUS_COVER_OPEN

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_COVER_OPEN after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_COVER_OPEN після виклику sane_read().

en: Return SANE_STATUS_IO_ERROR
uk: Повернути SANE_STATUS_IO_ERROR

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_IO_ERROR after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_IO_ERROR після виклику sane_read().

en: Return SANE_STATUS_NO_MEM
uk: Повернути SANE_STATUS_NO_MEM

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_NO_MEM after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_NO_MEM після виклику sane_read().

en: Return SANE_STATUS_ACCESS_DENIED
uk: Повернути SANE_STATUS_ACCESS_DENIED

en: Force the backend to return the status code SANE_STATUS_ACCESS_DENIED after sane_read() has been called.
uk: Наказати серверу повертати код стану SANE_STATUS_ACCESS_DENIED після виклику sane_read().

en: This option reflects the status of a scanner button.
uk: Цей пункт відповідає стану кнопки сканування.

en: Lamp on
uk: Увімкнути лампу

en: Turn on scanner lamp
uk: Увімкнути лампу сканера

en: Lamp off
uk: Вимкнути лампу

en: Turn off scanner lamp
uk: Вимкнути лампу сканера

en: Lamp timeout
uk: Час очікування лампи

en: Minutes until lamp is turned off after scan
uk: Кількість хвилин, за які лампу буде вимкнено після виконання сканування

en: Threshold value for lineart mode
uk: Порогове значення для штрихового режиму

en: Document Feeder
uk: Подача документів

en: 6x4 (inch)
uk: 6x4 (дюймів)

en: 8x10 (inch)
uk: 8x10 (дюймів)

en: 8.5x11 (inch)
uk: 8.5x11 (дюймів)

en: Halftoning Unsupported
uk: Напівтонове сканування не підтримується

en: Number of scan lines to request in a SCSI read. Changing this parameter allows you to tune the speed at which data is read from the scanner during scans. If this is set too low, the scanner will have to stop periodically in the middle of a scan; if it's set too high, X-based frontends may stop responding to X events and your system could bog down.
uk: Кількість ліній сканування, на які слід надсилати запит під час читання зі SCSI. За допомогою цього параметра ви зможете налаштувати швидкість читання даних зі сканера під час сканування. Якщо встановити мале значення, під час сканування сканер зупинятиметься у процесі сканування. Якщо ж значення буде завеликим, засновані на сервері X оболонки не відповідатимуть на події X, а система значно уповільниться.

en: Frame number of media holder that should be scanned.
uk: Кількість кадрів на шаблоні, який має бути скановано.

en: Use manual or automatic selection of focus point.
uk: Використовувати ручний або автоматичний вибір точки фокусування.

en: Focus point for scanning.
uk: Точка фокусування для сканування.

en: Preview mode
uk: Режим попереднього перегляду

en: Select the mode for previews. Greyscale previews usually give the best combination of speed and detail.
uk: Оберіть режим попереднього перегляду. Чорно-білий режим, зазвичай, дає найкращу комбінацію швидкості і деталізації.

en: Predefined settings
uk: Попередньо визначені параметри

en: Provides standard scanning areas for photographs, printed pages and the like.
uk: Визначає стандартні області сканування для фотографій, друкованих сторінок та подібних документів.

en: Frame
uk: Кадр

en: Frame to be scanned
uk: Кадр, який буде скановано

en: Focus-mode
uk: Режим фокусування

en: Auto or manual focus
uk: Автоматичне або ручне фокусування

en: Focus-point
uk: Точка фокусування

en: Focus point
uk: Точка фокусування

en: Color lines per read
uk: Кольорових ліній на сеанс читання

en: Grayscale lines per read
uk: Чорно-білих ліній на сеанс читання

en: webcam
uk: вебкамера

en: Color RAW
uk: Кольоровий RAW

en: Color RGB
uk: Кольоровий RGB

en: Color RGB TEXT
uk: Кольоровий RGB TEXT

en: Solid black
uk: Суцільний чорний

en: Solid white
uk: Суцільний білий

en: Color pattern
uk: Кольоровий візерунок

en: Grid
uk: Ґратка

en: First entry
uk: Перший запис

en: Second entry
uk: Другий запис

en: This is the very long third entry. Maybe the frontend has an idea how to display it
uk: Третій запис є затримується. Можливо, оболонка не може його показати.

