scilab - en to uk translation catalogue (761 entries)

en: %s: Figure number must be given when not in '%s' mode.
uk: %s: Якщо програма працює не у режимі «%s», слід вказувати номер рисунка.

en: %s: Wrong type for argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати рядок з одного символу.

en: %s: Wrong type for argument #%d: A real expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: мало бути використано дійсне число.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A real expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсне число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Handle matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано матрицю елементів керування.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A Real Scalar or a 'Figure' handle expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсну скалярну величину або елемент керування «Figure».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A Real Scalar or a 'Figure' handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсну скалярну величину або елемент керування «Figure».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A valid figure identifier expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d:мало бути використано коректний ідентифікатор рисунка.

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An integer value expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d. Слід використовувати значення цілого типу.

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A single string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати одинарний рядок.

en: Wrong value for '%s' property: '%s' or '%s' expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: мало бути використано «%s» або «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип вектора зі значень подвійної точності (double).

en: Wrong size for '%s' property: %d elements expected.
uk: Помилкова розмірність значення властивості «%s»: слід використовувати %d елементів.

en: Wrong value for '%s' property: string or 1 x %d real row vector expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати рядок або вектор дійсних значень 1 x %d.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати дійсні значення.

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка під час спроби виділення пам’яті.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or string vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип рядка або вектора з рядків.

en: Scilab Message
uk: Повідомлення Scilab

en: %s: Feature %s is obsolete.
uk: %s: можливість %s є застарілою.

en: Warning
uk: Попередження

en: %s: Please use %s instead.
uk: %s: будь ласка, скористайтеся %s.

en: %s: This feature will be permanently removed in Scilab %s
uk: %s: цю можливість буде остаточно вилучено з Scilab %s

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A string vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано вектор-рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A string vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип вектора з рядків.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A graphic handle expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування графічним об’єктом.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A graphic handle or a string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати графічний елемент керування або рядок.

en: %s: Wrong input arguments: '%s' expected.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: слід використовувати параметр «%s».

en: %s: Wrong input arguments: '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: слід використовувати параметри «%s» або «%s».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be > %d expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати > %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: 'Graphic Window Number %d' does not exist.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: «Графічного вікна з номером %d» не існує.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: this handle does not exist.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: такого елемента керування не існує.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real or a Figure handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсну величину або елемент керування «Figure».

en: %s: can not read file %s.
uk: %s: не вдалося прочитати файл %s.

en: %s: Could not set property '%s'.
uk: %s: Не вдалося встановити значення властивості «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s', '%s' or '%s' handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування «%s», «%s» або «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s' or a '%s' handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування «%s» або «%s».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A '%s' or a '%s' handle expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування «%s» або «%s».

en: %s: Unknown property: %s for '%s' handles.
uk: %s: невідома властивість: %s для елементів керування «%s».

en: %s: Wrong type for argument #%d: string or boolean expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: мало бути вказано рядок або булеве значення.

en: %s: Could not create 'Uicontrol' handle.
uk: %s: Не вдалося створити елемент керування «Uicontrol».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A graphic handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування графічним об’єктом.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано елемент керування.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s' or '%s' handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування «%s» або «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A '%s' handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real or a string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип дійсних значень або «string».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A '%s' handle expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування «%s».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A valid '%s' handle expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати коректний елемент керування «%s».

en: %s: Wrong input arguments: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: слід використовувати параметри «%s», «%s» або «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Vector of strings expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор рядків.

en: Scilab Choose Message
uk: Повідомлення про вибір Scilab

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be >= %d expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати >= %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or real expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string» або дійсних значень.

en: %s: Function not available in NWNI mode.
uk: %s: У режимі NWNI функція недоступна.

en: %s: A Java exception arisen:
    %s
uk: %s: сталося виключення Java:
    %s

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A boolean expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати булівське значення.

en: %s: Wrong number for input argument: %d expected.
uk: %s: помилкове число для вхідного параметра: мало бути %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string or macro name expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано рядок або назву макросу.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or macro name expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано рядок або назву макросу.

en: %s: Wrong dimension for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %d or %d expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: %s is obsolete and will be removed from Scilab %s
uk: %s: цю можливість %s буде остаточно вилучено з Scilab %s

en: %s: Wrong number for input argument: %d or %d expected.
uk: %s: помилкове число для вхідного параметра: мало бути %d або %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: 1-by-%d or %d-by-1 vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути використано вектор 1 на %d або %d на 1.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar or a vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний або векторний тип.

en: %s: Can not create output argument #%d.
uk: %s: не вдалося створити параметр виведення №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип елемента керування.

en: %s: Invalid value for datatip index %d.
uk: %s: некоректне значення індекса підказки до даних %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсне число.

en: %s:  Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
uk: %s:  помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A list expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано список.

en: %s: Wrong size for input argument #%d : At least %d elements expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути принаймні %d елементів.

en: %s: Wrong type for element #%d of input argument #%d : string expected.
uk: %s: помилковий тип елемента №%d вхідного параметра №%d: мав бути рядок.

en: %s: Wrong size for element #%d of input argument #%d : At least %d element expected.
uk: %s: помилкова розмірність елемента №%d вхідного параметра №%d: мало бути принаймні %d елементів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A Tree expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «tree».

en: %s: Wrong type for element #%d of input argument #%d : A struct expected.
uk: %s: помилковий тип елемента №%d вхідного параметра №%d: мала бути структура.

en: %s: Wrong fields for element #%d of input argument #%d : "%s" and "%s" expected.
uk: %s: помилкові поля елемента №%d вхідного параметра №%d: мало бути «%s» і «%s».

en: %s: Wrong type for element #%d of element #%d of input argument #%d : string expected.
uk: %s: помилковий тип елемента №%d елемента №%d вхідного параметра №%d: мав бути рядок.

