scilab - en to pl translation catalogue (263 entries)

en: %s: Figure number must be given when not in '%s' mode.
pl: %s: Numer okna graficznego nie może być ustawiony w trybie '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A real expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano wartości typu real.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A Real Scalar or a 'Figure' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano rzeczywistego skalara lub uchwytu (handle) typu 'Figure'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A Real Scalar or a 'Figure' handle expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego #%d: Oczekiwano rzeczywistego skalara lub obsługi 'Figura'.

en: %s: Can not read input argument #%d.
pl: %s: Brak możliwości odczytu argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: Wrong value for '%s' property: string or 1 x %d real row vector expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano łańcuch lub 1 x %d wektor wierszowy liczb rzeczywistych

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd alokacji pamięci.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or string vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuchu lub wektora łańcuchów.

en: Scilab Message
pl: Komunikat Scilab

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A string vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: oczekiwano wektora łańcuchów.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A graphic handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano uchwytu (handle) graficznego.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A graphic handle or a string expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano obsługi graficznej lub ciągu znaków.

en: %s: Wrong input arguments: '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowe argumenty wejściowe: oczekiwano '%s'.

en: %s: Wrong input arguments: '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowe argumenty wejściowe: oczekiwano '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be > %d expected.
pl: %s:Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego nr %d: oczekiwany parametr musi być > %d

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'Graphic Window Number %d' does not exist.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość parametru wejściowego nr %d: okno graficzne nr %d nie istnieje.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: this handle does not exist.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość parametru wejściowego nr %d: Taki uchwyt (handle) nie istnieje.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real or a Figure handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano wartości rzeczywistej lub uchwytu (handle) typu Figure.

en: %s: Could not set property '%s'.
pl: %s: Nie można ustawić właściwości '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s', '%s' or '%s' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: oczekiwano uchwytu (handle) '%s', '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s' or a '%s' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano uchwytu (handle) '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A '%s' or a '%s' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano uchwytu (handle) '%s' lub '%s'.

en: %s: Unknown property: %s for '%s' handles.
pl: %s: Nieznana właściwość: %s dla uchwytu (handle) '%s'.

en: %s: Could not create 'Uicontrol' handle.
pl: %s: Nie można utworzyć uchwytu 'Uicontrol'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A graphic handle expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano obsługi graficznej.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s' or '%s' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano uchwytu (handle) '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s' handle expected.
pl: %s:Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: oczekiwano uchwytu (handle) '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real or a string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano wartości typu real lub string.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A '%s' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano uchwytu (handle) '%s'.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A valid '%s' handle expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość parametru wejściowego nr %d: oczekiwano poprawnego uchwytu (handle) '%s'.

en: %s: Wrong input arguments: '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowe argumenty wejściowe: oczekiwano '%s', '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Vector of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano wektora ciągów znaków.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be >= %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego nr %d: oczekiwany parametr musi być >= %d

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or real expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano wartości typu real lub string.

en: %s: Function not available in NWNI mode.
pl: %s: Funkcja niedostępna w trybie NWNI.

en: %s: A Java exception arisen:
    %s
pl: %s: Wystąpił wyjątek Javy:
    %s

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A boolean expected.
pl: %s:  Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano wartości logicznej.

en: %s: An error occurred: %s.
pl: %s: Wystąpił błąd: %s.

en: %s: An exception occurred: %s
    %s
pl: %s: Nastąpił wyjątek: %s
    %s

en: %s: The file %s does not exist.
pl: %s: Plik %s nie istnieje.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A 1-by-n or m-by-1 array expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano tablicy o wymiarach 1-na-n lub m-na-1.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano łańcuch.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowy parametr wejściowy nr %d: oczekiwano '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d or %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano %d lub %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A 1 x %d real row vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano wektora wierszowego liczb rzeczywistych o wymiarze 1 x %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A 1 x %d real row vector expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego #%d: Oczekiwano wektora wierszowego 1 x %d wartości rzeczywistych.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A string matrix expected.
pl: %s:Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: oczekiwano macierzy ciągów znaków.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A string matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano macierzy ciągów znaków.

