scilab - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Invalid variable: cannot retrieve the data
uk: Некоректна змінна: не вдалося отримати дані

en: %s: An error occurred: %s
uk: %s: сталася помилка: %s

en: Invalid environment: identifier %d is invalid
uk: Некоректне середовище: ідентифікатор %d є некоректним

en: Invalid environment
uk: Некоректне середовище

en: Invalid variable name: %s
uk: Некоректна назва змінної: %s

en: Cannot allocate memory
uk: Не вдалося розподілити пам’ять

en: Invalid variable: cannot create data
uk: Некоректна змінна: не вдалося створити дані

en: External Class expected
uk: Мало бути вказано зовнішній клас

en: External object expected
uk: Мало бути вказано зовнішній об’єкт

en: Incompatible External object
uk: Несумісний зовнішній об’єкт:

en: Unable to wrap. Unmanaged datatype (%d) ?
uk: Не вдалося обробити. Непридатний до обробки тип даних (%d)?

en: Invalid String
uk: Некоректний рядок

en: A single string expected
uk: Мало бути вказано одинарний рядок

en: A single String expected
uk: Мало бути вказано одинарний рядок

en: Wrong type for argument #%d: string expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №#%d: слід використовувати тип «string».

en: Cannot open the given file %s.
uk: Не вдалося відрити вказаний файл %s.

en: Wrong number of arguments : more than %d expected.
uk: Помилкова кількість параметрів: мало бути більше за %d.

en: A strictly positive integer is expected at position %d.
uk: У позиції %d мало бути вказано строго додатне ціле число.

en: Incompatible External Objects
uk: Несумісні зовнішні об’єкти

en: Invalid name
uk: Некоректна назва

en: Wrong type for input argument #%d: External Object expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано зовнішній об’єкт.

en: Incompatible External Object
uk: Несумісний зовнішній об’єкт

en: Wrong type for input argument #%d: A String expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: Invalid dimension for argument #%d: A row or a column expected.
uk: Помилкова розмірність параметра №%d: мало бути вказано рядок або стовпчик.

en: The argument must be 'rc' or 'cr'.
uk: Параметр повинен мати значення 'rc' або 'cr'.

en: Invalid dimensions for input argument #%d: A single string expected.
uk: Помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути використано одинарний рядок.

en: Invalid dimensions: arguments #2 and #3 must have the same.
uk: Некоректні розмірності: параметри №2 і №3 повинні мати однакову розмірність.

en: Invalid variable: cannot create the data
uk: Некоректна змінна: не вдалося створити дані

en: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «boolean».

en: Wrong type for input argument #%d: A single boolean expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати одинарне булеве значення.

en: Wrong type for input argument #%d: An External Object expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано зовнішній об’єкт.

en: Cannot create the identifier
uk: Не вдалося створити ідентифікатор

en: The class name cannot end with a dot.
uk: Назва класу не повинна завершуватися крапкою.

en: The class name cannot start with a dot.
uk: Назва класу не повинна починатися з крапки.

en: A variable with this name is already existing
uk: Змінна з цією назвою вже існує

en: Bad number of output arguments
uk: Помилкова кількість вихідних параметрів

en: Wrong number of arguments : more than 2 arguments expected
uk: Помилкова кількість параметрів: мало бути більше за 2.

en: Cannot invoke on null object
uk: Викликати порожні об’єкти не можна

en: Wrong type for input argument #%d: A List expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип списку.

en: Wrong type for input argument #%d: An Integer32 expected.
uk: Помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути ціле 32-бітове число.

en: Cannot invoke on null object.
uk: Викликати порожні об’єкти не можна.

en: Wrong number of arguments : more than 1 argument expected
uk: Помилкова кількість параметрів: мало бути більше за 1

en: Wrong number of arguments : more than 1 argument expected.
uk: Помилкова кількість параметрів: мало бути більше за 1.

en: Cannot wrap argument %d.
uk: Не вдалося огорнути параметр %d.

en: Can only wrap as a reference to a named variable
uk: Обгортання можливе лише як посилання на іменовану змінну

en: Invalid variable: cannot retrieve the data type
uk: Некоректна змінна: не вдалося визначити тип даних

en: %s: Wrong argument type at position %i: Double expected
uk: %s: аргумент помилкового типу на позиції %i: мало бути використано тип double.