en: %s: Wrong size for element #%d of element #%d of input argument #%d : A single string expected.
uk: %s: помилкова розмірність елемента №%d елемента №%d вхідного параметра №%d: мало бути вказано одинарний рядок.

en: %s: Error in the tree parsing.
uk: %s: помилка під час обробки дерева (tree).

en: %s: A Java exception has arisen:
    %s
uk: %s: виникло виключення Java:
    %s

en: %s: An error occurred: %s.
uk: %s: Сталася помилка: %s.

en: Impossible to get current look and feel
uk: Не вдалося визначити поточний вигляд і поведінку

en: %s:  Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
uk: %s:  помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути булеве значення.

en: %s:  Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s:  помилковий тип вхідного параметра №%d: мав бути рядок.

en: %s:  Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s:  помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: This file %s does not exist.
uk: %s: файла %s не існує.

en: %s: A Java exception arised:
    %s
uk: %s: сталося виключення Java:
    %s

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A single handle expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано єдиний елемент керування.

en: %s: The handle is not or no more valid.
uk: %s: елемент керування не є коректним.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Figure handle expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано елемент керування рисунком.

en: %s: An exception occurred: %s
    %s
uk: %s: сталося виключення: %s
    %s

en: %s: The file %s does not exist.
uk: %s: файла з назвою %s не існує.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Positive integers expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати додатні цілі числа.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Positive integer expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути додатне ціле число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A 1-by-n or m-by-1 array expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати масиви 1xn або mx1.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилковий вхідний параметр №%d: слід використовувати «%s» або «%s».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: 'pos' or 'gdi' value expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано значення «pos» або «gdi».

en: %s: Wrong number of output arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A 1 x %d real row vector expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор-рядок 1 x %d дійсних чисел.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A 1 x %d real row vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор-рядок 1 x %d дійсних чисел.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A string matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A string matrix expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Boolean matrix expected.
uk: %s: помилковий тип параметра %d: слід використовувати матрицю булівських значень.

en: Scilab Input Value Request
uk: Запит Scilab на вхідне значення

en: Scilab Multiple Values Request
uk: Запит Scilab на декілька значень

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Vector of strings expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор з рядків.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: It must have same dimensions as argument #%d.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: розмірність має збігатися з розмірністю параметра №%d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d x %d matrix of strings expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю рядків %d x %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real or complex vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор дійсних або комплексних значень.

en: Scilab Choices Request
uk: Запит щодо вибору Scilab

en: '%s' property does not exist for this handle.
uk: Для цього елемента керування властивості «%s» не передбачено.

en: No '%s' property for this object.
uk: Властивість «%s» для цього об’єкта не визначено.

en: %s: Wrong type for parent: A handle or 0 expected.
uk: %s: помилковий тип батьківського об’єкта: мало бути вказано елемент керування (handle) або 0.

en: %s: can not add a menu into the console in this mode.
uk: %s: у цьому режимі неможливе додавання меню до консолі.

en: %s: Wrong type for parent: A handle expected.
uk: %s: помилковий тип батьківського об’єкта: мало бути вказано елемент керування (handle).

en: %s: Wrong type for parent: Figure or uimenu handle expected.
uk: %s: помилковий тип батьківського об’єкта: слід використовувати figure або елемент керування (handle) uimenu.

en: %s: Wrong value for parent: 0 expected.
uk: %s: помилкове значення батьківського об’єкта: мало бути вказано 0.

en: Wrong size for '%s' property: 1 x 3 real vector or a 'R|G|B' string expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати вектор дійсних значень 1 x 3 або рядок «R|G|B».

en: Wrong value for '%s' property: 1 x 3 real vector or a 'R|G|B' string expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати вектор дійсних значень 1 x 3 або рядок «R|G|B».

en: Wrong type for '%s' property: 1 x 3 real vector or a 'R|G|B' string expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати вектор дійсних значень 1 x 3 або рядок «R|G|B».

en: Wrong value for '%s' property: Numbers between 0 and 1 expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати число між 0 і 1.

en: Wrong type for '%s' property: string expected.
uk: Помилковий тип властивості «%s»: слід використовувати тип «string».

en: Wrong size for '%s' property: string expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати рядок.

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong type for '%s' property: A real expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати дійсне значення.

en: Wrong size for '%s' property: A real expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати дійсне значення.

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: «%s», «%s», «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: «%s», «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong size for '%s' property: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong type for '%s' property: String expected.
uk: Помилковий тип властивості «%s»: слід використовувати тип «string».

en: Wrong value for '%s' property: A real expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати дійсне значення.

en: Warning: '%s' 'Value' property should be equal to either '%s' or '%s' property value.
uk: Попередження: значення властивості «Value» «%s» має бути рівним значенню властивості «%s» або «%s».

en: Wrong size for '%s' property: string or 1 x %d real row vector expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати рядок або вектор дійсних значень 1 x %d.

en: Wrong type for '%s' property: string or 1 x %d real row vector expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати рядок або вектор дійсних значень 1 x %d.

