scilab - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: %s: This feature has not been implemented in this mode.
pl: %s: Ta funkcja nie została zrealizowana w tym trybie.

en: %s: Not implemented in this mode.
pl: %s: Nie zrealizowane w tym trybie.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: oczekiwano skalara.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A scalar (>= 0) expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego #%d: Oczekiwany skalar (>= 0).

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwana jest wartość typu string.

en: Scilab Fields
pl: Pola Scilab

en: Scilab Function
pl: Funkcja Scilab

en: Scilab Command
pl: Polecenie Scilab

en: Scilab Macro
pl: Makro Scilab

en: Scilab Variable
pl: Zmienna Scilab

en: Graphics handle field
pl: Pole uchwytu graficznego

en: [Continue display? n (no) to stop, any other key to continue]
pl: [Kontynuować wyświetlanie? n (nie) aby zatrzymać, inny klawisz aby kontynuować]

en: Type '%s' or '%s' to return to standard level prompt.
pl: Naciśnij '%s' lub '%s' by powrócić do standardowego poziomu wiersza.

en: Field
pl: Pole

en: No help
pl: Brak pomocy

en: Out of Screen
pl: Poza ekranem

en: Could not change the Console Font.
pl: Nie mozna zmienić czcionki konsoli.

en: Could not change the Console Foreground.
pl: Nie można zmienić koloru pierwszoplanowego konsoli.
