scilab - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
ca: %s: el paràmetre d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: s'esperava una cadena.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
ca: %s: el paràmetre d'entrada #%d té una mida incorrecta: s'esperava una cadena.

en: %s: Unable to open file: %s
ca: %s: no s'ha pogut obrir el fitxer: %s

en: %s: Invalid HDF5 Scilab format.
ca: %s: format HDF de Scilab invàlid.

en: %s: Cannot open file %s.
ca: %s: no s'ha pogut obrir el fitxer %s.
