scilab - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: %s: Wrong values for input argument #%d: FFTW flag expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser una marca FFTW.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte.

en: %s: No more memory.
ca: %s: No hi ha més memòria.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser una cadena de caràcters.

en: You chose to install Scilab with the fftw module.
ca: Heu triat instal·lar Scilab amb el mòdul fftw.

en: This module requires:
ca: Aquest mòdul requereix:

en: Scilab will use standard fft by default until you install this library.
ca: Scilab farà servir per defecte el fft estàndard fins que instal·leu aquesta llibreria.

en: See help fftw for more information.
ca: Veieu l'ajuda del fftw per a més informació.
