scilab - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: %s : second argument must be a unique id of a shared library.
pl: %s : drugi parametr musi być unikatowym id biblioteki współdzielonej.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A int expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d:oczekiwano wartości całkowitej (int).

en: %s : Wrong value for argument #%d: %s
pl: %s : Niepoprawna wartość parametru nr %d: %s

en: Unique id of a shared library expected.
pl: Oczekiwano unikalnego identyfikatora biblioteki współdzielonej.

en: Number of entry points %d.
    Shared libraries :
pl: Liczba punktów wejściowych: %d.
    Biblioteki współdzielone  :

en: ] : %d library.
pl: ] : %d biblioteka.

en: ] : %d libraries.
pl: ] : %d bibliotek.

en: %s: The shared archive was not loaded: %s
pl: %s: Współdzielone archiwum nie zostało załadowane : %s

en: %s: Shared lib %s does not exist.
pl: %s: Biblioteka współdzielona %s nie istnieje.

en: %s: Already loaded from library %s
pl: %s: Już załadowano z biblioteki %s

en: %s: problem with one of the entry point.
pl: %s: problem z jednym z punktów wejściowych.

en: An error occurred: %s
pl: Wystąpił błąd: %s

en: Shared archive loaded.
pl: Załadowano archiwum współdzielone.

en: Link done.
pl: Konsolidacja (linkowanie) dokonana

en: %s: A Fortran or C compiler is required.
pl: %s: Wymagany jest kompilator C lub Fortran'a.

en: %s: This feature has been implemented for Windows.
pl: %s: Ta właściwość została zrealizowana dla systemu Windows.

en: %s: The file %s does not exist.
pl: %s: Plik %s nie istnieje.

en: %s: Cannot open file %s.
pl: %s: Nie można otworzyć pliku %s.

en: %s: Feature not available under Microsoft Windows.
pl: %s: Właściwość nie jest dostępna w systemie Microsoft Windows.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A matrix of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano macierzy ciągów znaków.

en:    Generate a gateway file
pl:    Generacja pliku bramu

en:    Generate a loader file
pl:    Generacja pliku ładowania

en:    Generate a Makefile
pl:    Generacja Makefile

en:    Running the makefile
pl:    Uruchamianie makefile

en:    Generate a cleaner file
pl:    Generacja pliku czyszczenia

en: A Fortran or C compiler is required.
pl: Wymagany jest kompilator jezyka C lub Frotran.

en: %s: Warning: Scilab has not been able to find where the Scilab sources are. Please submit a bug report on https://gitlab.com/scilab/scilab/-/issues
pl: %s: Ostrzeżenie: Nie znaleziono kodu źródłowego Scilab. Proszę zgłosić raport błędu na stronie https://gitlab.com/scilab/scilab/-/issues

en: %s: Build command: %s
pl: %s: Polecenie Build: %s

en: Output: %s
pl: Wyjście: %s

en: %s: An error occurred during the compilation:
pl: %s: Wystąpił błąd podczas kompilacji:

en: %s: The command was:
pl: %s: Tym poleceniem było:

en: %s: Warning: No error code returned by the compilation but the error output is not empty:
pl: %s: Ostrzeżenie: Nie zwrócono kodu błędu przez kompilator, ale wyjście błędu nie jest puste:

en: F2C cannot build fortran 90
pl: F2C nie może zbudować kodu fortran 90

en:    Running the Makefile
pl:    Uruchamianie Makefile

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d.

en:    %s: Copy compilation files (Makefile*, libtool...) to TMPDIR
pl:    %s: Kopiuj pliki kompilacyjne (Makefile*, libtool...) do TMPDIR

en:    %s: Copy %s to TMPDIR
pl:    %s: Kopiuj %s do TMPDIR

en:    %s: Did not copy %s: Source and target directories are the same (%s).
pl:    %s: Nie skopiowano %s: Katalog docelowy i źródłowy są takie same (%s).

en:    %s: File %s ignored.
pl:    %s: Plik %s zignorowany.

en:    %s: Use the previous detection of compiler.
pl:    %s: Użyj kompilatora wykrytego wcześniej.

en:    %s: Need to run the compiler detection (configure).
pl:    %s: Trzeba uruchomić odnalezienie kompilatora (configure).

en:    %s: Modification of the Makefile in TMPDIR.
pl:    %s: Modyfikacja pliku Makefile w TMPDIR.

en:    %s: Substitute the reference by the actual file.
pl:    %s: Zastąp wskaźnik przez plik rzeczywisty.

en:    Command: %s
pl:    Polecenie: %s

en: %s: Error while modifying the reference Makefile:
pl: %s: Błąd podczas modyfikowania odwołania Makefile:

en:    %s: configure : Generate Makefile.
pl:    %s: configure : Generowanie Makefile.

en:    %s: Command: %s
pl:    %s: Komenda: %s

en:    Output: %s
pl:    Wyjście: %s

en: %s: An error occurred during the detection of the compiler(s). Set ilib_verbose(2) for more information.
pl: %s: Błąd przy próbie znalezienia kompilatora(ów). Po dodatkowe informacje patrz ilib_verbose(2).

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d,%d or %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wejściowych: oczekiwano %d,%d lub %d.

en:    Compilation of
pl:    Kompilacja

en:    Building shared library (be patient)
pl:    Budowanie współdzielonej biblioteki (zachowaj cierpliwość)

en: %s: This feature required Microsoft visual studio C compiler.
pl: %s: Ta właściwość wymaga kompilatora C Microsoft Visual Studio.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano skalaru.

en: %s: Wrong number of input argument(s): at least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wejściowych: oczekiwano co najmniej %d
