scilab - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: %s: Invalid argument address
pl: %s: Nieprawidłowy adres argumentu

en: %s: Invalid argument type, %s expected
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu, oczekiwano %s

en: boolean matrix
pl: macierz Boole'a

en: %s: Unable to get argument #%d
pl: %s: Nie można pobrać argumentu #%d

en: %s: Unable to create variable in Scilab memory
pl: %s: Nie można utworzyć zmiennej w pamięci Scilab

en: %s: Unable to create %s named "%s"
pl: %s: Nie można utworzyć %s o nazwie "%s"

en: matrix of boolean
pl: macierz wartości logicznych

en: %s: Unable to get variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać zmiennej "%s"

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: oczekiwano skalara.

en: %s: Unable to get argument "%s"
pl: %s: Nie można pobrać argumentu "%s"

en: %s: Wrong type for input argument "%s": A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego "%s": Oczekiwano skalara.

en: boolean sparse matrix
pl: macierz rzadka zmiennych logicznych

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): at least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wejściowych: oczekiwano co najmniej %d

en: %s: Wrong number of input argument(s): at most %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wejściowych: oczekiwano co najwyżej %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
pl: %s:Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): at least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wyjściowych: oczekiwano co najmniej %d

en: %s: Wrong number of output argument(s): at most %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wyjściowych: oczekiwano co najwyżej %d.

en: %s: matrix argument expected
pl: %s: oczekiwano argumentu w postaci macierzy

en: %s: Unable to get dimension of variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać rozmiaru zmiennej "%s"

en: %s: bad call to %s! (1rst argument).
pl: %s: złe odwołanie do %s! (pierwszy parametr).

en: %s: Unable to get address of variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać adresu zmiennej "%s"

en: %s: Unable to get type of variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać typu zmiennej "%s"

en: %s: Unable to get argument dimension
pl: %s: Nie można pobrać rozmiaru parametru

en: %s: Unable to get variable address
pl: %s: Nie można pobrać adresu zmiennej

en: %s: Unable to get argument type
pl: %s: Nie można pobrać typu argumentu

en: %s: Unable to get argument data
pl: %s: Nie można pobrać danych argumentu

en: %s: Wrong size for argument #%d: (%d,%d) expected.
pl: %s: Niewłaściwy rozmiar parametru %d: oczekiwano (%d,%d).

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or scalar expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego #%d: Oczekiwano ciągu znaków lub skalara.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego #%d: oczekiwano '%s' lub '%s' .

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu nr %d: Oczekiwana jest macierz liczb rzeczywistych.

en: %s: Unable to get argument precision
pl: %s: Nie można pobrać dokładności parametru

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real scalar or an integer scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego #%d: Oczekiwano skalara rzeczywistego lub całkowitego.

en: %s: Unable to get dimension from variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać rozmiaru zmiennej "%s"

en: double matrix
pl: macierz typu double

en: API Error:
pl: Błąd API:

en: 	in %s
pl: 	w %s

en: %s: Bad call to get a non complex matrix
pl: %s: Nieprawidłowe wywołanie pobrania macierzy nie-zespolonej

en: int matrix
pl: macierz int

en: %s: Unable to get precision of variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać dokładności zmiennej "%s"

en: %s: Unable to get item number of list
pl: %s: Nie można pobrać numeru elementu listy

en: list
pl: lista

en: %s: Unable to get address of item #%d in argument #%d
pl: %s: Nie można pobrać adresu elementu #%d w parametrze #%d

en: %s: Unable to create list item #%d in Scilab memory
pl: %s: Nie można utworzyć elementu listy #%d w pamięci Scilab

en: %s: Unable to get address of item #%d in variable "%s"
pl: %s: Nie można pobrać adresu elementu #%d w zmiennej "%s"

en: pointer
pl: wskaźnik

en: polynomial matrix
pl: macierz wielomianów

en: sparse matrix
pl: macierz rzadka

en: string matrix
pl: macierz łańcuchów znakowych

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A single string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego #%d: oczekiwano pojedynczego łańcucha znaków.

en: %s: Wrong type for input argument "%s": A single string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego "%s": oczekiwano pojedynczego łańcucha znaków.