en: Scilab Input Value Request
pl: Wprowadzenie wartości wejścowej

en: Scilab Multiple Values Request
pl: Wprowadzenie wartości wejściowych Scilab

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Vector of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano wektora ciągów znaków.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d x %d matrix of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano macierzy łańcuchów o wymiarach %d x %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana macierz ciągów znaków.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real or complex vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano wektora wartości rzeczywistych lub zespolonych.

en: No '%s' property for this object.
pl: Brak ustawienia '%s' dla tego obiektu.

en: Wrong size for '%s' property: 1 x 3 real vector or a 'R|G|B' string expected.
pl: Nieodpowiedni rozmiar właściwości '%s': oczekiwano wektora wartości rzeczywistych o rozmiarze 1 x 3 lub ciągu znaków typu 'R|G|B'.

en: Wrong value for '%s' property: 1 x 3 real vector or a 'R|G|B' string expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano wektor rzeczywisty o wymiarach 1 x 3 lub łańcuch typu 'R|G|B'

en: Wrong type for '%s' property: 1 x 3 real vector or a 'R|G|B' string expected.
pl: Nieodpowiedni typ właściwości '%s': oczekiwano rzeczywistego wektora o wymiarach 1 x 3 lub łańcucha typu 'R|G|B'.

en: Wrong value for '%s' property: Numbers between 0 and 1 expected.
pl: Nieprawidłowa wartość własności '%s': Oczekiwano wartości pomiędzy 0 a 1.

en: Wrong type for '%s' property: string expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano ciągu znaków.

en: Wrong size for '%s' property: string expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano ciągu znaków.

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano '%s', '%s' lub '%s'

en: Wrong type for '%s' property: A real expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano wartości rzeczywistej.

en: Wrong size for '%s' property: A real expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano wartości rzeczywistej.

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano '%s', '%s', '%s' '%s' lub '%s'

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano '%s', '%s', '%s' lub '%s'

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano '%s', '%s' lub '%s'.

en: Wrong size for '%s' property: '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano '%s', '%s' lub '%s'.

en: Wrong value for '%s' property: A real expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano wartość rzeczywistą

en: Warning: '%s' 'Value' property should be equal to either '%s' or '%s' property value.
pl: Ostrzeżenie: Właściwość '%s' 'Value'  powinna być być równa wartości właściwości '%s' lub '%s'.

en: Wrong size for '%s' property: string or 1 x %d real row vector expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano ciągu znaków lub wierszowego wektora wartości rzeczywistych o rozmiarze 1 x %d.

en: Wrong type for '%s' property: string or 1 x %d real row vector expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano ciągu znaków lub wierszowego wektora wartości rzeczywistych o rozmiarze 1 x %d.

en: Wrong type for '%s' property: A 1 x %d real row vector expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano wierszowego wektora wartości rzeczywistych o rozmiarze 1 x %d.

en: Wrong size for '%s' property: A 1 x %d real row vector expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano wierszowego wektora wartości rzeczywistych o rozmiarze 1 x %d.

en: Wrong size for '%s' property: string or vector of strings expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano ciągu znaków lub wektora ciągów znaków.

en: Wrong size for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano '%s', '%s', '%s', '%s' lub '%s'.

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano '%s', '%s', '%s', '%s' lub '%s'.

en: Wrong size for '%s' property: A real row vector expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano wierszowego wektora wartości rzeczywistych.

en: Wrong value for '%s' property: A String containing a numeric value expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano łańcuch zawierający wartość liczbową

en: Wrong type for '%s' property: A real row vector or a string expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano wierszowego wektora wartości rzeczywistych lub ciągu znaków.

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s', or '%s' expected.
pl: Zły typ właściwości '%s': Oczekiwano '%s', '%s', lub '%s'.

en: Wrong size for '%s' property: '%s', '%s', or '%s' expected.
pl: Zły rozmiar właściwości '%s': Oczekiwano '%s', '%s', lub '%s'.

