scilab - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Invalid operation
cs: Neplatná operace

en: Invalid field name
cs: Neplatný název pole

en: Cannot set the field: %s
cs: Nelze nastavit pole: %s

en: Invalid operator: '
cs: Neplatný operátor: '

en: Invalid operator: .*
cs: Neplatný operátor: .*

en: Invalid operator: ./
cs: Neplatný operátor: ./

en: Invalid operator: .\
cs: Neplatný operátor: .\

en: Invalid operator: .*.
cs: Neplatný operátor: .*.

en: Invalid operator: ./.
cs: Neplatný operátor: ./.

en: Invalid operator: .\.
cs: Neplatný operátor: .\.

en: Invalid operator: .^
cs: Neplatný operátor: . ^

en: Invalid operator: .'
cs: Neplatný operátor: .'

en: Exception thrown in file
cs: V souboru nastala výjimka

en: at line
cs: na řádku
