scilab - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
cs: %s: Nelze přečíst vstupní argument #%d.

en: %s: Memory allocation error.
cs: %s: Chyba při přidělování paměti.

en: %s: Can not read named argument %s.
cs: %s: Nelze přečíst pojmenovaný argument %s.

en: %s: Cannot go to directory %s
cs: %s: Nelze přejít do adresáře %s

en: %s: Cannot go to directory.
cs: %s: Nelze přejít do adresáře.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A valid filename or directory expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekáván platný název souboru nebo adresář,

en: %s: Wrong value(s) for input argument(s).
cs: %s: Špatné hodnoty pro vstupní argumenty.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A 1-by-n or m-by-1 array expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáváno pole 1 krát n nebo m krát 1.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of floating point numbers expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána matice nebo desetinná čísla.

en: %s: can not open file %s.
cs: %s: nelze otevřít soubor %s.

en: %s: Invalid format.
cs: %s: Neplatný formát.

en: %s: error.
cs: %s: chyba.

en: %s: can not read file %s.
cs: %s: nelze přečíst soubor %s.

en: %s: Could not create the output argument.
cs: %s: Nelze vytvořit výstupní argument.

en: %s: An error occurred.
cs: %s: Vyskytla se chyba.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván skalár.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A string (3 characters max.) expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec (max 3 znaky).

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván boolean.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d.

en: %s: The file %s is not opened in scilab.
cs: %s: Soubor %s není ve Scilabu otevřen.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A matrix of strings expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána matice řetězců.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: Same size expected.
cs: %s: Nekompatibilní vstupní argumenty #%d a #%d: Očekávána stejná velikost.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Must be less than %d characters.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Musí být menší než %d znaků.

en: %s: Wrong file descriptor: %d.
cs: %s: Špatný popisovač souboru: %d.

en: %s: Cannot read file whose descriptor is %d: File is not active.
cs: %s: Nelze přečíst soubor s popisovačem %d: Soubor není aktivní.

en: %s: Wrong file mode: READ only.
cs: %s: Špatný režim souboru: pouze pro ČTENÍ.

en: %s: No more memory.
cs: %s: Není více paměti.

en: %s: Too many files opened!
cs: %s: Otevřeno příliš mnoho souborů!

en: %s: Cannot open file %s.
cs: %s: Nelze otevřít soubor %s.

en: %s: invalid filename %s.
cs: %s: neplatný název souboru %s.

en: %s: invalid status.
cs: %s: neplatný stav.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: a String or Integer expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván Řetězec nebo Celé číslo.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An integer expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáváno celé číslo.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: An integer expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáváno celé číslo.

en: %s: invalid filename.
cs: %s: neplatný název souboru.

en: %s: Data mismatch.
cs: %s: Neshoda dat.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekáváno '%s', '%s' nebo '%s'.

en: %s: Error while opening, reading or writing.
cs: %s: Chyba při otevírání, čtení nebo zápisu.

en: Could not parse the URL.
cs: Nelze zpracovat URL.

en: Failed to set URL [%s]
cs: Nelze nastavit URL [%s]

en: Failed to set user:pwd [%s]
cs: Nelze nastavit heslo uživatele [%s]

en: Failed to set proxy host [%s]
cs: Nelze nastavit hostitele proxy [%s]

en: Failed to set proxy port [%s]
cs: Nelze nastavit hostitele proxy [%s]

en: Failed to set proxy user:password [%s]
cs: Nelze nastavit uživatele:heslo [%s]

en: Failed to set write function [%s]
cs: Nelze nastavit funkci zápisu [%s]

en: Failed to set write data [%s]
cs: Nelze nastavit data zápisu [%s]

en: Transfer did not complete successfully: %s
cs: Přenos nebyl úspěšně dokončen: %s

en: Failed opening '%s' for writing.
cs: Nelze otevřít '%s' pro zápis.

en: unclosed [ directive.
cs: neuzavřený příkaz [.

en: %s: An error occurred: too many (> %d) conversion required.
cs: %s: Vyskytla se chyba: příliš mnoho (> %d) převodů vyžadováno.

en: %s: An error occurred: field %d is too long (> %d) for %%[ directive.
cs: %s: Vyskytla se chyba: pole %d je příliš dlouhé (> %d) pro příkaz %%[.

en: Bad conversion.
cs: Špatný převod.

en: %s: An error occurred: field %d is too long (< %d) for %%s directive.
cs: %s: Vyskytla se chyba: pole %d je příliš dlouhé (< %d) pro příkaz %%s.

en: %s: An error occurred: field %d is too long (< %d) for %%c directive.
cs: %s: Vyskytla se chyba: pole %d je příliš dlouhé (< %d) pro příkaz %%c.

en: %s: An error occurred: format is too long (> %d).
cs: %s: Vyskytla se chyba: formát je příliš dlouhý (> %d).

en: Warning: Could not open directory %s: %s
cs: Varování: Nelze otevřít adresář %s: %s

en: Warning: Error while opening %s: %s
cs: Varování: Chyba při otevírání %s: %s

en: Warning: Could not remove file %s: %s
cs: Varování: Nelze odstranit soubor %s: %s

en: Warning: Could not remove directory %s: %s
cs: Varování: Nelze odstranit adresář %s: %s

en: Can't go to directory %s: %s
cs: Nelze přejít do adresáře %s: %s

en: Can't go to directory %s.
cs: Nelze přejít do adresáře %s.

en: Invalid buffer.
cs: Neplatná vyrovnávací paměť.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Can't get current directory.
cs: Nelze získat současný adresář.

en: %s: Cannot close file whose descriptor is %d: File is not active.
cs: %s: Nelze zavřít soubor s popisovačem %d: Soubor není aktivní.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' or '%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekáváno '%s' nebo '%s' nebo '%s'.

en: %s: No input file associated to logical unit %d.
cs: %s: K logické jednotce %d není přidělen žádný vstupní soubor.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Non-empty string expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván neprázdný řetězec.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Format not recognized.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Formát nerozpoznán.

en: Warning: file '%s' already opened in Scilab.
cs: Varování: soubor '%s' je již ve Scilabu otevřen.

en: %s: Wrong value for input argument #%d (%s): '%s' or '%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d (%s): Očekáván '%s' nebo '%s' nebo '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d ('%s'): Non-empty string expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d ('%s'): Očekáván neprázdný řetězec.

en: %s: Wrong value for input argument #%d ('%s'): Format not recognized.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d ('%s'): Formát nerozpoznán.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: a string expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: očekáván řetězec.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: a string expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: očekáván řetězec.

en: %s: Options ignored.
cs: %s: Možnosti ignorovány.

en: %s: Wrong type for input argument: String expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong number of input argument(s).
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: Impossible to create directory
cs: Nele vytvořit adresář

en: This directory already exists in
cs: tento adresář již existuje v

en: A file with the same name already exists in
cs: Soubor se stejým jménem již existuje v

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be '%s'.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Musí být '%s'.

en: Error: The directory is not empty.
cs: Chyba: Adresář není prázdný.

en: Undefined
cs: Neurčeno

en: The system cannot find the file specified.
cs: Systém nemůže nalézt zadaný soubor.