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s', or '%s' expected.
pl: Nieprawidłowa wartość dla właściwości '%s': oczekiwano '%s', '%s', lub '%s' .

en: &File
pl: &Plik

en: &New figure...
pl: &Nowe okno graficzne...

en: &Load...
pl: &Wczytaj...

en: &Save...
pl: &Zapisz...

en: &Export to...
pl: &Eksportuj do...

en: &Copy to clipboard
pl: &Kopiuj do schowka

en: P&age setup...
pl: &Ustawienia strony...

en: &Print...
pl: &Drukuj...

en: C&lose
pl: Zam&knij

en: &Tools
pl: &Narzędzia

en: Show/Hide &Toolbar
pl: Pokaż/ukryj pasek &narzędzi

en: &Zoom
pl: &Powiększ

en: 2D/3D &Rotation
pl: 2D/3D &Obróć

en: &Edit
pl: &Edycja

en: &Select as current figure
pl: &Zaznacz jako bierzące okno graficzne

en: &Clear figure
pl: &Wyczyść okno graficzne

en: &Figure properties
pl: &Parametry okna graficznego

en: &Axes properties
pl: &Właściwości osi

en: S&top entity picker
pl: Zatrzymaj wybór objektów

en: Stop datatip manager
pl: Zatrzymaj menedżera datatip

en: &Scilab Help
pl: &Pomoc Scilab

en: &About Scilab...
pl: &Informacje o Scilab...

en: &Close
pl: &Zamknij

en: &Incremental Search
pl: Poszukiwanie przyrostowe

en: In&crease font size
pl: Zwiększ czcionkę

en: &Decrease font size
pl: Zmiejsz czcionkę

en: &Execute...
pl: &Wykonaj...

en: &Open a file...
pl: &Otwórz plik...

en: &Load environment...
pl: &Załaduj środowisko...

en: &Save environment...
pl: &Zapisz środowisko...

en: &Quit
pl: &Zakończ

en: C&ut
pl: Wy&tnij

en: &Copy
pl: &Kopiuj

en: &Paste
pl: &Wklej

en: &Empty clipboard
pl: &Wyczyść schowek

en: &Select all
pl: &Zaznacz wszystko

en: Clear &History
pl: Wyczyść &historię

en: Clear C&onsole
pl: Wyczyść &Konsolę

en: &Control
pl: &Sterowanie

en: &Resume
pl: W&znów

en: &Abort
pl: &Przerwij

en: &Interrupt
pl: &Zatrzymaj

en: &Applications
pl: &Narzędzia

en: &Matlab to Scilab translator
pl: &Translator Matlab do Scilab

en: M&odule manager - ATOMS
pl: &ATOMS - menadżer modułów zewn.

en: &Variable Browser
pl: Przeglądarka zmiennych

en: &Command History
pl: Historia poleceń

en: &File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: Scilab &Help
pl: &Pomoc Scilab

en: Scilab &Demonstrations
pl: &Przykłady

en: &Links
pl: &Linki w sieci

en: Scilab &Web Site
pl: &Strona internetowa Scilab

en: Scilab &Online Help
pl: Pomoc on-line Scilab

en: Scilab &Wiki
pl: Wiki Scilaba

en: Scilab &ATOMS Web Site
pl: Strona internetowa Scilab &ATOMS

en: &Mailing Lists
pl: Listy dyskusyjne

en: Mailing Lists &Archives
pl: Archiwum list dyskusyjnych

en: &Bugs And Requests
pl: &Zawiadomienie o błędzie

en: Rotate
pl: Obróć

en: Zoom Area
pl: Powiększ obszar

en: Original View
pl: Pierwotny widok

en: Help Browser
pl: Przeglądarka pomocy

en: Launch SciNotes
pl: Uruchom SciNotes

en: Open a file
pl: Otwórz plik

en: Cut
pl: Wytnij

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Clear Console
pl: Wyczyść konsolę

en: Print...
pl: Drukuj...

en: Module manager - ATOMS
pl: ATOMS - menadżer modułów zewn.

en: Scilab Demonstrations
pl: Przykłady

en: Select a file to load
pl: Wybierz plik do załadowania

en: Figure loaded.
pl: Figura załadowana.

en: Select a file to write
pl: Wybierz plik do zapisania

en: Figure saved.
pl: Zawartość okna graficznego zapisana

en: Console Font...
pl: Czcionka konsoli...

