scilab - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Could not save file:
uk: Не вдалося зберегти файл:

en: Could not load file:
uk: Не вдалося завантажити файл:

en: Could not write the file:
uk: Не вдалося виконати запис до файла:

en: A severe error occurred: cannot load the preferences file.
uk: Сталася критична помилка: не вдалося завантажити файл налаштувань.

en: An error occurred when loading the preferences file, try to reload the default one.
uk: Під час спроби завантаження файла налаштувань сталася помилка. Спробуйте перезавантажити типовий файл налаштувань.
