scilab - en to uk translation catalogue (172 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real scalar expected.
uk: %s: помилковий тип параметра %d: мало бути вказано дійсне числове значення.

en: %s: Wrong size for argument #%d: Real scalar expected.
uk: %s: помилкова розмірність параметра %d: мало бути вказано дійсне число.

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: An integer value expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати ціле значення.

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка виділення пам’яті.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсне число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An integer value expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d. Слід використовувати значення цілого типу.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип дійсних значень.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s'.
uk: %s: Помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: %s: must be call from a function.
uk: %s: має бути викликом з функції.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: Redefining permanent variable.
uk: Повторне визначення незмінної змінної.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Debugger cannot be activated in pause
uk: %s: засіб діагностики не може бути активовано під час призупинення роботи

en: %s: Debugger can be activated only at console scope level
uk: %s: засіб діагностики можна задіяти лише на рівні консолі

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Value greater than 0 expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати значення, більше за 0.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Matrix of strings expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A single string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати одинарне значення типу «string».

en: %s: Wrong input argument %d.
uk: %s: помилковий вхідний параметр %d.

en: Could not retrieve sub-type.
uk: Не вдалося отримати підтип.

en: %s: Wrong value for input argument #%d.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A positive value expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути додатне значення.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути ціле число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: a String or Integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок або ціле число.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the interval [%d, %d].
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати значення у інтервалі [%d, %d]

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 0, 1 or 2 expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути 0, 1 або 2.

en: %s: Wrong type of input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s" expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s».

en: %s: The file %s does not exist.
uk: %s: файла з назвою %s не існує.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong file version.xml %s.
uk: %s: помилка у файлі version.xml %s.

en: %s: Wrong number of output arguments: At most %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати не більше %d.

en: %s : Wrong value for argument #%d: %s
uk: %s: помилкове значення параметра №%d: %s

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано скаляр.

en: %s: Wrong value for input argument #%d : 0, 1 or 2 expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути 0, 1 або 2.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: a string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: struct array or tlist or mlist expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мав бути масив struct, tlist або mlist.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Boolean vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор з булівських значень.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: macro expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано макрос.

en: %s: Wrong size for input arguments: more than %d expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідних параметрів: розмірність мала перевищувати %d.

en: %s: Wrong size for output arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова розмірність вихідних параметрів: розмірність мала дорівнювати %d.

en: %s: Wrong input arguments: Dimensions given as first argument do not match specified cell contents.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: розмірності, вказані за допомогою першого параметра, не відповідають вказаному вмісту комірок.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A vector expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор.

en: Pause mode: enter empty lines to continue.
uk: Режим призупинення: для продовження натискайте Enter.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Valid function name expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути вказано коректну функцію.

en: %s: function-name is incorrect.
uk: %s: помилкова назва функції.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Single string expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано одинарний рядок.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the set {#%s}.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: значення має належати набору {№%s}.

en: %s: function is disabled in debug mode.
uk: %s: функцію вимкнено у діагностичному режимі.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано рядок.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A value >= %d expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути значення >= %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String or integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано рядок або ціле значення.

en: %s: Wrong number of input argument(s): An even number is expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: їх кількість мала бути парною.

en: %s: Field names must be strings.
uk: %s: назвами полів мають бути рядкові значення.

en: %s: Arguments must be scalar or must have same dimensions.
uk: %s: параметрами мають бути числа або узгоджені за розмірностями об’єкти.

en: %s: Wrong number of input arguments: At least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати не менше за %d.

en: %s: Can not create a %s with input argument #%d.
uk: %s: не вдалося створити %s із вхідним параметром №%d.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: '%s' expected .
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: мало бути «%s» .

en: WARNING: %ls
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: %ls

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'sorted' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути вказано «sorted».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'local', 'get' or 'global' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути вказано «local», «get» або «global».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'local', 'get', 'global' or 'sorted' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути вказано «local», «get», «global» або «sorted».

en: The SCI environment variable is not set.
uk: Змінну середовища SCI не визначено.

en: Cannot load the module declaration file: %s.
uk: Не вдалося завантажити файл оголошення модуля: %s.

en: Warning: Could not find %s
uk: Попередження: не вдалося знайти %s

en: Error: Could not parse file %s.
uk: Помилка: не вдалося розібрати файл %s.

en: %s module not found.
uk: Модуль %s не знайдено.

en: Error: Not a valid module file %s (encoding not '%s') Encoding '%s' found.
uk: Помилка: некоректний файл модуля %s (кодування, відмінне від «%s»). Виявлено кодування «%s».

en: Error: Could not parse file %s
uk: Помилка: не вдалося розібрати файл %s

en: Error: Not a valid version file %s (should start with <MODULE_VERSION> and contain <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)
uk: Помилка: некоректний файл версії %s (дані мають починатися з <MODULE_VERSION> і містити рядок <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)

en: Error: Not a valid version file %s (encoding not 'utf-8') Encoding '%s' found
uk: Помилка: некоректний файл версії %s (кодування, відмінне від «utf-8»). Виявлено кодування «%s».

en: A fatal error has been detected by Scilab.
    Please check your user-defined functions (or external module ones) should they appear in the stack trace.
    Otherwise you can report a bug on %s with:
     * a sample code which reproduces the issue
     * the result of [a, b] = getdebuginfo()
     * the following information:
    %s %s
uk: Виявлено критичну помилку у Scilab.
    Будь ласка, перевірте, чи визначені вами функції (або функції зовнішніх модулів) з’являються у трасуванні стеку.
    Якщо цього не сталося, ви можете повідомити про ваду на %s, вказавши:
     * зразок коду для відтворення вади
     * результат виконання [a, b] = getdebuginfo()
     * вказані нижче дані:
    %s %s

