scilab - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: %s: The file %s does not exist.
ja: %s: ファイル %s は存在しません。

en: %s: Wrong input argument #%d: Path to a scilab script file expected.
ja: %s: 入力引数 #%dが間違っています: scilabスクリプトファイルのパスを指定してください.

en: Demonstrations
ja: デモンストレーション

en:  -- View Code --
ja:  -- コードを表示 --

en: Open in Editor
ja: エディタで開く