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: мало бути використано «%s», «%s», «%s», «%s», «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong type for '%s' property: A 1 x %d real row vector expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати вектор дійсних значень 1 x %d.

en: Wrong size for '%s' property: A 1 x %d real row vector expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати вектор дійсних значень 1 x %d.

en: Wrong size for '%s' property: string or vector of strings expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати рядок або вектор рядків.

en: Wrong type for '%s' property: string or vector of strings expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати рядок або вектор рядків.

en: Wrong size for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилковий розмір властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s», «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s', '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s», «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong size for '%s' property: A real row vector expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати вектор дійсних значень.

en: Wrong value for '%s' property: A String containing a numeric value expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: мало бути використано рядок з числовим значенням.

en: Wrong type for '%s' property: A real row vector or a string expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати вектор-рядок або рядок.

en: Warning: '%s' 'Value' property should be an integer, the value will be truncated.
uk: Попередження: значенням властивості «Value» «%s» має бути ціле число. Формат значення буде обрізано до цілого.

en: (Max - Min) must be greater than 1 to allow the multiple selection.
uk: (Макс. - Мін.) має перевищувати 1, щоб можна булол вибирати декілька.

en: '%s' value must be between 0 and %d.
uk: Значенням «%s» має бути число від 0 до %d.

en: Wrong type for '%s' property: '%s', '%s', or '%s' expected.
uk: Помилковий тип значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong size for '%s' property: '%s', '%s', or '%s' expected.
uk: Помилковий розмір значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: Wrong value for '%s' property: '%s', '%s', or '%s' expected.
uk: Помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: &File
uk: &Файл

en: &New figure...
uk: С&творити рисунок…

en: &Load...
uk: &Завантажити…

en: &Save...
uk: &Зберегти…

en: &Export to...
uk: &Експортувати...

en: &Copy to clipboard
uk: &Копіювати до буфера

en: P&age setup...
uk: &Компонування сторінки...

en: &Print...
uk: На&друкувати...

en: C&lose
uk: &Закрити

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: Show/Hide &Toolbar
uk: Показати/Сховати п&анель інструментів

en: &Zoom
uk: З&більшити

en: &Original View
uk: &Початковий масштаб

en: Reframe to contents
uk: Підібрати за вмістом

en: 2D/3D &Rotation
uk: &Обертання на площині/у просторі

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Select as current figure
uk: В&ибрати поточним рисунком

en: &Clear figure
uk: С&порожнити рисунок

en: &Figure properties
uk: &Властивості рисунка

en: &Axes properties
uk: Властивості &осей

en: &Move objects
uk: П&ересунути об'єкти

en: Start entity &picker
uk: Запустити засіб &вибору сутностей

en: S&top entity picker
uk: &Заборонити вибір об’єктів

en: Start &datatip manager
uk: Запустити &керування панелями даних

en: Stop datatip manager
uk: Завершити роботу керування позначками даних

en: Start curve data modification
uk: Розпочати внесення змін до даних кривої

en: Stop curve data modification
uk: Завершити внесення змін до даних кривої

en: Plot Browser
uk: Перегляд креслень

en: Scilab Graphic Editor - GED
uk: Редактор графіки Scilab — GED

en: &Quick Editor
uk: &Швидке редагування

en: &Log View (Trace all View notifications)
uk: &Перегляд журналу (стеження за всіма сповіщеннями)

en: &All Objects View (All objects with properties)
uk: П&анель всіх об’єктів (всі об’єкти з властивостями)

en: &Ged-like View (Future ged)
uk: Ged-п&одібний перегляд (майбутній ged)

en: &?
uk: &Довідка

en: &Scilab Help
uk: &Довідка Scilab

en: &About Scilab...
uk: П&ро Scilab...

en: &Close
uk: &Закрити

en: &Incremental Search
uk: &Нарощувальний пошук

en: In&crease font size
uk: З&більшити розмір шрифту

en: &Decrease font size
uk: З&меншити розмір шрифту

en: &Execute...
uk: &Виконати…

en: &Open a file...
uk: Ві&дкрити файл…

en: &Load environment...
uk: &Завантажити середовище...

en: &Save environment...
uk: З&берегти середовище…

en: &Current Working Directory
uk: &Поточний робочий каталог

en:     &Browse for new
uk:     &Вказати новий

en:     Go to &Favorite
uk:     Перейти до ви&браного

en: User's home ~
uk: Домашній користувача, ~

en: &Quit
uk: Ви&йти

en: C&ut
uk: В&ирізати

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Paste
uk: &Вставити

en: &Empty clipboard
uk: Спо&рожнити буфер обміну даними

en: &Select all
uk: &Вибрати все

en: Clear &History
uk: Спорожнити &журнал

en: Clear C&onsole
uk: Спорожнити &консоль

en: P&references
uk: Н&алаштування

en: &Control
uk: &Керування

en: &Resume
uk: &Поновити

en: &Abort
uk: П&ерервати

en: &Interrupt
uk: П&ризупинити

en: &Applications
uk: П&рограми

en: &Matlab to Scilab translator
uk: І&нструмент перетворення з Matlab у Scilab

en: M&odule manager - ATOMS
uk: Ке&рування модулями — ATOMS

en: &Variable Browser
uk: Перегляд з&мінних

en: &Command History
uk: Журнал ко&манд

en: &File Browser
uk: Перегляд &файлів

en: Scilab &Help
uk: &Довідка Scilab

en: Scilab &Demonstrations
uk: Де&монстрації Scilab

en: &News feed
uk: &Подача новин

en: &Links
uk: &Веб-посилання

en: Scilab &Web Site
uk: &Веб-сайт Scilab

en: Scilab &Online Help
uk: &Інтернет-довідка зі Scilab

en: Scilab &Wiki
uk: &Вікі Scilab

en: Scilab &ATOMS Web Site
uk: В&еб-сайт ATOMS Scilab

en: &File Exchange
uk: &Обмін файлами

en: &Mailing Lists
uk: Списки &листування

en: Mailing Lists &Archives
uk: &Архіви списків листування

en: &Bugs And Requests
uk: &База даних вад і запитів

en: &Scilab Enterprises
uk: &Комерційні проекти Scilab

en: Rotate
uk: Обернути

en: Zoom Area
uk: Збільшити ділянку

en: Original View
uk: Початковий масштаб

en: Toggle datatip mode
uk: Увімкнути або вимкнути режим підписів до даних

en: Open the graphics editor
uk: Відкрити редактор графіки

en: Toggle curve data modification
uk: Увімкнути або вимкнути режим внесення змін до даних кривої

en: Help Browser
uk: Перегляд довідки

en: Launch SciNotes
uk: Запустити SciNotes

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Clear Console
uk: Спорожнити консоль

en: Print...
uk: Надрукувати…

en: Module manager - ATOMS
uk: Керування модулями — ATOMS

en: Scilab Preferences
uk: Налаштування Scilab

en: Scilab Demonstrations
uk: Демонстрації Scilab

en: Select a file to load
uk: Вкажіть файл для завантаження

en: Figure loaded.
uk: Рисунок завантажено.

