scilab - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: %s: Wrong first input argument: File with .dia suffix expected.
ca: %s: El primer argument és incorrecte: El fitxer ha de tenir extensió .dia.

en: Test failed ERROR DETECTED while executing %s
ca: Ha fallat el test. S'ha detectat un error en executar %s

en: Test Failed. See : fc /L /N  %s
ca: Ha fallat el test. Executeu : fc /L /N  %s

en: Test Failed. See : diff -wu  %s
ca: Ha fallat el test. Executeu : diff -wu  %s

en: Test passed
ca: El test ha anat bé

en: %s is not an installed module
ca: El mòdul %s no està instal·lat

en: %s: Wrong size for input argument.
ca: %s: L'argument d'entrada té una mida incorrecta.

en: The test %s is not available from the %s module
ca: El test %s no està disponible al mòdul %s

en: %s is not an installed module or toolbox
ca: %s no és un mòdul o una barra d'eines instal·lada

en: The ref file (%s) doesn't exist
ca: El fitxer de referència (%s) no existeix

en: No variable %s_ref in reference file
ca: El fitxer de referència no conté la variable %s_ref