en: Hand-scanner simulation
uk: Імітація ручного сканера

en: Simulate a hand-scanner.  Hand-scanners do not know the image height a priori.  Instead, they return a height of -1.  Setting this option allows one to test whether a frontend can handle this correctly.  This option also enables a fixed width of 11 cm.
uk: Імітує ручний сканер. Ручні сканери попередньо не отримують даних щодо висоти зображення. Замість цього, вони повертають висоту рівну -1. Встановлення цього параметра надає змогу перевірити, чи може оболонка правильно обробити такі дані. Позначення цього пункту також увімкне фіксовану ширину у 11 см.

en: Three-pass simulation
uk: Імітація режиму трьох проходів

en: Simulate a three-pass scanner. In color mode, three frames are transmitted.
uk: Імітувати сканування з трьома проходами. У кольоровому режимі буде повернуто три кадри.

en: Set the order of frames
uk: Визначити порядок кадрів

en: Set the order of frames in three-pass color mode.
uk: Визначити порядок кадрів у кольоровому режимі трьох проходів.

en: If Automatic Document Feeder is selected, the feeder will be 'empty' after 10 scans.
uk: Якщо обрано режим автоматичної подачі документів, пристрій подачі буде «спорожнено» після 10 сканувань.

en: Special Options
uk: Особливі параметри

en: Select the test picture
uk: Оберіть тестове зображення

en: Select the kind of test picture. Available options:
    Solid black: fills the whole scan with black.
    Solid white: fills the whole scan with white.
    Color pattern: draws various color test patterns depending on the mode.
    Grid: draws a black/white grid with a width and height of 10 mm per square.
uk: Оберіть різновид тестового зображення. Можливі варіанти:
    Суцільний чорний: всю область сканування зафарбовано чорним.
    Суцільний білий: всю область сканування зафарбовано білим.
    Кольоровий візерунок: намалює різноманітні кольорові візерунки, залежно від режиму.
    Ґратка: намалює чорно-білу ґратку з шириною і висотою 10 мм на квадрат.

en: Invert endianness
uk: Інвертувати порядок байтів

en: Exchange upper and lower byte of image data in 16 bit modes. This option can be used to test the 16 bit modes of frontends, e.g. if the frontend uses the correct endianness.
uk: Поміняти місцями старший і молодший байти даних зображення у 16-бітовий режимах. Цей пункт можна використовувати для перевірки 16-бітових режимів оболонок, наприклад, перевірки правильності порядку байтів у оболонці.

en: Read limit
uk: Границя читання

en: Limit the amount of data transferred with each call to sane_read().
uk: Обмежити об’єм даних, що передаються під час кожного виклику sane_read().

en: Size of read-limit
uk: Розмір границі читання

en: The (maximum) amount of data transferred with each call to sane_read().
uk: Об’єм (максимальний) даних, які буде передано під час кожного з викликів sane_read().

en: Read delay
uk: Затримка читання

en: Delay the transfer of data to the pipe.
uk: Затримка передавання даних до каналу.

en: Duration of read-delay
uk: Тривалість затримки читання

en: How long to wait after transferring each buffer of data through the pipe.
uk: Час очікування після передавання кожного з буферів даних каналом.

en: Return-value of sane_read
uk: Повернуте значення sane_read

en: Select the return-value of sane_read(). "Default" is the normal handling for scanning. All other status codes are for testing how the frontend handles them.
uk: Вкажіть повернуте значення sane_read(). «Типове» означає звичайну обробку сканування. Всі інші коди стану призначено для перевірки способів їх обробки оболонкою.

en: Loss of pixels per line
uk: Втрата точок на лінію

en: The number of pixels that are wasted at the end of each line.
uk: Кількість точок, які було втрачено наприкінці кожної з ліній.

en: Fuzzy parameters
uk: Параметри нечіткості

en: Return fuzzy lines and bytes per line when sane_parameters() is called before sane_start().
uk: Кількість повернутих неточних рядків і байтів, якщо sane_parameters() викликається до sane_start().

en: Offer select file descriptor
uk: Пропонувати обрати дескриптор файла

en: Offer a select filedescriptor for detecting if sane_read() will return data.
uk: Пропонувати обрати дескриптор файла для визначення того, чи повертатиме sane_read() дані.

en: Enable test options
uk: Увімкнути параметри перевірки

en: Enable various test options. This is for testing the ability of frontends to view and modify all the different SANE option types.
uk: Увімкнути різноманітні параметри перевірки. Призначено для перевірки можливостей оболонки переглядати і змінювати всі параметри SANE.

en: Print options
uk: Параметри друку

en: Print a list of all options.
uk: Надрукувати список всіх параметрів.

