scilab - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Cut
pl: Wytnij

en: Group
pl: Grupuj

en: UnGroup
pl: Rozgrupuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Redo
pl: Ponów

en: Undo
pl: Cofnij

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Delete
pl: Usuń

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Invert selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: Untitled - %s
pl: Bez tytułu - %s
