scilab - en to uk translation catalogue (100 entries)

en: Warning :
uk: Попередження:

en: matrix is close to singular or badly scaled. rcond = %1.4E
uk: матриця близька до виродженої або погано масштабована. rcond = %1.4E

en: computing least squares solution. (see lsq).
uk: обчислюємо розв’язок методом найменших квадратів. (див. lsq).

en: debugger stop on breakpoint(%d) in function %s at line %d
uk: засіб зневадження зупинився на точці зупинки (%d) у функції %s на рядку %d

en: debugger stop on breakpoint(%d) in file %s at line %d
uk: засіб зневадження зупинився на точці зупинки (%d) у файлі %s на рядку %d

en: Execution aborted.
uk: Виконання перервано.

en: debugger stop on error in file %ls line %d
uk: засіб діагностики зупинив виконання на повідомленні про помилку у файлі %ls, рядок %d

en: debugger stop on error in function %ls line %d
uk: засіб діагностики зупинив виконання на помилці у функції %ls, рядок %d

en: Leave debugger.
uk: Полишити засіб діагностики.

en: Undefined variable: %s
uk: Невизначена змінна: %s

en: inconsistent row/column dimensions
uk: несумісні розмірності за рядками або стовпчиками

en: /!\ Unmanaged FieldExp.
uk: /!\ Некероване FieldExp.

en: Attempt to reference field of non-structure array.
uk: Спроба посилання на поле неструктурованого масиву.

en: Not yet implemented in Scilab.
uk: Ще не реалізовано у Scilab.

en: Invalid index.
uk: Некоректний індекс.

en: Redefining permanent variable.
uk: Повторне визначення незмінної змінної.

en: for expression can only manage 1 or 2 dimensions variables
uk: для виразу можливе керування лише одно- або двовимірними змінними

en: for expression : Wrong type for loop iterator.
uk: для виразу: помилковий тип ітератора циклу.

en: With input arguments, return / resume expects output arguments.
uk: Разом із вхідними параметрами return / resume має бути передано вихідні параметри.

en: %ls: Can not transpose multiple elements.
uk: %ls: не можна транспонувати декілька елементів одразу.

en: It is not possible to redefine the %s primitive this way (see clearfun).
uk: Повторне визначення примітива %s у цей спосіб неможливе (див. clearfun).

en: %ls: Too many %ls or wrong type for argument %d: Real scalar expected.
uk: %ls: забагато %ls або помилковий тип параметра %d: мало бути використано дійсне число.

en: %ls: Wrong type for argument %d: Real scalar expected.
uk: %ls: помилковий тип параметра %d: мало бути вказано дійсне числове значення.

en: Recursion limit reached (%d).
uk: Перевищено обмеження на рекурсію (%d).

en: Unknown expression
uk: Невідомий вираз

en: Error in overload function:
uk: Помилка у перевантаженій функції:

en: Wrong insertion : use extraction with {} only on a Cell.
uk: Помилкове вставлення: використання видобування з {} можливе лише для Cell.

en: Unable to insert multiple item in a Struct.
uk: Не можна вставляти кратний запис до структури.

en: Unable to insert multiple item in a List.
uk: Не можна вставляти кратний запис до List.

en: Wrong insertion.
uk: Помилкове вставлення.

en: Wrong insertion in a Cell.
uk: Помилкове вставлення до Cell.

en: Wrong insertion: insertion in output of '%s' is not allowed.
uk: Помилкове вставлення: вставлення виведеного «%s» заборонено.

en: Wrong insertion : Cannot insert without arguments.
uk: Помилкове вставлення: вставлення без аргументів неможливе.

en: Unexpected redefinition of Scilab function.
uk: Неочікуване перевизначення функції Scilab.

en: Submatrix incorrectly defined.
uk: Помилково визначена підматриця.

en: Wrong insertion: A Cell expected: use {...} instead of (...).
uk: Помилкове вставлення: мало бути Cell: скористайтеся {...} замість (...).

en: Inconsistent row/column dimensions.
uk: Несумісне співвідношення рядки/стовпчики.

en: operation +: Warning adding a matrix with the empty matrix old behaviour.
uk: дія +: попередження: додавання матриці і порожньої матриці у застарілій формі.

en: operation +: Warning adding a matrix with the empty matrix will give an empty matrix result.
uk: операція +: попередження: додавання матриці до порожньої матриці дає порожню матрицю.

en: Error: operator %ls: Matrix dimensions must agree (op1 is %ls, op2 is %ls).
uk: Помилка: оператор %ls: розмірності матриць має бути узгоджено (операнд 1 має розмірність %ls, а операнд 2 — %ls).

en: With NaN or Inf a division by scalar expected.
uk: З NaN або Inf має бути ділення на число.

en: Division by zero...
uk: Ділення на нуль…

en: Warning : Division by zero...
uk: Попередження: ділення на нуль…

en: Operator / : Error %d not yet managed.
uk: Оператор /: помилка %d у цій версії ще не є керованою.

en: Warning : division by zero...
uk: Попередження: ділення на нуль…

en: With NaN or Inf a left division by scalar expected.
uk: З NaN або Inf має бути ліве ділення на число.