en: Bool test options
uk: Двійкові параметри перевірки

en: (1/6) Bool soft select soft detect
uk: (1/6) Булевий програмний вибір програмне визначення

en: (1/6) Bool test option that has soft select and soft detect (and advanced) capabilities. That's just a normal bool option.
uk: (1/6) Булевий параметр перевірки, який визначає наявність можливостей програмного вибору і програмного визначення (та додаткових). Це звичайний булевий параметр.

en: (2/6) Bool hard select soft detect
uk: (2/6) Булевий апаратний вибір програмне визначення

en: (2/6) Bool test option that has hard select and soft detect (and advanced) capabilities. That means the option can't be set by the frontend but by the user (e.g. by pressing a button at the device).
uk: (2/6) Булевий параметр перевірки, який визначає наявність можливостей апаратного вибору і програмного визначення (та додаткових). Це означає, що параметр не може бути встановлено оболонкою, лише користувачем (наприклад, натисканням кнопки на пристрої).

en: (3/6) Bool hard select
uk: (3/6) Булевий апаратний вибір

en: (3/6) Bool test option that has hard select (and advanced) capabilities. That means the option can't be set by the frontend but by the user (e.g. by pressing a button at the device) and can't be read by the frontend.
uk: (3/6) Булевий параметр перевірки, який визначає наявність можливостей апаратного вибору (та додаткових). Це означає, що параметр не може бути встановлено оболонкою, лише користувачем (наприклад, натисканням кнопки на пристрої), оболонка не може читати дані за такої конфігурації.

en: (4/6) Bool soft detect
uk: (4/6) М’яке булівське виявлення

en: (4/6) Bool test option that has soft detect (and advanced) capabilities. That means the option is read-only.
uk: (4/6) Булевий параметр перевірки, який визначає наявність можливостей програмного визначення (та додаткових). Це означає, що параметр призначено лише для читання.

en: (5/6) Bool soft select soft detect emulated
uk: (5/6) Булева емуляція програмного вибору і програмного визначення

en: (5/6) Bool test option that has soft select, soft detect, and emulated (and advanced) capabilities.
uk: (5/6) Булевий параметр перевірки, який визначає наявність можливостей програмного вибору, програмного визначення та емуляції (та додаткових).

en: (6/6) Bool soft select soft detect auto
uk: (6/6) Булевий автоматичний програмний вибір, програмне визначення

en: (6/6) Bool test option that has soft select, soft detect, and automatic (and advanced) capabilities. This option can be automatically set by the backend.
uk: (6/6) Булевий параметр перевірки, який визначає наявність можливостей програмного вибору, програмного визначення і автоматичних (та додаткових) можливостей. Цей параметри може автоматично встановлюватися сервером.

en: Int test options
uk: Цілочисельні параметри перевірки

en: (1/7) Int
uk: (1/7) Цілочисельний

en: (1/7) Int test option with no unit and no constraint set.
uk: (1/7) Цілочисельний параметр перевірки без одиниці виміру і набору обмежень.

en: (2/7) Int constraint range
uk: (2/7) Цілочисельний діапазон обмеження

en: (2/7) Int test option with unit pixel and constraint range set. Minimum is 4, maximum 192, and quant is 2.
uk: (2/7) Цілочисельний параметр з розмірністю у пікселях і набором обмежень. Мінімальним значенням може бути 4, максимальним — 192, крок — 2.

en: (3/7) Int constraint word list
uk: (3/7) Цілочисельний список обмежень слів

en: (3/7) Int test option with unit bits and constraint word list set.
uk: (3/7) Цілочисельний параметр перевірки з одиницею виміру біт і набором обмежень списку слів.

en: (4/7) Int array
uk: (4/7) Цілочисельний масив

en: (4/7) Int test option with unit mm and using an array without constraints.
uk: (4/7) Цілочисельний параметр перевірки з одиницею виміру міліметри і використанням масиву без обмежень.

en: (5/7) Int array constraint range
uk: (5/7) Цілочисельний масив з діапазоном обмеження

en: (5/7) Int test option with unit dpi and using an array with a range constraint. Minimum is 4, maximum 192, and quant is 2.
uk: (5/7) Цілочисельний параметр з розмірністю у точках на дюйм з використанням масиву обмежень діапазону. Мінімальним значенням може бути 4, максимальним — 192, крок — 2.

