scilab - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Could not save file:
cs: Nelze uložit soubor:

en: Could not load file:
cs: Nelze načíst soubor:

en: Could not write the file:
cs: Nelze zapisovat do souboru:

en: A severe error occurred: cannot load the preferences file.
cs: Udála se závažná chyba: nelze načíst soubor s nastavením.

en: An error occurred when loading the preferences file, try to reload the default one.
cs: Při načítání souboru s nastavením se udála chyba, zkuste načíst výchozí.
