scilab - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'errcatch' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwany 'errcatch'.

en: %s: Invalid library %s.
pl: %s: Nieprawidłowa biblioteka %s.

en: Checking: %s.
pl: Sprawdzanie: %s.

en: %s: Please check: %s
pl: %s: Proszę sprawdzić: %s

en: %s: File %s doesn't exist.
pl: %s: Plik %s nie istnieje.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: I cannot find any files with extension %s in %s
pl: %s: Nie można znaleźć żadnych plików z rozszerzeniem %s w %s

en: %s: Incorrect function in file %s.
pl: %s: Niepoprawna funkcja w pliku %s.

en: %s: Private function: cannot access to this function directly.
pl: %s: Funkcja prywatna: Nie można uzyskać dostępu do tek funkcji bezpośrednio.

en: Feature %s is obsolete.
pl: Funkcja %s jest zdezaktualizowana.

en: Please use %s instead.
pl: Proszę w zamian użyć %s.

en: This feature will be permanently removed in Scilab %s
pl: Ta funkcja zostanie na stałe usunięta w Scilab %s
