scilab - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: %s: No more memory.
ca: %s: No hi ha més memòria.

en: %s: Memory allocation error.
ca: %s: Error de memòria.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments d'entrada: Han de ser %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments de sortida: Han de ser entre %d i %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
ca: %s: Nombre d'arguments de sortida incorrecte: Hi ha d'haver %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta. Ha de ser un escalar.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments de sortida: Se'n necessiten %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte. Ha de ser un nombre real.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser un escalar.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s'.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser '%s', '%s', o '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser una cadena de caràcters.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments d'entrada: Han de ser entre %d i %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Value greater than 0 expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser major que 0.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Matrix of strings expected.
ca: %s: L'argument %d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser una matriu de cadenes de text.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the interval [%d, %d].
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte. Ha d'estar a l'interval [%d,%d].

en: %s: Wrong type of input argument #%d: String expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte. Ha de ser una cadena de text.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s" expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser "%s".

en: %s: The file %s does not exist.
ca: %s: El fitxer %s no existeix.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta: Ha de ser un vector de cadenes de text.

en: %s: Wrong file version.xml %s.
ca: %s: El fitxer version.xml %s és incorrecte.

en: %s: function-name is incorrect.
ca: %s: El nom de la funció no és correcte.

en: %s: Wrong number of input arguments: At least %d expected.
ca: %s: Nombre d'arguments d'entrada incorrecte: Són necessaris %d com a mínim.

en: The SCI environment variable is not set.
ca: No s'ha establert la variable d'entorn SCI.

en: Cannot load the module declaration file: %s.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer de declaració del mòdul: %s.

en: Error: Could not parse file %s.
ca: Error: No s'ha pogut analitzar el fitxer %s.

en: %s module not found.
ca: No s'ha trobat el mòdul %s.

en: Error: Not a valid module file %s (encoding not '%s') Encoding '%s' found.
ca: Error: El fitxer de mòdul %s no és vàlid (la codificació no és '%s') Està codificat en '%s'.

en: Error: Could not parse file %s
ca: Error: No s'ha pogut analitzar el fitxer %s

en: Error: Not a valid version file %s (should start with <MODULE_VERSION> and contain <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)
ca: Error: La versió del fitxer %s no és vàlida (hauria de començar amb <MODULE_VERSION> i contenir <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)

en: Error: Not a valid version file %s (encoding not 'utf-8') Encoding '%s' found
ca: Error: Fitxer de versio %s incorrecte (no té codificació 'utf-8). Està codificat en '%s'

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
ca: Versió de Scilab "%d.%d.%d.%d"

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
    %s
ca: Versió de Scilab "%d.%d.%d.%d"
    %s

en: Scilab Version Info.
ca: Informació de la versió de Scilab.

en: Startup execution:
ca: Execució a l'arrancada:

en:   loading initial environment
ca:   s'està carregant l'entorn inicial

en: &File
ca: &Fitxer

en: &Edit
ca: &Edita

en: &Preferences
ca: &Preferències

en: &Applications
ca: &Aplicacions

en: &Toolboxes
ca: &Barres d'eines

en: Checking: %s
ca: S'està comprovant: %s

en: %s: Please check: %s.
ca: %s: Comproveu: %s.

en: %s: File doesn't exist: %s
ca: %s: No existeix el fitxer: %s

en: %s called at line %s of %s
ca: %s cridat a la línia %s de %s

en: %s called at line %s of %s instruction.
ca: %s cridat a la línia %s de la instrucció %s.

en: %s called under %s
ca: %s cridat sota %s

en: %s called at line %s of macro %s
ca: %s cridat a la línia %s de la macro %s

en: User variables are:
ca: Les variables d'usuari són:
