scilab - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: %s: The file %s does not exist.
uk: %s: файла з назвою %s не існує.

en: %s: Wrong input argument #%d: Path to a scilab script file expected.
uk: %s: помилковий вхідний параметр №%d: мало бути вказано шлях до файла скрипту scilab.

en: Demonstrations
uk: Демонстрації

en:  -- View Code --
uk:  -- Перегляд коду --

en: Open in Editor
uk: Відкрити у редакторі
