scilab - en to cs translation catalogue (76 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
cs: %s: Nelze přečíst vstupní argument #%d.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real scalar expected.
cs: %s: Špatný typ argumentu %d: Očekáván reálný skalár.

en: %s: Wrong size for argument #%d: Real scalar expected.
cs: %s: Špatná velikost argumentu %d: Očekáván reálný skalár.

en: %s: No more memory.
cs: %s: Žádná další paměť.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: An integer value expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekávána hodnota celého čísla.

en: %s: Memory allocation error.
cs: %s: Chyba při přidělování paměti.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: Očekáváno %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
cs: %s: Špatný počet výstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván skalár.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An integer value expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána hodnota celého čísla.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáváno reálné číslo.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván skalár.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s'.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: '%s', '%s' nebo '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána matice řetězců.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Value greater than 0 expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekávána hodnota větší než 0.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Matrix of strings expected.
cs: %s: Špatný typ argumentu %d: Očekávána matice řetězců.

en: %s: Wrong value for input argument #%d.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the interval [%d, %d].
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d:  Musí být v intervalu [%d, %d].

en: %s: Wrong type of input argument #%d: String expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s" expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: očekáváno "%s".

en: %s: The file %s does not exist.
cs: %s: Soubor %s neexistuje.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong file version.xml %s.
cs: %s: Špatný soubor version.xml %s.

en: %s: function-name is incorrect.
cs: %s jméno funkce je nesprávné.

en: %s: Wrong number of input arguments: At least %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupního(ch) argumentu(ů): Očekáváno alespoň %d.

en: The SCI environment variable is not set.
cs: Proměnná prostředí SCI není nastavena.

en: Cannot load the module declaration file: %s.
cs: Nelze načíst soubor deklarace modulu: %s.

en: Warning: Could not find %s
cs: Varování: Nelze nalézt %s

en: Error: Could not parse file %s.
cs: Chyba : Nelze analyzovat soubor %s.

en: %s module not found.
cs: Modul %s nenalezen.

en: Error: Not a valid module file %s (encoding not '%s') Encoding '%s' found.
cs: Chyba: %s není platný soubor modulu  (kódování není '%s'). Nalezeno kódování '%s'.

en: Error: Could not parse file %s
cs: Chyba: Nelze analyzovat soubor %s

en: Error: Not a valid version file %s (should start with <MODULE_VERSION> and contain <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)
cs: Chyba: %s není platný soubor verze (měl by začínat <MODULE_VERSION> a obsahovat <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>

en: Error: Not a valid version file %s (encoding not 'utf-8') Encoding '%s' found
cs: Chyba: %s není platný soubor verze (kódování není 'utf-8'). Nalezeno kódování '%s'

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
cs: Verze Scilab "%d.%d.%d.%d"

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
    %s
cs: Verze Scilab "%d.%d.%d.%d"
    %s

en: Scilab Version Info.
cs: Informace o Verzi Scilab.

en: 
    Call stack:
cs: 
    Zásobník volání:

en: End of stack
cs: Konec zásobníku

en: No available console !
    Please use STD mode.
cs: Konzole není dostupná !
    Prosím použijte režim STD.

en: Empty tab
cs: Prázdná karta

en: Scilab %s Console
cs: Konzole Scilab %s

en: Startup execution:
cs: Provedení spuštění:

en:   loading initial environment
cs:   načítání úvodního prostředí

en: Failed to execute %s:
cs: Nelze spustit %s:

en: &File
cs: &Soubor

en: &Edit
cs: Ú&pravy

en: &Preferences
cs: &Nastavení

en: &Control
cs: &Ovládání

en: &Applications
cs: &Aplikace

en: &Toolboxes
cs: &Panely nástrojů

en: %s: Could not find '%s': Please check that macros have been built.
cs: %s: Nelze nalézt '%s': Zkontrolujte, zda byla makra sestavena.

en: Checking: %s
cs: Kontrola: %s

en: %s: Please check: %s.
cs: %s: Prosím zkontrolujte: %s.

en: %s: File doesn't exist: %s
cs: %s: Soubor neexistuje: %s

en: Scilab Version:
cs: Verze Scilab:

en: Operating System:
cs: Operační systém:

en: Java version:
cs: Verze Java:

en: Java runtime information:
cs: Informace o běhovém prostředí Java:

en: Java Virtual Machine information:
cs: Informace o virtuálním stroji Java:

en: Vendor specification:
cs: Specifikace dodavatele:

en: %s called at line %s of %s
cs: %s zavoláno na řádku %s z %s

en: %s called at line %s of %s instruction.
cs: %s zavoláno na řádku %s instrukce %s.

en: %s called under %s
cs: %s zavoláno pod %s

en: %s called at line %s of macro %s
cs: %s zavoláno na řádku %s makra %s

en: User variables are:
cs: Proměnné uživatele jsou:

en: Name
cs: Název

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: Bytes
cs: Bajty
