scilab - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: %s: Wrong values for input argument #%d: FFTW flag expected.
pl: %s: Nieprawidłowe wartości argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano flagi FFTW.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch.

en: You chose to install Scilab with the fftw module.
pl: Wybrałeś instalację Scilaba z modułem fft.

en: This module requires:
pl: Ten moduł wymaga:

en: Scilab will use standard fft by default until you install this library.
pl: Scilab używa domyślnie standardowej biblioteki fft dopóki nie zostanie zainstalowana ta biblioteka.

en: See help fftw for more information.
pl: Zobacz help fft po więcej informacji.
