scilab - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: %s: The file %s does not exist.
ru: %s: Файл %s не существует.

en: %s: Wrong input argument #%d: Path to a scilab script file expected.
ru: %s: Неверный входной аргумент №%d: ожидался путь до файла-сценария.

en: Demonstrations
ru: Наглядные примеры

en:  -- View Code --
ru:  -- Просмотр кода --

en: Open in Editor
ru: Открыть в Редакторе