en: Console Background...
pl: Tło konsoli...

en: No print service found.
pl: Nie znaleziono usług druku.

en: WARNING: Due to your configuration limitations, Scilab switched in a mode where mixing uicontrols and graphics is not available. Type %s for more information.
pl: OSTRZEŻENIE: Z powodu ograniczeń Twojego komputera Scilab zmienił tryb na taki, w którym nie ma możliwości jednoczesnego używania uicontrols i grafiki. Żeby uzyskać więcej informacji wprowadź %s .

en: In some cases, %s fixes the issue
pl: w niektórych sytuacjach %s usuwa ten problem

en: Due to your video card drivers limitations, that are not able to manage OpenGL, Scilab will not be able to draw any graphics. Please update your driver.
pl: Z powodu ograniczeń sterownika Twojej karty graficznej, która nie obsługuje OpenGL, Scilab nie jest w stanie wyświetlić żadnej grafiki. Proszę uaktualnić sterownik.

en: Clear History
pl: Wyczyść historię

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Help on a selected keyword
pl: Pomoc o wybranym słowie kluczowym

en: Help about a selected text
pl: Pomoc o zaznaczonym tekscie

en: Help about '
pl: Pomoc o '

en: Evaluate selection with echo
pl: Wykonaj zaznaczenie, z echem

en: Evaluate selection with no echo
pl: Wykonaj zaznaczenie, bez echa

en: Windows BMP image
pl: Obraz Windows BMP

en: GIF image
pl: Obraz GIF

en: JPEG image
pl: Obraz JPEG

en: PNG image
pl: Obraz PNG

en: PPM image
pl: Obraz PPM

en: Enhanced Metafile image (EMF)
pl: obraz wformacie Enhanced Metafile (EMF)

en: Encapsulated PostScript image (EPS)
pl: obraz w formacie Encapsulated PostScript (EPS)

en: PDF image
pl: Obraz PDF

en: SVG image
pl: Obraz SVG

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Export
pl: Eksportuj

en: Replace existing file?
pl: Zastąpić istniejący plik?

en: File already exists
pl: Plik już istnieje

en: Please specify a file format
pl: Proszę określić format pliku

en: Error on export
pl: Błąd podczas eksportowania

en: Font Chooser
pl: Wybór czcionki

en: Font
pl: Czcionka

en: Attributes
pl: Własności

en: Bold
pl: Pogrubiony

en: Italic
pl: Kursywa

en: Monospaced
pl: Maszynowa

en: SciNotes compatible
pl: Kompatybilny ze SciNotes

en: Preview
pl: Podgląd

en: Loading help browser...
pl: Ładowanie przeglądarki pomocy...

en: Feature not available in this mode...
pl: Właściwość niedostępna w tym trybie...

en: No text selected
pl: Nie wybrano tekstu

en: Execute into Scilab
pl: Wykonaj w Scilab

en: Edit in the Scilab Text Editor
pl: Edytuj w Edytorze Tekstu programu Scilab

en: Back
pl: Powrót

en: Forward
pl: Do przodu

en: Tree Overview
pl: Widok drzewa katalogowego

en: Exit
pl: Wyjście

en: Clear axes
pl: Czyści obszar graficzny

en: Save and execute
pl: Zapisz i wykonaj

en: Empty tab
pl: Pusta karta

en: The tab with uuid %s cannot be restored.
    Please report a bug with the previous message and in attaching the file %s.
pl: Brak możliwości odzyskania karty z uuid %s.
    Proszę o zgłoszenie tego błędu i załączenie poprzedniegu komunikatu oraz pliku %s.

en: Are you sure you want to close %s ?
pl: Jesteś pewny, że chcesz zamknąć %s ?

en: Are you sure you want to close %s and %s ?
pl: Jesteś pewny, że chcesz zamknąć %s  i %s ?

