scilab - en to uk translation catalogue (262 entries)

en: %s: This feature has not been implemented in this mode.
uk: %s: цю можливість ще не реалізовано у цьому режимі.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мав бути числовий тип із подвійною точністю.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A positive double expected
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути додатне число типу із подвійною точністю.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Not implemented in this mode.
uk: %s: не реалізовано у цьому режимі.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A scalar (>= 0) expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: Мало бути вказано невід’ємний скаляр.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: File
uk: Файл

en: Directory
uk: Каталог

en: Scilab Fields
uk: Поля Scilab

en: Scilab Function
uk: Функція Scilab

en: Scilab Command
uk: Команда Scilab

en: Scilab Macro
uk: Макрос Scilab

en: Scilab Variable
uk: Змінна Scilab

en: Graphics handle field
uk: Поле елемента керування графіки

en: Command is too long (more than %d characters long): could not send it to Scilab
uk: Команда є надто довгою (понад %d символів у довжину): надсилання такої команди до Scilab неможливе.

en: [Continue display? n (no) to stop, any other key to continue]
uk: [Продовжити показ? Натисніть клавішу «n» (ні), щоб зупинити показ, або будь-яку іншу клавішу, щоб його продовжити]

en: Console
uk: Консоль

en: Display
uk: Показ

en: Automatically adapt the display to the console
uk: Автоматично узгоджувати показ з консоллю

en: Lines to display:
uk: Кількість показаних рядків:

en: Columns to display:
uk: К-ть показаних позицій у рядку:

en: Number of lines in console scroll buffer:
uk: Кількість рядків у буфері гортання консолі:

en: General
uk: Загальні

en: Produces an error
uk: показ повідомлення про помилку

en: Produces a warning
uk: показ попередження

en: Produces Inf or NaN
uk: показ Inf або NaN

en: Variable format
uk: Формат змінних

en: Scientific format
uk: Інженерний формат

en: English
uk: англійська

en: French
uk: французька

en: Portugese (Brazil)
uk: португальська (Бразилія)

en: Catalan
uk: каталонська

en: Czech
uk: чеська

en: Spanish
uk: іспанська

en: Italian
uk: італійська

en: Polish
uk: польська

en: Russian
uk: російська

en: Chinese (Simplified)
uk: китайська (спрощений запис)

en: Chinese (Traditional)
uk: китайська (традиційний запис)

en: German
uk: німецька

en: Japanese
uk: японська

en: Ukrainian
uk: українська

en: Start-up directory
uk: Каталог запуску

en: Confirmation dialogs
uk: Діалогові вікна підтвердження

en: Warn before exiting Scilab
uk: Попереджати перед завершенням роботи Scilab

en: Warn before deleting Command History items
uk: Попереджати перед вилучення пунктів журналу команд

en: Warn before clearing the Console
uk: Попереджати перед спорожненням консолі

en: Desktop layout
uk: Компонування

en: Integrated
uk: Інтегроване

en: Simple
uk: Просте

en: Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Cut or interrupt
uk: Вирізати або перервати

en: Copy or interrupt
uk: Копіювати або перервати

en: Select all
uk: Позначити все

en: Line beginning
uk: Початок рядка

en: Line end
uk: Кінець рядка

en: Previous char
uk: Попередній символ

en: Delete next char
uk: Вилучити наступний символ

en: Delete previous char
uk: Вилучити попередній символ

en: Delete end of line
uk: Вилучити кінець рядка

en: Delete whole line
uk: Вилучити цілий рядок

en: Delete last word
uk: Вилучити останнє слово

en: Previous console page
uk: Попередня сторінка консолі

en: Next console page
uk: Наступна сторінка консолі

en: Validate input
uk: Перевірити введені дані

en: Clear console
uk: Спорожнити консоль

en: Console box
uk: Відкрити панель консолі

en: Completion
uk: Завершення

en: Previous history line
uk: Попередній рядок у журналі

en: Next history line
uk: Наступний рядок у журналі

en: Help Browser
uk: Перегляд довідки

en: Console Search Field
uk: Поле пошуку у консолі

en: Paste
uk: Вставити

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Load environment
uk: Завантажити середовище

en: Save environment
uk: Зберегти середовище

en: Quit
uk: Вийти

en: Execute
uk: Виконати

en: Empty clipboard
uk: Спорожнити буфер обміну даними

en: Change current directory
uk: Змінити поточний каталог

en: Display current directory
uk: Показати поточний каталог

en: Page setup
uk: Параметри сторінки

en: Print
uk: Надрукувати

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Show/Hide toolbar
uk: Показати/Сховати панель інструментів

