scilab - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Scilab Function
ca: Funció de Scilab

en: Scilab Command
ca: Comanda de Scilab

en: Scilab Macro
ca: Macro de Scilab

en: Scilab Variable
ca: Variable de Scilab

en: Graphics handle field
ca: Camp de tractament de gràfics

en: No help
ca: Sense ajuda

en: Out of Screen
ca: Fora de la pantalla

en: Could not change the Console Font.
ca: No s'ha pogut canviar el tipus de lletra de la consola.

en: Could not change the Console Foreground.
ca: No s'ha pogut canviar el color en primer pla de la consola.
