scilab - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd alokacji pamięci.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
pl: %s:Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego #%d: oczekiwano skalar.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An integer value expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: Oczekiwano wartości całkowitej.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: oczekiwana jest wartość typu real.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano skalara.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s'.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego #%d: '%s', '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Value greater than 0 expected.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego #%d: Oczekiwano wartości większej niż 0.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Matrix of strings expected.
pl: %s:  Nieprawidłowy typ argumentu %d: oczekiwana jest macierz ciągów znaków.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the interval [%d, %d].
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego #%d: Musi być w przedziale [%d, %d].

en: %s: Wrong type of input argument #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: Oczekiwany łańcuch.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s" expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano "%s".

en: %s: The file %s does not exist.
pl: %s: Plik %s nie istnieje.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano łańcuch.

en: %s: Wrong file version.xml %s.
pl: %s: Nieprawidłowa wersja pliku version.xml %s.

en: %s: function-name is incorrect.
pl: %s: nazwa funkcji jest niewłaściwa.

en: %s: Wrong number of input arguments: At least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano przynajmniej %d.

en: The SCI environment variable is not set.
pl: Nie ustawiono zmiennej środowiska SCI.

en: Cannot load the module declaration file: %s.
pl: Niemożna załadować pliku deklaracji modułu: %s.

en: Warning: Could not find %s
pl: Ostrzeżenie: Nie można znaleźć %s

en: Error: Could not parse file %s.
pl: Błąd: nie udało się przeprowadzić analizę gramatyczną pliku %s

en: %s module not found.
pl: nie odnaleziono modułu %s.

en: Error: Not a valid module file %s (encoding not '%s') Encoding '%s' found.
pl: Błąd: Niewłaściwy plik modułu %s (kodowanie nie '%s') Znaleziono kodowanie '%s'.

en: Error: Could not parse file %s
pl: Błąd: nie udało się przeprowadzić analizę gramatyczną pliku %s

en: Error: Not a valid version file %s (should start with <MODULE_VERSION> and contain <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)
pl: Błąd: Niewłaściwy plik wersji %s (powinien rozpoczynać się od <MODULE_VERSION> i zawierać <VERSION major='' minor='' maintenance='' revision='' string=''>)

en: Error: Not a valid version file %s (encoding not 'utf-8') Encoding '%s' found
pl: Błąd: Niewłaściwa wersja pliku %s (kodowanie nie 'utf-8') Znaleziono kodowanie '%s'

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
pl: Wersja Scilab "%d.%d.%d.%d"

en: Scilab version "%d.%d.%d.%d"
    %s
pl: Wersja Scilab "%d.%d.%d.%d"
    %s

en: Scilab Version Info.
pl: Informacja o wersji Scilab.

en: 
    Call stack:
pl: 
    Stos wywołań:

en: End of stack
pl: Koniec stosu

en: No available console !
    Please use STD mode.
pl: Brak dostępnej konsoli!
    Proszę użyć trybu STD.

en: Empty tab
pl: Pusta karta

en: Startup execution:
pl: Wykonanie rozruchu:

en:   loading initial environment
pl:   ładowanie środowiska początkowego

en: &File
pl: &Plik

en: &Edit
pl: &Edycja

en: &Preferences
pl: &Ustawienia

en: &Control
pl: &Sterowanie

en: &Applications
pl: &Narzędzia

en: &Toolboxes
pl: &Przyborniki

en: Checking: %s
pl: Sprawdzanie: %s

en: %s: Please check: %s.
pl: %s: Proszę sprawdzić: %s.

en: %s: File doesn't exist: %s
pl: %s: Plik nie istnieje: %s

en: %s called at line %s of %s
pl: %s wywołuje się w linii %s z %s

en: %s called at line %s of %s instruction.
pl: %s wywołane w linii %s z %s instrukcji.

en: %s called under %s
pl: %s wywołane pod %s

en: %s called at line %s of macro %s
pl: %s  wywołane w linii %s z makro %s

en: User variables are:
pl: Zmienne użytkownika:

en: Name
pl: Nazwa

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Rozmiar

en: Bytes
pl: Bajtów