en: Clear history
uk: Спорожнити журнал

en: Resume
uk: Продовжити

en: Abort
uk: Перервати

en: Interrupt
uk: Призупинити

en: Launch SciNotes
uk: Запустити SciNotes

en: Launch Xcos
uk: Запустити Xcos

en: Matlab to Scilab Translator
uk: Інструмент перетворення з Matlab у Scilab

en: Module manager
uk: Керування модулями

en: Variable Browser
uk: Перегляд змінних

en: Command History
uk: Журнал команд

en: File Browser
uk: Перегляд файлів

en: Demonstrations
uk: Демонстрації

en: Open Scilab website
uk: Відкрити сайт Scilab

en: Open Online Help
uk: Відкрити інтернет-довідку

en: Open Scilab wiki
uk: Відкрити вікі Scilab

en: Open ATOMS website
uk: Відкрити сайт ATOMS

en: Open File Exchange website
uk: Відкрити сайт обміну файлами

en: Open Mailing lists
uk: Відкрити сторінку списків листування

en: Open Forge website
uk: Відкрити сайт Forge

en: Open Bugzilla
uk: Відкрити сторінку Bugzilla

en: About Scilab
uk: Про Scilab

en: Auto complete (, [,...
uk: Автозавершення (, […

en: Auto complete keyword
uk: Автозавершення ключових слів

en: Generate Help prototype
uk: Створити прототип довідки

en: Tabify
uk: Додати табуляцію

en: Untabify
uk: Скасувати табуляцію

en: Indent
uk: Додати відступ

en: Comment
uk: Закоментувати

en: Uncomment
uk: Розкоментувати

en: Remove trailing whites
uk: Вилучити кінцеві пробіли

en: Select block
uk: Позначити блок

en: Open current tab in a new window
uk: Відкрити поточну вкладку у новому вікні

en: Export current tab in a new window
uk: Експортувати поточну вкладку до нового вікна

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste a column
uk: Вставити стовпчик

en: Repeat selection on column
uk: Повторити позначення стовпчика

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo
uk: Повторити

en: Copy as HTML with line number
uk: Копіювати як HTML з номерами рядків

en: New
uk: Створити

en: Open
uk: Відкрити

en: Open URL
uk: Відкрити адресу

en: Open source
uk: Відкрити код

en: Save
uk: Зберегти

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Print preview
uk: Попередній перегляд друку

en: Close
uk: Закрити

en: Exit
uk: Вийти

en: To lower case
uk: У нижній регістр

en: To upper case
uk: У верхній регістр

en: Capitalize
uk: З великої літери

en: Help on keyword
uk: Довідка щодо ключового слова

en: Load in Scilab
uk: Завантажити до Scilab

en: Execute in Scilab
uk: Виконати у Scilab

en: Evaluate selection
uk: Обчислити позначене

en: Save and execute
uk: Зберегти і виконати

en: Save and execute all
uk: Зберегти і виконати все

en: Find
uk: Знайти

en: Find next
uk: Знайти наступне

en: Find previous
uk: Знайти попереднє

en: Incremental search
uk: Покроковий пошук

en: Set anchor
uk: Встановити прив’язку

en: Remove anchor
uk: Вилучити прив’язку

en: Go to next anchor
uk: Перейти до наступної прив’язки

en: Go to previous anchor
uk: Перейти до попередньої прив’язки

en: Start Code Navigator
uk: Запустити засіб навігації кодом

en: Search word in file
uk: Шукати слово у файлі

en: Search files
uk: Шукати файли

en: Keyword completion
uk: Завершення ключових слів

en: Help
uk: Довідка

en: About
uk: Про програму

en: Next tab
uk: Наступна вкладка

en: Previous tab
uk: Попередня вкладка

en: Delete
uk: Вилучити

en: Next paragraph
uk: Наступний абзац

en: Previous paragraph
uk: Попередній абзац

en: Save all
uk: Зберегти всі

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Close all
uk: Закрити всі

en: Close all but this
uk: Закрити все крім цього

en: Convert quote to double quote
uk: Перетворити одинарні лапки на подвійні

en: Line numbering
uk: Нумерування рядків

en: Set the SciNotes font
uk: Встановити шрифт SciNotes

en: Set the SciNotes colors
uk: Встановити кольори SciNotes

en: New diagram
uk: Створити діаграму

en: Open file in Scilab current directory
uk: Відкрити файл у поточному каталозі Scilab