en: Select a file to write
uk: Вкажіть файл для запису

en: Figure saved.
uk: Рисунок збережено.

en: 'Right click and drag to rotate.'
uk: 'Для обертання натисніть праву кнопку миші і перетягніть вказівник.'

en: Colors
uk: Кольори

en: Desktop color
uk: Стільничний колір

en: Use system color
uk: Використовувати колір системи

en: Text
uk: Текст

en: Background
uk: Тло

en: Cursor
uk: Курсор

en: Syntax highlighting colors
uk: Кольори підсвічування синтаксису

en: Keyword color
uk: Колір ключових слів

en: &lt;html&gt;&lt;b&gt;Bold&lt;/b&gt;&lt;html&gt;
uk: &lt;html&gt;&lt;b&gt;Жирний&lt;/b&gt;&lt;html&gt;

en: &lt;html&gt;&lt;i&gt;Italic&lt;/i&gt;&lt;html&gt;
uk: &lt;html&gt;&lt;i&gt;Курсив&lt;/i&gt;&lt;html&gt;

en: &lt;html&gt;&lt;u&gt;Underline&lt;/u&gt;&lt;html&gt;
uk: &lt;html&gt;&lt;u&gt;Підкреслений&lt;/u&gt;&lt;html&gt;

en: &lt;html&gt;&lt;s&gt;Strike-through&lt;/s&gt;&lt;html&gt;
uk: &lt;html&gt;&lt;s&gt;Перекреслений&lt;/s&gt;&lt;html&gt;

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Desktop font
uk: Стільничний шрифт

en: Use system font
uk: Використовувати системний шрифт

en: Desktop text font:
uk: Шрифт тексту стільниці:

en: Custom font
uk: Нетиповий шрифт

en: Fonts to use:
uk: Використані шрифти:

en: Desktop text font
uk: Шрифт тексту стільниці

en: Custom:
uk: Нетипове:

en: LaTeX preview
uk: Попередній перегляд LaTeX

en: LaTeX font size:
uk: Розмір шрифту LaTeX:

en: Web
uk: Інтернет

en: Web browser and mailer
uk: Перегляд інтернету та електронна пошта

en: Use default web browser
uk: Типова програма для перегляду

en: Command for web browser:
uk: Команда запуску переглядача:

en: (Don't forget to quote path containing white spaces)
uk: (Не забудьте додати лапки, якщо у запису шляху містяться пробіли)

en: Use default mailer
uk: Типова поштова програма

en: Command for mailer:
uk: Команда запуску поштової програми:

en: Proxy settings
uk: Налаштування проксі

en: Enable proxy
uk: Увімкнути проксі

en: Host:
uk: Вузол:

en: Port:
uk: Порт:

en: User:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Console Font...
uk: Шрифт консолі…

en: Console Background...
uk: Тло консолі…

en: No print service found.
uk: Службу друку не знайдено.

en: WARNING: Due to your configuration limitations, Scilab switched in a mode where mixing uicontrols and graphics is not available. Type %s for more information.
uk: УВАГА: через обмеження вашої системи Scilab перемкнено у режим, у якому показ графічних елементів керування неможливий. Віддайте команду %s, щоб дізнатися більше.

en: In some cases, %s fixes the issue
uk: Іноді, проблему можна усунути за допомогою команди %s

en: Due to your video card drivers limitations, that are not able to manage OpenGL, Scilab will not be able to draw any graphics. Please update your driver.
uk: Через обмеження, пов’язані з драйверами до вашої відеокартки, які не здатні працювати у режимі OpenGL, Scilab не зможе працювати у графічному режимі. Будь ласка, оновіть драйвери.

en: disp("WARNING: Despite of our previous warning, you choose to use Scilab with advanced graphics capabilities. Type ""help usecanvas"" for more information.")
uk: disp("ПОПЕРЕДЖЕННЯ: нехтуючи нашим попередженням, ви наказали Scilab використовувати додаткові графічні властивості. Введіть команду «help usecanvas», щоб дізнатися більше.")

en: Are you sure you want to clear the console ?
uk: Ви справді бажаєте спорожнити консоль?

en: Do not show this message again
uk: Не показувати більше це повідомлення

en: Clear History
uk: Спорожнити журнал

en: Select All
uk: Позначити все

en: Help on a selected keyword
uk: Довідка щодо позначеного ключового слова

en: Help about a selected text
uk: Довідка щодо позначеного фрагмента тексту

en: Help about '
uk: Довідка щодо «

en: Evaluate selection with echo
uk: Обчислити позначення з показом результатів

en: Evaluate selection with no echo
uk: Обчислити позначене без показу результатів

en: Option for %s format
uk: Параметр для формату %s

en: Portrait
uk: Книжкова

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: An error occurred during export: %s
uk: Під час експортування сталася помилка: %s

en: Export error
uk: Помилка експортування

en: Windows BMP image
uk: Зображення BMP Windows

en: GIF image
uk: Зображення GIF

en: JPEG image
uk: Зображення JPEG

en: PNG image
uk: Зображення PNG

en: PPM image
uk: Зображення PPM

en: Enhanced Metafile image (EMF)
uk: Зображення Enhanced Metafile (EMF)

en: Encapsulated PostScript image (EPS)
uk: Вбудоване зображення PostScript (EPS)

en: PostScript image (PS)
uk: Зображення PostScript (PS)

en: PDF image
uk: Зображення PDF

en: SVG image
uk: Зображення SVG

en: All files
uk: Всі файли

en: Untitled-export
uk: Без назви — експорт

en: Export
uk: Експортувати

en: Preview selected image file
uk: Попередній перегляд позначеного файла зображення

en: Replace existing file?
uk: Замінити файл?

