scilab - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Could not save file:
pl: Nie można zapisać pliku:

en: Could not load file:
pl: Nie można załadowac pliku:

en: Could not write the file:
pl: Nie można zapisać pliku:

en: A severe error occurred: cannot load the preferences file.
pl: Wystąpił poważny błąd: nie można odczytać pliku preferencji.

en: An error occurred when loading the preferences file, try to reload the default one.
pl: Wystąpił błąd podczas ładowania pliku preferencji, spróbuj załadować plik domyślny.