en: Export
uk: Експортувати

en: Quit Xcos
uk: Вийти з Xcos

en: Invert selection
uk: Інвертувати вибір

en: Block Parameters
uk: Параметри блоку

en: Region to superblock
uk: Ділянку у суперблок

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Fit diagram to view
uk: Масштаб діаграми за розмірами області перегляду

en: Normal 100%
uk: Звичайний 100%

en: Palette browser
uk: Перегляд палітри

en: Diagram browser
uk: Перегляд діаграми

en: Viewport
uk: Демонстраційне вікно

en: Details
uk: Подробиці

en: Setup
uk: Налаштування

en: Execution trace and Debug
uk: Трасування виконання та діагностика

en: Set Context
uk: Вказати контекст

en: Compile
uk: Зібрати

en: Start
uk: Запустити

en: Stop
uk: Зупинити

en: Rotate
uk: Обертати

en: Flip
uk: Перевернути

en: Mirror
uk: Віддзеркалити

en: Show/Hide shadow
uk: Показати/Сховати тінь

en: Left
uk: Ліворуч

en: Center
uk: За центром

en: Right
uk: Праворуч

en: Top
uk: Вгору

en: Middle
uk: Посередині

en: Bottom
uk: Вниз

en: Border Color
uk: Колір рамки

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Horizontal
uk: Горизонтальне

en: Straight
uk: Просте

en: Vertical
uk: Вертикальне

en: Diagram background
uk: Тло діаграми

en: Grid
uk: Сітка

en: Code generation
uk: Створення коду

en: Xcos Help
uk: Довідка з Xcos

en: Block Help
uk: Довідка щодо блоку

en: Xcos Demonstrations
uk: Демонстрації Xcos

en: About Xcos
uk: Про Xcos

en: Save variable
uk: Зберегти змінну

en: Save history
uk: Зберегти журнал

en: Save file
uk: Зберегти файл

en: Environment
uk: Середовище

en: Floating point exception (ieee):
uk: Помилка під час обчислень з рухомою комою (ieee):

en: Printing format:
uk: Формат показу:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Recursion limit:
uk: Обмеження на рекурсію:

en: Containers display depth:
uk: Глибина показу контейнерів:

en: Language setting
uk: Параметр мови

en: Default language:
uk: Типова мова:

en: (This requires a restart of Scilab)
uk: (Потребує перезапуску Scilab)

en: Java Heap Memory
uk: Пам’ять купи даних Java

en: Select the memory (in MB) available in Java:
uk: Виберіть об’єм пам’яті (у МБ), доступний у Java:

en: Use current working directory
uk: Використовувати поточний робочий каталог

en: Use previous working directory
uk: Використовувати попередній робочий каталог

en: Use default directory
uk: Використовувати типовий каталог

en: Default startup directory
uk: Типовий каталог запуску

en: Desktop Layout
uk: Компонування

en: Select a layout
uk: Виберіть компонування

en: (Modifying the layout requires to restart Scilab)
uk: (Для набуття чинності зміненим компонуванням слід перезапустити Scilab)

en: Save layout on exiting
uk: Зберігати компонування під час виходу з програми

en: Reset layout
uk: Відновити початкове компонування

en: Keys binding
uk: Прив’язка до клавіш

en: Filter on action name:
uk: Фільтр за назвою дії:

en: Component
uk: Компонент

en: Name:
uk: Назва:

en: Description:
uk: Опис:

en: Binding:
uk: Прив’язка:

en: Action name
uk: Назва дії

en: Key binding
uk: Прив’язка клавіш

en: Demos
uk: Демонстрації

en: The demo interface is dockable
uk: Панель демонстрацій можна швартувати до вікна

en: Type '%s' or '%s' to return to standard level prompt.
uk: Введіть «%s» або «%s», щоб повернутися на стандартний рівень запиту командного рядка.

en: Field
uk: Поле

en: No help
uk: Немає довідки

en: Out of Screen
uk: Поза межами екрана

en: Could not change the Console Font.
uk: Не вдалося змінити шрифт консолі.

en: Could not change the Console Foreground.
uk: Не вдалося змінити параметри тексту у консолі.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' value expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра %d: мало бути використано значення «%s».