en: An error occurred:
pl: Wystąpił błąd:

en: Scilab SCI files
pl: SCE-pliki Scilab

en: Scilab SCE files
pl: SCE-pliki Scilab

en: Scilab binary files
pl: Pliki binarne Scilab

en: Xcos files
pl: pliki Xcos

en: Scicos files
pl: Pliki Scicos

en: Scilab Start files
pl: Pliki startowe Scilab

en: Scilab Demo files
pl: Pliki demonstracyjne Scilab

en: All PDF files
pl: Wszystkie pliki PDF

en: All Postscript files
pl: Wszystkie pliki PS

en: All Encapsulated PS files
pl: Wszystkie pliki EPS

en: All PNG image files
pl: Wszystkie pliki PNG

en: All RTF (Rich Text Format) files
pl: Wszystkie pliki RTF

en: All %s files
pl: Wszystkie %s pliki

en: About Scilab...
pl: O Scilab...

en: Acknowledgements
pl: Podziękowania

en: Could not open:
pl: Nie mogę otworzyć:

en: Scilab '%s' module not installed.
pl: Moduł %s Scilab nie jest zainstalowany.

en: %s: Only available under 'STANDARD' mode.
pl: %s: Dostępne jedynie w trybie 'STANDARD'.

en: Error. A signal has been caught.
pl: Błąd. Sygnał został złapany.

en: %s: can not add a menu in this mode: %s.
pl: %s: nie można dodać menu w takim trybie: %s.

en: %s: can not add a menu in console in this mode: %s.
pl: %s: nie można dodać menu do konsoli w takim trybie: %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A two-item list expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: oczekiwano listy dwuelementowej.

en: %s: Wrong input arguments: %s or %s expected.
pl: %s: Nieprawidłowe argumenty wejściowe: oczekiwano %s lub %s.

en: %s: Wrong input arguments: %s, %s or %s expected.
pl: %s: Nieprawidłowe argumenty wejściowe: oczekiwano %s, %s lub %s.

en: %s: Wrong value for '%s' property: %d, %d or %d expected.
pl: %s: Zła wartość właściwości '%s': Oczekiwano %d, %d lub %d.

en: %s: Wrong type for '%s' property: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ właściwości '%s' : Oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: function not available in NWNI mode.
pl: %s: funkcja nie dostępna w trybie NWNI.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A graphic handle or a real expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano obsługi graficznej lub wartości rzeczywistej.

en: %s: Type %s is not implemented.
pl: %s: Typ %s nie jest zaimplementowany.

en: Answer given for %s 
     has invalid dimension: 
     waiting for dimension %s.
pl: Odpowiedź dana dla %s 
     ma niewłaściwy wymiar: 
     oczekiwanie na wymiar %s.

en: Answer given for %s 
     has incorrect type %s.
pl: Odpowiedź dana dla %s 
     ma niewłaściwy typ %s.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano przynajmniej %d.

en: %s: Invalid position '%s'.
pl: %s: Nieprawidłowa pozycja '%s'.

en: %s:  #%d matching nodes.
pl: %s: #%d pasujących węzłów.

en: %s: Invalid node.
pl: %s: Nieprawidłowy węzeł.

en: %s: No matching node.
pl: %s: Brak pasujących węzłów.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Boolean expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano wartości typu logicznego (boolean).

en: %s: Wrong type for input argument #%d: must be 'label', 'icon' or 'callback'.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: musi być 'label', 'icon' lub 'callback'.

en: %s: Wrong type for input argument #%d or #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d lub nr %d : oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: No results found.
pl: %s: Nie znaleziono wyników.

en: %s:  #%d matching parent nodes.
pl: %s:  #%d pasujących węzłów nadrzędnych.

en: %s: Invalid parent node.
pl: %s: Nieprawidłowy węzeł nadrzędny.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A list expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano listy.

en: %s: Wrong type for %s: A list expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla %s: Oczekiwano listy.

en: %s: Wrong type for %s: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla %s: Oczekiwano wartości typu string.

en: %s: Wrong type for %s: A row vector of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla %s: Oczekiwano wektora wierszowego ciągów znaków.

en: %s: Wrong size for %s: A row vector of strings expected.
pl: %s: Zły rozmiar dla %s: Oczekiwano wektora kolumnowego ciągów znaków.

en: %s: Wrong type for %s: A real expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla %s: Oczekiwano wartości typu real.

en: %s: Wrong size for %s: A real expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla %s: Oczekiwano wartości typu real .
