scilab - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: %s: The file %s does not exist.
fr: %s : Le fichier %s n'existe pas.

en: %s: Wrong input argument #%d: Path to a scilab script file expected.
fr: %s : Argument d'entrée n°%d faux : Un chemin vers un fichier de script Scilab attendu.

en: Demonstrations
fr: Démonstrations

en:  -- View Code --
fr:  -- Voir le code --

en: Open in Editor
fr: Ouvrir dans l'éditeur