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: Please specify a file format
uk: Будь ласка, вкажіть формат файлів

en: Error on export
uk: Помилка під час спроби експортування

en: Unrecognized extension '%s'.
     Please specify a valid file format.
uk: Невідомий суфікс назви «%s».
     Будь ласка, вкажіть коректний формат файлів.

en: Font Chooser
uk: Вибір кольору

en: Font
uk: Шрифт

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Monospaced
uk: Моноширинний

en: SciNotes compatible
uk: Сумісний зі SciNotes

en: Preview
uk: Перегляд

en: Loading help browser...
uk: Завантаження засобу перегляду довідки…

en: Feature not available in this mode...
uk: Ця можливість недоступна у поточному режимі…

en: No text selected
uk: Не позначено жодного фрагмента тексту

en: Execute into Scilab
uk: Виконати у Scilab

en: Edit in the Scilab Text Editor
uk: Редагувати за допомогою текстового редактора Scilab

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Вперед

en: OK
uk: Гаразд

en: Tree Overview
uk: Огляд відомостей

en: Left click on the curve creates a datatip and right click on the datatip removes it.
uk: Клацання лівою кнопкою миші створює підпис до даних, а клацання правою кнопкою на підписі вилучає його.

en: Delete all the datatips
uk: Вилучити усі підказки до даних

en: Delete all the datatips on the selected curve
uk: Вилучити усі підказки до даних з позначеної кривої

en: Delete the nearest datatip
uk: Вилучити найближчу підказку до даних

en: Edit curve datatip display function
uk: Редагувати функцію показу підказок до даних кривої

en: Enable interpolation
uk: Увімкнути інтерполяцію

en: Disable interpolation
uk: Вимкнути інтерполяцію

en: Display function name
uk: Показати назву функції

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert a new point here
uk: Вставити у цій позиції нову точку

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove this point
uk: Вилучити цю точку

en: Exit
uk: Вийти

en: Leave data editor mode
uk: Вийти з режиму редагування даних

en: Label
uk: Мітка

en: Legend
uk: Умовні позначення

en: Copy selected object
uk: Копіювати позначений об’єкт

en: Cut selected object
uk: Вирізати позначений об’єкт

en: Paste copied object on this figure
uk: Вставити копійований об’єкт до цього рисунка

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete selected object
uk: Вилучити вибраний об'єкт

en: Clear axes
uk: Очищає область

en: Delete axes contents and labels
uk: Вилучити вміст і мітки осей

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide selected object
uk: Приховати позначений об’єкт

en: Unhide all
uk: Показати усі приховані

en: Unhide all objects
uk: Скасувати приховування усіх об’єктів

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера обміну

en: Copy figure to system clipboard
uk: Копіювати рисунок до буфера обміну даними системи

en: Set the axes main title
uk: Встановити основний підпис осей

en: Label X
uk: Мітка X

en: Set the X axis label
uk: Встановити мітку вісі X

en: Label Y
uk: Мітка Y

en: Set the Y axis label
uk: Встановити мітку вісі Y

en: Label Z
uk: Мітка Z

en: Set the Z axis label
uk: Встановити мітку вісі Z

en: Insert a legend into the selected curve
uk: Вставити панель умовних позначень для вибраної кривої

en: Remove the legend from the selected curve
uk: Вилучити панель умовних позначень для вибраної кривої

en: Open Quick Editor
uk: Відкрити вікно швидкого редагування

en: Initialize the graphics editor
uk: Запустити редактор графіки

en: Edit curve data
uk: Редагувати дані кривої

en: Enables curve data modification
uk: Вмикає можливість зміни даних кривої

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo last action
uk: Скасувати останню дію

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo last undo action
uk: Повторити останню скасовану дію

en: Copy style
uk: Копювати стиль

en: Copy the style of the axes
uk: Копіювати стиль осей

en: Paste style
uk: Вставити стиль

en: Paste the copied style on these axes
uk: Вставити скопійований стиль до цих осей

en: Enter the text
uk: Введіть текст

en: Set label text
uk: Визначити текст мітки

en: Set legend text
uk: Визначити текст запису умовних позначень

en: Quick GED
uk: Швидкий GED

en: Property List
uk: Список властивостей

en: Show
uk: Показати

en: Arc
uk: Дуга

en: Axes
uk: Осі

en: Datatip
uk: Підпис даних

en: Polyline
uk: Ламана

en: Figure
uk: Рисунок

en: Segs
uk: Ланки

en: Surface
uk: Поверхня

en: Plot3D
uk: Простір

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Arc Drawing Method
uk: Метод малювання дуги

en: Auto Rotation
uk: Автообертання

en: Auto Position
uk: Автопозиціювання

en: Auto Ticks
uk: Автопозначки

en: Tick
uk: Позначка

en: Lines
uk: Лінії

en: Nurbs
uk: Сплайни

en: Anti-aliasing
uk: Згладжування

en: Auto Clear
uk: Автоспорожнення

en: Auto Orientation
uk: Автоорієнтація

en: Auto Scale
uk: Автомасштаб

en: Auto Resize
uk: Автоматична зміна розмірів

en: Axes Visible
uk: Видимі вісі

en: Axes Reverse
uk: Реверс осей

en: Closed
uk: Замкнена

en: Cube Scaling
uk: Кубічне масштабування

en: Fill Mode
uk: Режим заповнення

en: Immediate Drawing
uk: Негайне малювання

en: Isometric View
uk: Ізометрія

en: Label Mode
uk: Режим міток

en: Line Mode
uk: Режим ліній

en: Mark Mode
uk: Режим позначок

en: Visible
uk: Видима

en: Base Properties
uk: Основні властивості

en: On
uk: Увімк

en: Off
uk: Вимк

en: Pixmap
uk: Растр

en: Tag
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: Surface Mode
uk: Режим поверхні

en: Box
uk: Блок

en: Hidden Axis Color
uk: Колір прихованої частини вісі

en: Camera
uk: Камера

en: Alpha
uk: α

en: Theta
uk: θ

en: Ticks
uk: Позначки

en: The data bounds from the axis must be strictly positive to be changed to logarithmic scale.
uk: Межі даних осей мають бути додатними значеннями, щоб режим вісі можна було перемкнути на логарифмічний.

