scilab - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Copy
ca: Copia

en: Cut
ca: Retalla

en: Group
ca: Agrupa

en: UnGroup
ca: Desagrupa

en: Paste
ca: Enganxa

en: Redo
ca: Refés

en: Undo
ca: Desfés

en: Zoom In
ca: Apropa

en: Zoom Out
ca: Allunya

en: Delete
ca: Esborra

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Invert selection
ca: Inverteix la selecció

en: Untitled - %s
ca: Sense títol - %s
