scilab - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'errcatch' expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser 'errcatch'.

en: %s: Invalid library %s.
ca: %s: La llibreria %s no és vàlida.

en: Checking: %s.
ca: Comprovant: %s.

en: %s: Please check: %s
ca: %s: Comproveu: %s

en: %s: File %s doesn't exist.
ca: %s: El fitxer %s no existeix.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta: Ha de ser una cadena de text.

en: %s: I cannot find any files with extension %s in %s
ca: %s: No s'ha pogut trobar cap fitxer amb l'extensió %s a %s

en: %s: Incorrect function in file %s.
ca: %s: Hi ha una funció incorrecta al fitxer %s.

en: Feature %s is obsolete.
ca: La funcció %s és obsoleta.

en: Please use %s instead.
ca: Utilitzeu %s.

en: This feature will be permanently removed in Scilab %s
ca: S'eliminarà permanentment aquesta funció del Scilab %s