en: Choose Background Color
uk: Виберіть колір тла

en: Choose Foreground Color
uk: Виберіть колір передньо плану

en: Choose Font Color
uk: Виберіть колір шрифту

en: Choose a Color
uk: Виберіть колір

en: Arrow Size
uk: Розмір стрілки

en: Colored
uk: Кольорові

en: Background
uk: Тло

en: Foreground
uk: Передній план

en: Grid Position
uk: Розташування сітки

en: X Grid Color
uk: Колір ліній сітки за X

en: Y Grid Color
uk: Колір ліній сітки за Y

en: Back Half
uk: Задня частина

en: Hidden Axes
uk: Приховані вісі

en: Style/Appearance
uk: Стиль/Вигляд

en: Foreground Color
uk: Колір переднього плану

en: Line Style
uk: Стиль ліній

en: solid
uk: суцільна

en: dash
uk: штрихова

en: dash dot
uk: штрих-пунктир

en: longdash dot
uk: довгий штрих-пунктир

en: bigdash dot
uk: великий штрих-пунктир

en: bigdash longdash
uk: великий штрих — довгий штрих

en: dot
uk: пунктир

en: double dot
uk: подвійний пунктир

en: Polyline Style
uk: Стиль ламаної

en: interpolated
uk: наближена

en: staircase
uk: драбинка

en: barplot
uk: стовпчикова діаграма

en: bar
uk: стовпчик

en: arrowed
uk: зі стрілками

en: filled
uk: заповнена

en: Min
uk: Мін.

en: Max
uk: Макс.

en: Color Range
uk: Діапазон кольорів

en: Outside Color
uk: Зовнішній колір

en: Z Bounds
uk: Межі за Z

en: Pixel Drawing Mode
uk: Режим малювання пікселів

en: Rotation Style
uk: Стиль обертання

en: unary
uk: одинарне

en: multiple
uk: кратне

en: Arrow Size Factor
uk: Коефіцієнт розміру стрілки

en: Bar Width
uk: Ширина стовпчика

en: Color Mode
uk: Режим кольорів

en: Color Flag
uk: Прапорець кольору

en: Hidden Color
uk: Колір прихованого

en: Thickness
uk: Товщина

en: Mark
uk: Позначка

en: Mark Background
uk: Тло позначки

en: Mark Foreground
uk: Передній план позначки

en: Mark Size
uk: Розмір позначки

en: Mark Style
uk: Стиль позначки

en: Components display
uk: Показ компонентів

en: Data Properties
uk: Властивості даних

en: Data Mapping
uk: Прив’язка даних

en: Direct
uk: Спрямоване

en: Clip Box
uk: Обрізаний блок

en: Upper-left
uk: Вгорі ліворуч

en: Point
uk: Точка

en: Clip State
uk: Стан обрізання

en: clipgrf
uk: обрізати

en: Data
uk: Дані

en: Figure ID
uk: Ід. рисунка

en: Figure Name
uk: Назва рисунка

en: Info Message
uk: Інформаційне повідомлення

en: Units
uk: Одиниці

en: Upper Left Point
uk: Верхня ліва точка

en: User Data
uk: Дані користувача

en: X Label
uk: Мітка X

en: Y Label
uk: Мітка Y

en: Z Label
uk: Мітка Z

en: Scaled
uk: Масштабування

en: Start Angle
uk: Початковий кут

en: End Angle
uk: Кінцевий кут

en: Number of current figure.
uk: Номер поточного рисунка.

en: Enter a figure name.
uk: Введіть назву рисунка.

en: Refresh
uk: Оновити

en: Submit and close
uk: Надіслати і закрити

en: Append
uk: Додати

en: Data Editor
uk: Редактор даних

en: 2D
uk: Плоский

en: 3D
uk: Просторовий

en: Control
uk: Керування

en: Axes Size
uk: Розмір осей

en: CloseRequestFcn
uk: Функція запиту закриття

en: ResizeFcn
uk: Функція зміни розмірів

en: Figure Position
uk: Розташування рисунка

en: Figure Size
uk: Розмір рисунка

en: Event Handler
uk: Обробник подій

en: Function
uk: Функція

en: View
uk: Перегляд

en: Viewport
uk: Область перегляду

en: X Left
uk: Лівий X

en: Y Up
uk: Верхній Y

en: Log Flags
uk: Прапорці журналювання

en: X Tight Limits
uk: Тісні обмеження X

en: Y Tight Limits
uk: Тісні обмеження Y

en: Z Tight Limits
uk: Тісні обмеження Z

en: Enter a x position.
uk: Введіть розташування x.

en: Enter a y position.
uk: Введіть розташування y.

en: Enter a x size.
uk: Введіть розмір x.

en: Enter a y size.
uk: Введіть розмір y.

