scilab - en to pt_BR translation catalogue (13 entries)

en: Copy
pt_BR: Copiar

en: Cut
pt_BR: Recortar

en: Group
pt_BR: Grupo

en: UnGroup
pt_BR: Desagrupar

en: Paste
pt_BR: Colar

en: Redo
pt_BR: Refazer

en: Undo
pt_BR: Desfazer

en: Zoom In
pt_BR: Aproximar

en: Zoom Out
pt_BR: Afastar

en: Delete
pt_BR: Excluir

en: Select all
pt_BR: Selecionar tudo

en: Invert selection
pt_BR: Inverter seleção

en: Untitled - %s
pt_BR: Sem título - %s
