scilab - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: %s: Wrong type for argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати рядок з одного символу.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String array expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати масив значень типу «string».

en: Invalid dimension for argument #%d: A row or a column expected.
uk: Помилкова розмірність параметра №%d: мало бути вказано рядок або стовпчик.

en: Invalid operation
uk: Некоректна дія

en: Invalid field name
uk: Некоректна назва поля

en: Cannot set the field: %s
uk: Не вдалося встановити поле: %s

en: Cannot compile the code:
    %s
uk: Не вдалося виконати компіляцію коду:
    %s

en: Invalid operator: '
uk: Некоректний оператор: '

en: Invalid operator: .*
uk: Некоректний оператор: .*

en: Invalid operator: ./
uk: Некоректний оператор: ./

en: Invalid operator: .\
uk: Некоректний оператор: .\

en: Invalid operator: .*.
uk: Некоректний оператор: .*.

en: Invalid operator: ./.
uk: Некоректний оператор: ./.

en: Invalid operator: .\.
uk: Некоректний оператор: .\.

en: Invalid operator: .^
uk: Некоректний оператор: .^

en: Invalid operator: .'
uk: Некоректний оператор: .'

en: Exception thrown in file
uk: Під час обробки файла сталося виключення

en: at line
uk: у рядку