en: Axis Rulers
uk: Лінійки вісі

en: X Location
uk: Розташування X

en: Y Location
uk: Розташування Y

en: Location
uk: Розташування

en: bottom
uk: внизу

en: middle
uk: посередині

en: origin
uk: початок

en: top
uk: вгорі

en: left
uk: ліворуч

en: right
uk: праворуч

en: Reverse
uk: Реверс

en: Box Mode
uk: Режим блоку

en: Title Page
uk: Титульна сторінка

en: Axis Title
uk: Заголовок вісі

en: Font Angle
uk: Кут нахилу шрифту

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Font Size
uk: Розмір символів

en: Font Style
uk: Гарнітура шрифту

en: Fractional Font
uk: Дробовий розмір

en: Sub Ticks
uk: Підпозначки

en: Coordinates
uk: Координати

en: X Coordinate
uk: Координата X

en: Y Coordinate
uk: Координата Y

en: Position
uk: Позиція

en: Axes Bounds
uk: Межі осей

en: Mark Size Unit
uk: Одиниці розміру позначок

en: Shift
uk: Зсув

en: Up
uk: Вгору

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Margins
uk: Поля

en: Rotation Angles
uk: Кути повороту

en: Tabulated
uk: За таблицею

en: X Shift
uk: Зсув за X

en: Y Shift
uk: Зсув за Y

en: Z Shift
uk: Зсув за Z

en: Save and execute
uk: Зберегти і виконати

en: Axis
uk: Вісь

en: Empty tab
uk: Порожня вкладка

en: The tab with uuid %s cannot be restored.
    Please report a bug with the previous message and in attaching the file %s.
uk: Не вдалося відновити вкладку з uuid %s.
    Будь ласка, повідомте про ваду з зазначенням попереднього повідомлення та долученим файлом %s.

en: Are you sure you want to close %s ?
uk: Ви справді бажаєте закрити %s ?

en: Are you sure you want to close %s and %s ?
uk: Ви справді бажаєте закрити %s і %s ?

en: An error occurred:
uk: Сталася помилка:

en: Scilab SCI files
uk: Файли SCI Scilab

en: Scilab SCE files
uk: Файли SCE Scilab

en: Scilab binary files
uk: Бінарні файли Scilab

en: Xcos files
uk: Файли Xcos

en: Scicos files
uk: Файли Scicos

en: Test files
uk: Тестові файли

en: Scilab Start files
uk: Файли запуску Scilab

en: Scilab Quit files
uk: Файли виходу зі Scilab

en: Scilab Demo files
uk: Файли прикладів Scilab

en: All PDF files
uk: Всі файли PDF

en: All Postscript files
uk: Всі файли Postscript

en: All Encapsulated PS files
uk: Всі файли EPS

en: All PNG image files
uk: Всі файли зображень PNG

en: All RTF (Rich Text Format) files
uk: Всі файли RTF (Rich Text Format)

en: All HTML files
uk: Усі файли HTML

en: All %s files
uk: Всі файли %s

en: About Scilab...
uk: Про Scilab...

en: Acknowledgements
uk: Подяки

en: Could not open:
uk: Не вдалося відкрити:

en: Restoration error
uk: Помилка відновлення

en: The configuration file has been corrupted and reset to the default one.
uk: Файл налаштувань пошкоджено. Довелося відновити типові значення параметрів.

en: The configuration file has been corrupted. Scilab needs to restart.
uk: Файл налаштувань пошкоджено. Доведеться перезапустити Scilab.

en: Scilab '%s' module not installed.
uk: Модуль «%s» Scilab не встановлено.

en: %s: Only available under 'STANDARD' mode.
uk: %s: можна використовувати лише у режимі «STANDARD».

en: Error. A signal has been caught.
uk: Помилка. A signal has been caught.

en: Control Plot3d
uk: Керування Plot3d

en: Control Panel
uk: Панель керування

en: Rotation angle
uk: Кут обертання

en: Colormap
uk: Карта кольорів

en: Show / Hide
uk: Показати/Сховати

en: messagebox
uk: панель_повідомлення

en: x_choose
uk: вибір_x

en: x_dialog
uk: вікно_x

en: x_mdialog
uk: модвікно_x

en: Simple example of message
uk: Простий приклад повідомлення

en: Button 1Button 2
uk: Кнопка 1Кнопка 2

en: Button 1 clicked.
uk: Натиснуто кнопку 1.

en: Button 2 clicked
uk: Натиснуто кнопку 2

en: Message: Selection (double-click on an item --> returns the item number)
uk: Повідомлення: позначення (подвійне клацання на пункті --> повертає номер пункту)

en: Item selected:
uk: Позначено пункт:

en: Message: enter a value
uk: Повідомлення: введіть значення

en: Value entered:
uk: Введене значення:

en: Message
uk: Повідомлення

en: first row
uk: Перший рядок

en: Values entered:
uk: Введені значення:

en: row
uk: ряд

en: col
uk: стов

en: Matrix to edit
uk: Матриця для редагування

en: Matrix entered:
uk: Введено матрицю:

en: GUI
uk: Графічний інтерфейс

en: Dialogs
uk: Діалогові вікна

en: Uicontrols 1
uk: Ел_керування 1

en: Uicontrols 2
uk: Ел_керування 2

en: Uicontrols with LaTeX/MathML
uk: Елементи з LaTeX/MathML

en: Show images with uicontrols
uk: Показ зображень із елементами керування

en: Listboxes and Popupmenus
uk: Панелі списків та спадні меню

en: Uicontrols rendering
uk: Показ елементів керування

en: Uicontrols layout
uk: Компонування керування інтерфейсом

en: Uicontrols messagebox-like
uk: Подібні до повідомлення засоби керування інтерфейсом

en: UIcontrols Game of Dice
uk: Керування грою у кістки

en: <Enter color name here>
uk: <Тут вкажіть назву кольору>

en: Error
uk: Помилка

en: Please enter a color name first.
uk: Будь ласка, спочатку вкажіть назву кольору.

en: Unknown color.
uk: Невідомий колір.

en: No color selected.
uk: Колір не вибрано.

en: Color selection
uk: Вибір кольору

en: Selected colors are: %s.
uk: Вибрані кольори: %s.

en: Deleted colors are: %s.
uk: Вилучені кольори: %s.

en: You clicked on menu '%s'.
uk: Натиснуто меню «%s».

en: Selected menu
uk: Вибране меню

en: checked
uk: позначено

en: unchecked
uk: не позначено

en: Menu '%s' is %s.
uk: Меню «%s» — %s.

