scilab - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: %s: Invalid argument address
uk: %s: некоректна адреса параметра

en: %s: Invalid argument type, %s expected
uk: %s: некоректний тип параметра, мало бути %s

en: boolean matrix
uk: матриця з булевих значень

en: %s: Unable to get argument #%d
uk: %s: не вдалося отримати аргумент №%d

en: %s: No more memory to allocated variable
uk: %s: не вистачає пам’яті для змінної

en: %s: Unable to create variable in Scilab memory
uk: %s: не вдалося створити змінну у пам’яті Scilab

en: %s: Invalid variable name: %s.
uk: %s: некоректна назва змінної: %s.

en: %s: Unable to create %s named "%s"
uk: %s: не вдалося створити %s з назвою «%s»

en: matrix of boolean
uk: матриця з булівських значень

en: Redefining permanent variable.
uk: Повторне визначення незмінної змінної.

en: %s: Unable to get variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати змінну «%s»

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: Unable to get argument "%s"
uk: %s: не вдалося отримати аргумент «%s»

en: %s: Wrong type for input argument "%s": A scalar expected.
uk: "%s: помилковий тип вхідного параметра «%s»: слід використовувати скалярний тип.

en: boolean sparse matrix
uk: розріджена матриця з булівських значень

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: matrix
uk: матриця

en: %s: Wrong number of input argument(s): at least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід вказати принаймні %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): at most %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути вказано не більше %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): at least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість виведених параметрів: мало бути виведено принаймні %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): at most %d expected.
uk: %s: помилкова кількість виведених параметрів: мало бути виведено не більше %d.

en: %s: matrix argument expected
uk: %s: слід використовувати матричний параметр

en: %s: Unable to get dimension of variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати розмірність змінної «%s»

en: %s: bad call to %s! (1rst argument).
uk: %s: помилковий виклик %s (перший параметр).

en: %s: Unable to get address of variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати адресу змінної «%s»

en: %s: Unable to get type of variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати тип змінної «%s»

en: %s: Unable to get argument dimension
uk: %s: не вдалося отримати розмірність параметра

en: %s: Unable to get variable address
uk: %s: не вдалося отримати адресу змінної

en: %s: Unable to get argument type
uk: %s: не вдалося отримати тип параметра

en: %s: Unable to get argument data
uk: %s: не вдалося отримати дані параметра

en: %s: Wrong size for argument #%d: (%d,%d) expected.
uk: %s: помилкова розмірність параметра №%d: мало бути (%d,%d).

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string» або скалярний тип.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s» або «%s».

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real matrix expected.
uk: %s: помилковий тип параметра %d: слід використовувати матрицю дійсних значень.

en: %s: Unable to get argument precision
uk: %s: не вдалося отримати точність параметра

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real scalar or an integer scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано дійсний або цілий тип.

en: %s: Unable to get dimension from variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати розмірність зі змінної «%s»

en: Invalid type pointer in '%s'
uk: Некоректний тип вказівника у «%s»

en: double matrix
uk: матриця зі значень double

en: %s: No more memory to allocate variable
uk: %s: не вистачає пам’яті для розміщення змінної

en: API Error:
uk: Помилка API:

en: 	in %s
uk: 	у %s

en: handle matrix
uk: матриця елемента керування

en: %s: Bad call to get a non complex matrix
uk: %s: помилковий виклик для отримання некомплексної матриці

en: int matrix
uk: матриця зі значень int

en: %s: Unable to get precision of variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати точність змінної «%s»

en: %s: Unable to get item number of list
uk: %s: не вдалося отримати кількість пунктів у списку

en: list
uk: список

en: %s: Unable to get address of item #%d in argument #%d
uk: %s: не вдалося отримати адресу елемента №%d у аргументі №%d

en: %s: Unable to create list item #%d in Scilab memory
uk: %s: не вдалося створити пункт списку №%d у пам’яті Scilab

en: %s: Unable to get address of item #%d in variable "%s"
uk: %s: не вдалося отримати адресу елемента №%d у змінній «%s»

en: %s: Unrecognized optional arguments %s.
uk: %s: невідомі додаткові параметри %s.

en: Optional argument list is empty.
uk: Список додаткових параметрів порожній.

en: Optional arguments list:
uk: Список додаткових параметрів:

en: and %s.
uk: і %s.

en: pointer
uk: вказівник

en: polynomial matrix
uk: поліноміальна матриця

en: sparse matrix
uk: розріджена матриця

en: string matrix
uk: рядкова матриця

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A single string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати одинарне значення типу «string».

en: %s: Wrong type for input argument "%s": A single string expected.
uk: "%s: помилковий тип вхідного параметра «%s»: слід використовувати одинарне значення типу «string».