en: (6/7) Int array constraint word list
uk: (6/7) Цілочисельний масив зі списком обмежень слів

en: (6/7) Int test option with unit percent and using an array with a word list constraint.
uk: (6/7) Цілочисельний параметр з розмірністю у відсотках з використанням масиву обмежень списку слів.

en: (7/7) Int inexact
uk: (7/7) Цілочисельний неточний

en: (7/7) Int test option that modifies the value and returns SANE_INFO_INEXACT.
uk: (7/7) Цілочисельний параметр, який змінює значення і повертає SANE_INFO_INEXACT.

en: Fixed test options
uk: Дробовочислові параметри перевірки

en: (1/3) Fixed
uk: (1/3) Дробовочисловий

en: (1/3) Fixed test option with no unit and no constraint set.
uk: (1/3) Дробовочисловий параметр перевірки без одиниці виміру і без набору обмежень.

en: (2/3) Fixed constraint range
uk: (2/3) Фіксований обмежений діапазон

en: (2/3) Fixed test option with unit microsecond and constraint range set. Minimum is -42.17, maximum 32767.9999, and quant is 2.0.
uk: (2/3) Дробовочисловий параметр з розмірністю у мілісекундах і набором обмежень. Мінімальним значенням може бути -42.17, максимальним — 32767.9999, крок — 2.0.

en: (3/3) Fixed constraint word list
uk: (3/3) Фіксований обмежений список слів

en: (3/3) Fixed test option with no unit and constraint word list set.
uk: (3/3) Дробовочисловий параметр перевірки без одиниці виміру і набором обмежень списку слів.

en: String test options
uk: Рядкові параметри перевірки

en: (1/3) String
uk: (1/3) Рядок

en: (1/3) String test option without constraint.
uk: (1/3) Варіант перевірки рядків без обмежень.

en: (2/3) String constraint string list
uk: (2/3) Рядкова з обмеженим списком рядків

en: (2/3) String test option with string list constraint.
uk: (2/3) Варіант перевірки рядків з обмеженням на список рядків.

en: (3/3) String constraint long string list
uk: (3/3) Рядкова з обмеженим довгим списком рядків

en: (3/3) String test option with string list constraint. Contains some more entries...
uk: (3/3) Варіант перевірки рядків з обмеженням на список рядків. Містить дещо більше записів...

en: Button test options
uk: Параметри перевірки кнопок

en: (1/1) Button
uk: (1/1) Кнопка

en: (1/1) Button test option. Prints some text...
uk: (1/1) Варіант перевірки кнопок. Друкує текст...

en: Color 36
uk: Кольоровий 36

en: Use Image Composition
uk: Використовувати компонування зображення

en: Bi-level black and white (lineart mode)
uk: Дворівневий чорно-білий (штриховий режим)

en: Dithered/halftone black & white (halftone mode)
uk: Дизеринг/Напівтони чорно-білого (напівтоновий режим)

en: Multi-level black & white (grayscale mode)
uk: Багаторівневий чорно-білий (режим відтінків сірого)

en: Multi-level RGB color (one pass color)
uk: Багаторівневий колір RGB (колір з одним проходом)

en: Ignore calibration
uk: Ігнорувати калібрування

en: Disable pre focus
uk: Вимкнути попереднє фокусування

en: Do not calibrate focus
uk: Не калібрувати фокусування

en: Manual pre focus
uk: Попереднє фокусування вручну

en: Fix focus position
uk: Зафіксувати позицію фокусування

en: Lens calibration in doc position
uk: Калібрування лінз у області документа

en: Calibrate lens focus in document position
uk: Калібрувати фокусування лінз у області документа

en: Holder focus position 0mm
uk: Позиція фокусування держака 0 мм

en: Use 0mm holder focus position instead of 0.6mm
uk: Позиція фокусування держака 0 мм замість 0,6 мм

en: Calibration mode
uk: Режим калібрування

en: Define calibration mode
uk: Визначає режим калібрування

en: Sets lamp on/off
uk: Визначає стан вмикання/вимикання лампи

en: UTA on
uk: Увімкнути UTA

en: Sets UTA on/off
uk: Увімкнути/Вимкнути UTA

en: Offset
uk: Зсув

en: Color channels offset settings
uk: Параметри зсуву каналів кольорів

en: Gray offset
uk: Зсув сірого

en: Sets gray channel offset
uk: Визначає зсув каналу сірого

en: Sets red channel offset
uk: Визначає зсув каналу червоного

en: Sets green channel offset
uk: Визначає зсув каналу зеленого

en: Sets blue channel offset
uk: Визначає зсув каналу синього