en: Left division by zero...
uk: Ліве ділення на нуль…

en: Warning : Left division by zero...
uk: Попередження: ліве ділення на нуль…

en: Operator \ : Error %d not yet managed.
uk: Оператор \: помилка %d у цій версії ще не є керованою.

en: Invalid exponent: expected finite integer exponents.
uk: Некоректний показник: мав бути скінченний цілий показник.

en: Invalid exponent.
uk: Некоректний показник.

en: operation -: Warning adding a matrix with the empty matrix old behaviour.
uk: дія -: попередження: додавання матриці і порожньої матриці у застарілій формі.

en: operation -: Warning adding a matrix with the empty matrix will give an empty matrix result.
uk: операція -: попередження: додавання матриці до порожньої матриці дає порожню матрицю.

en: %ls: Cannot open file %ls.
uk: %ls: не вдалося відкрити файл %ls.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Your variables are:
uk: Вашими змінними є:

en:  using %10d elements out of  %10d.
uk:  на основі %10d елементів з %10d.

en:  and   %10d variables out of %10d.
uk:  і %10d змінних з %10d.

en: Your global variables are:
uk: Вашими загальними змінними є:

en: Warning : redefining function: %s. Use funcprot(0) to avoid this message
uk: Попередження: перевизначення функції %s. Скористайтеся funcprot(0), щоб програма не показувала більше цього повідомлення.

en: in builtin
uk: у вбудованій

en: at line % 5d of function
uk: у рядку %5d функції

en: at line % 5d of executed string
uk: у рядку %5d виконуваного рядка

en: at line % 5d of executed file
uk: у рядку %5d виконуваного файла

en: line
uk: рядок

en: Cannot find Windows temporary directory (1).
uk: Не вдалося визначити тимчасовий каталог Windows (1).

en: Error
uk: Помилка

en: Impossible to create : %s
uk: Не вдалося створити: %s

en: Error: Could not resolve symbolic link %s
uk: Помилка: не вдалося визначити прив’язку символічного посилання %s

en: Error: Could not find %s
uk: Помилка: не вдалося знайти %s

en: Error: Could not create %s: %s
uk: Помилка: не вдалося створити %s: %s

en: Scilab '%s' function disabled in -nogui or -nwni mode.
uk: Функцію Scilab «%s» вимкнено у режимах -nogui і -nwni.

en: %s: Library name must not be empty
    .
uk: %s: назва бібліотеки має бути непорожньою
    .

en: An error has been detected while loading %s: %s
uk: Під час завантаження %s було виявлено помилку: %s

en: Impossible to load %s library
uk: Не вдалося завантажити бібліотеку %s

en: Impossible to load %s function in %s library: %s
uk: Не вдалося завантажити функцію %s у бібліотеці %s: %s

en: Cannot allocate memory
uk: Не вдалося отримати область пам'яті

en: Functions files location : %s.
uk: Розташування файлів функції: %s.

en: Unknown field : %ls.
uk: Невідоме поле: %ls.

en: Unable to insert multiple item in a list.
uk: Не можна вставляти кратний запис до списку.

en: Index out of bounds.
uk: Індекс поза припустимими межами.

en: Wrong number of input arguments: This function has no input argument.
uk: Помилкова кількість вхідних параметрів: для функції не передбачено вхідних параметрів

en: Wrong number of input arguments.
uk: Помилкова кількість параметрів.

en: Undefined variable '%s' in function '%s'.
uk: Невизначена змінна «%s» у функції «%s».

en: %s: Wrong type for %s: A list expected.
uk: %s: помилковий тип %s: слід використовувати список.

en: List element number %d is Undefined.
uk: Елемент списку із номером %d є невизначеним.

en: Unable to open : %s.
uk: Не вдалося відкрити: %s

en: Warning : please rename your overloaded function
     "%s" to "%s"
uk: Попередження: будь ласка, перейменуйте вашу перевантажену функцію
     «%s» на «%s»

en: check or define function %s for overloading.
uk: перевірте або визначте перевантаження функції %s.

en: Undefined operation for the given operands.
uk: Невизначена операція над вказаними операндами.

en:   check arguments or define function %s for overloading.
uk:   перевірте параметри або визначте перевантаження функції %s.

en: Function not defined for given argument type(s),
uk: Функцію не визначено для вказаних типів параметрів,

en: Input arguments should have the same formal variable name.
uk: Вхідні параметри повинні мати ту саму формальну назву змінної.

en: Can not allocate negative size (%d).
uk: Не можна отримувати від’ємний обсяг пам’яті (%d).

en: Can not allocate %s memory.
uk: Не вдалося отримати %s пам'яті.

en: Unable to insert multiple item in a struct.
uk: Не можна вставляти кратний запис до структури.

en: Assignment between unlike types is not allowed.
uk: Присвоювання значень між різними типами заборонено.

en: Can not allocate data.
uk: Не вдалося розмістити дані.

en: Field "%ls" does not exist
uk: Поля «%ls» не існує

en: variable size exceeded : less than %d expected.
uk: перевищено розмірність змінної: мало бути менше за %d.