en: Menu status
uk: Стан меню

en: Slider value:
uk: Значення повзунка:

en: You selected '%s'.
uk: Вами вибрано «%s».

en: Popupmenu selection
uk: Вибір з контекстного меню

en: Do you really want to quit Scilab?
uk: Справді хочете вийти з Scilab?

en: Quit Scilab
uk: Вийти зі Scilab

en: Uicontrols demo
uk: Демонстрація елементів керування

en: Application
uk: Програма

en: Close figure
uk: Закрити рисунок

en: Scilab Graphics
uk: Графіка Scilab

en: Launch plot3d
uk: Запустити plot3d

en: Launch plot2d
uk: Запустити plot2d

en: Menu
uk: Меню

en: Sub-menu 1
uk: Підменю 1

en: Sub-menu 2
uk: Підменю 2

en: Sub-menu 2-1
uk: Підменю 2-1

en: Sub-menu 2-2
uk: Підменю 2-2

en: item1|item2|item3|item4
uk: пункт1|пункт2|пункт3|пункт4

en: Pop-up menu
uk: Контекстне меню

en: Slider demo
uk: Демонстрація повзунка

en: Colors list edition
uk: Редагування списку кольорів

en: Add color in listbox
uk: Додати колір на панель списку

en: Delete color in listbox
uk: Вилучити колір із панелі списку

en: blue
uk: синій

en: green
uk: зелений

en: red
uk: червоний

en: yellow
uk: жовтий

en: Display selection
uk: Показати позначене

en: Delete selection
uk: Вилучити позначене

en: Default
uk: Типовий

en: Quit demonstration
uk: Припинити демонстрацію

en: Uicontrols demo with LaTeX
uk: Демонстрація елементів керування з LaTeX

en: Please fill the table
uk: Будь ласка, заповніть таблицю

en: %s: can not add a menu in this mode: %s.
uk: %s: у цьому режимі додавати меню не можна: %s.

en: %s: can not add a menu in console in this mode: %s.
uk: %s: у цьому режимі додавати меню у консоль не можна: %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A two-item list expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип списку з двох елементів.

en: %s: Wrong input arguments: %s or %s expected.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: слід використовувати параметри %s або %s

en: %s: Wrong input arguments: %s, %s or %s expected.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: слід використовувати параметри %s, %s або %s.

en: %s: Wrong value for '%s' property: %d, %d or %d expected.
uk: %s: помилкове значення властивості «%s»: слід використовувати %d, %d або %d.

en: %s: Wrong type for '%s' property: string expected.
uk: %s: помилковий тип властивості «%s»: слід використовувати тип «string».

en: %s: function not available in NWNI mode.
uk: %s: у режимі NWNI функцією не можна користуватися.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A graphic handle or a real expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати елемент керування графічним об’єктом або дійсне число.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути принаймні %d параметрів.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано ціле число.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d, %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: параметрів мало бути %d, %d або %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A integer or a string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано ціле число або рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A border or a string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано межу або рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A Font Border expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано значення типу межі шрифту (Font Border).

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d або %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A border expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано межу.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the set {%s}.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати значення з набору {%s}.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A integer value expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано ціле значення.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s or %s expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати %s або %s.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: Type %s is not implemented.
uk: %s: тип %s не реалізовано.

en: Answer given for %s 
     has invalid dimension: 
     waiting for dimension %s.
uk: Відповідь, дана на %s, 
     має некоректну розмірність: 
     слід було використовувати розмірність %s.

en: Answer given for %s 
     has incorrect type %s.
uk: Відповідь, дана на %s, 
     належить до помилкового типу %s.

en: Answer given for %s 
     is incorrect: %s.
uk: Відповідь, вказана для %s 
     є помилковою: %s.

en: Select a file to open
uk: Виберіть файл, який слід відкрити

en: Scilab scripts
uk: скрипти Scilab

en: Xcos diagrams
uk: діаграми Xcos

en: Scilab Tests
uk: Тести Scilab

en: Scilab Library
uk: Бібліотека Scilab

en: %s: Wrong type for input argument #%d: uitree expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип uitree.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати не менше за %d.

en: %s: Wrong type for element %d of input argument #%d: uitree expected.
uk: %s: помилковий тип елемента %d вхідного параметра №%d: мало бути вказано uitree.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String or uitree expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано рядок або uitree.

en: %s: Invalid position '%s'.
uk: %s: Некоректне розташування «%s».

en: %s:  #%d matching nodes.
uk: %s:  №%d збіг вузлів.

en: %s: Invalid node.
uk: %s: Некоректна вершина.

en: %s: No matching node.
uk: %s: Збігу вузлів не виявлено.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати булівське значення.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: must be 'label', 'icon' or 'callback'.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «label», «icon» або «callback».

en: %s: Wrong type for input argument #%d or #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d або №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: No results found.
uk: %s: нічого не знайдено.

en: %s: No results found for property '%s' and value '%s'.
uk: %s: нічого не знайдено для властивості «%s» і значення «%s».

en: %s:  #%d matching parent nodes.
uk: %s:  №%d збіг батьківських вузлів.

en: %s: Invalid parent node.
uk: %s: Некоректна батьківська вершина.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A list expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип списку.

en: %s: Wrong type for %s: A list expected.
uk: %s: помилковий тип %s: слід використовувати список.

en: %s: Wrong type for %s: string expected.
uk: %s: помилковий тип %s: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong type for %s: A row vector of strings expected.
uk: %s: помилковий тип для %s: слід використовувати вектор-рядок рядків.

en: %s: Wrong size for %s: A row vector of strings expected.
uk: %s: помилковий розмір для %s: слід використовувати вектор-рядок рядків.

en: %s: Wrong type for %s: A real expected.
uk: %s: помилковий тип для %s: слід використовувати дійсне число.

en: %s: Wrong size for %s: A real expected.
uk: %s: помилковий розмір для %s: слід використовувати дійсне число.