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
uk: Версія Scilab «%d.%d.%d.%d»

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
    %s
uk: Версія Scilab «%d.%d.%d.%d»
    %s

en: Scilab Version Info.
uk: Відомості щодо версії Scilab.

en: Debugger is on a breakpoint
uk: Засіб діагностики зупинився на точці зупинки

en: (c)ontinue or (a)bort current execution before execute a new command
uk: продовжити (c) чи перервати (a) виконання поточної дії до виконання наступної команди

en: %s: Command missing.
uk: %s: не вказано команду.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути ціле число.

en: callstack:
uk: стек викликів:

en: #%-5d%s (line %d)
uk: #%-5d%s (рядок %d)

en: %s: Unable to retrieve information about breakpoint %d.
uk: %s: не вдалося отримати інформацію щодо точки зупинки %d.

en: debug commands :
uk: команди діагностикиs :

en: show this help
uk: показати цю довідкову інформацію

en: open debug documentation page
uk: відкрити сторінку документації щодо діагностики

en: stop debugging
uk: припинити діагностику

en: show callstack
uk: показати стек викликів

en: execute cmd
uk: виконати команду

en: display variable
uk: показати змінну

en: continue execution
uk: продовжити виконання

en: abort execution
uk: перервати виконання

en: continue to next statement
uk: продовжити до наступної інструкції

en: step into function
uk: увійти у функцію

en: step outside function
uk: вийти з функції

en: add a breakpoint
uk: додати точку зупинки

en: delete all breakpoints
uk: вилучити усі точки зупинки

en: delete a specific breakpoint
uk: вилучити певну точкну зупинки

en: enable all breakpoints
uk: увімкнути усі точки зупинки

en: enable a specific breakpoint
uk: увімкнути певну точку зупинки

en: disable all breakpoints
uk: вимкнути усі точки зупинки

en: disable a specific breakpoint
uk: вимкнути певну точку зупинки

en: show all breakpoints
uk: показати усі точки зупинки

en: show a specific breakpoint
uk: показати певну точку зупинки

en:   for more details, show help page.
uk:   докладніші відомості на сторінці довідки.

en: 
    Call stack:
uk: 
    Стек викликів:

en: End of stack
uk: Кінець стека

en: ESI Group
uk: Група ESI

en: Copyright (c) 2011-2017 (Scilab Enterprises)
uk: © Scilab Enterprises, 2011–2017

en: Copyright (c) 1989-2012 (INRIA)
uk: © INRIA, 1989–2012

en: Copyright (c) 1989-2007 (ENPC)
uk: © ENPC, 1989–2007

en: Recursion limit reached (%d).
uk: Перевищено обмеження на рекурсію (%d).

en: No available console !
    Please use STD mode.
uk: Немає доступних консолей !
    Скористайтеся режимом STD.

en: Empty tab
uk: Порожня вкладка

en: Scilab %s Console
uk: Консоль Scilab %s

en: Startup execution:
uk: Команда запуску:

en:   loading initial environment
uk:   завантаження початкового середовища

en: Failed to execute %s:
uk: Не вдалося виконати %s:

en: &File
uk: &Файл

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Preferences
uk: П&араметри

en: &Control
uk: &Керування

en: &Applications
uk: П&рограми

en: &?
uk: &Довідка

en: &Toolboxes
uk: &Набори інструментів

en: Introduction: Getting started with Scilab
uk: Вступ: Перші кроки у Scilab

en: Scilab objects
uk: Об’єкти Scilab

en: Operations and numerical primitives
uk: Операції і числові примітиви

en: Online definition of function
uk: Вбудоване визначення функції

en: Optimization and simulation
uk: Оптимізація та імітація

en: Systems: definition and analysis
uk: Системи: визначення і аналіз

en: Linear algebra
uk: Лінійна алгебра

en: Call an external routine
uk: Викликати зовнішню процедуру

en: Press &lt;enter> in the console to proceed step by step
uk: Натисніть &lt;Enter> у консолі, щоб пройти крок за кроком

en: %s: Could not find '%s': Please check that macros have been built.
uk: %s: не вдалося знайти «%s». Переконайтеся, що макрос було зібрано.

en: Checking: %s
uk: Перевірка: %s

en: %s: Please check: %s.
uk: %s: будь ласка, перевірте: %s.

en: %s: File doesn't exist: %s
uk: %s: файла не існує: %s

en: %s: Wrong number of input argument.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів.

en: Scilab Version:
uk: Версія Scilab:

en: Operating System:
uk: Операційна система:

en: Java version:
uk: Версія Java:

en: Java runtime information:
uk: Дані щодо середовища запуску Java:

en: Java Virtual Machine information:
uk: Дані щодо віртуальної машини Java:

en: Vendor specification:
uk: Специфікація постачальника:

en: %s called at line %s of %s
uk: %s викликано у рядку %s %s

en: %s called at line %s of %s instruction.
uk: %s викликано у рядку %s команди %s.

en: %s called under %s
uk: %s викликано з %s

en: %s called at line %s of macro %s
uk: %s викликано у рядку %s макроса %s

en: User variables are:
uk: Змінними користувача є:

en: Using %s elements
uk: Використовуємо елементи %s

en: Name
uk: Назва

en: Type
uk: Тип

en: Size
uk: Розмір

en: Bytes
uk: Байти
