scilab - en to cs translation catalogue (196 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
cs: %s: Nelze přečíst vstupní argument #%d.

en: %s: Invalid H5Object.
cs: %s: Neplatný H5Object.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or H5Object expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec nebo H5Object.

en: %s: No more memory.
cs: %s: Není více paměti.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A H5Object expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván H5Object.

en: %s: Cannot remove H5Object.
cs: %s: Nelze odstranit  H5Object.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double matrix expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána dvojitá matice.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Five row vector expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván pětiřádkový vektor.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A single string expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván jeden řetězec.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: six row vector expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván vektor s šesti řádky.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d column vector expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván sloupcový vektor %d.

en: %s: Can not print H5Object: invalid object.
cs: %s: Nelze vypsat H5Object: Neplatný objekt.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: a H5Object expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván H5Objekt.

en: %s: Wrong size for argument #%d: string expected.
cs: %s: Špatná velikost argumentu #%d: Očekáván řetězec.

en: %s: Can not create output argument.
cs: %s: Nelze vytvořit výstupní argument.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A HDF5 object expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván objekt HDF5.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván boolean.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real row vector expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván vektor reálného řádku.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Real row or column vector expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván reálný sloupcový nebo řádkový vektor.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Row array of strings expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáváno pole řádku řetězců.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A row or column vector expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván  sloupcový nebo řádkový vektor.

en: %s: Can not use H5Object: invalid object.
cs: %s: Nelze použít objekt H5Object: Neplatný objekt.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or boolean expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván boolean nebo řetězec.

en: %s: Invalid number of arguments: more than %d expected.
cs: %s: Neplatný počet argumentů: Očekáváno více než %d.

en: %s: Invalid access mode: %s.
cs: %s: Neplatný režim přístupu: %s.

en: %s: Invalid number of input arguments.
cs: %s: Neplatný počet vstupních argumentů.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáváno číslo s dvojitou přesností.

en: %s: Invalid number of input argument.
cs: %s: Neplatný počet vstupních argumentů.

en: %s: Invalid path: cannot be empty.
cs: %s: Neplatná cesta: Nemůže být prázdné.

en: %s: Second argument must be a dataset name.
cs: %s: Druhý argument musí být název datové sady.

en: %s: Argument 'count' is missing.
cs: %s: Argument 'count' chybí.

en: %s: Invalid number of argument(s): %d expected.
cs: %s: Neplatný počet argumentů: Očekáváno %d.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: Očekáváno %d.

en: %s: Unable to open file: %s
cs: %s: Nelze otevřít soubor: %s

en: %s: Wrong SOD file format version. Max Expected: %d Found: %d
cs: %s: Špatná verze formátu souboru SOD. Očekáváno max: %d Nalezeno: %d

en: %s: Invalid HDF5 Scilab format.
cs: %s: Neplatný Scilab formát HDF5.

en: %s: Wrong SOD file format version. Expected: %d Found: %d
cs: %s: Špatná verze formátu souboru SOD. Očekáváno: %d Nalezeno: %d

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Defined variable expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekávána definovaná proměnná.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s" is a directory
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: "%s" je adresář

en: %s: Cannot open file %s.
cs: %s: Nelze otevřít soubor %s.

en: %s: Unable to update Scilab version in "%s".
cs: %s: Nelze aktualizovat verzi Scilab v "%s".

en: %s: Unable to update HDF5 format version in "%s".
cs: %s: Nelze aktualizovat verzi formátu HDF5 v "%s".

en: %s: Wrong number of input arguments: More than %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: Očekáváno více než %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or double expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván řetězec nebo číslo s dvojitou přesností.

en: %s: Only one field can be requested.
cs: %s: Lze zažádat pouze o jedno pole.

en: %s: Error in retrieving field content:
    %s
cs: %s: Chyba při získávání obsahu pole:
    %s

en: %s: Not an H5 Compound object.
cs: %s: Není složený objekt H5.

en: %s: Can not print H5Object.
cs: %s: Nelze vypsat H5Object.

en: Invalid index.
cs: Neplatný index.

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Cannot open attribute: %s
cs: Nelze otevřít vlastnost: %s

en: Cannot get the attribute type
cs: Nelze získat typ vlastnosti

en: Cannot get the attribute dataspace
cs: Nelze získat datový prostor vlastnosti

en: Error in retrieving data.
cs: Chyba při získávání dat.

en: Attribute %s already exists.
cs: Vlastnost %s již existuje.

en: Cannot create a new attribute.
cs: Nelze vytvořit novou vlastnost.

en: Cannot write data in the attribute.
cs: Nelze zapsat data do vlastnosti.

en: Cannot copy the attribute
cs: Nelze zkopírovat vlastnost

en: Cannot read attribute data.
cs: Nelze číst data vlastnosti

en: Cannot get the size of attribute list.
cs: Nelze získat velikost seznamu vlasností.

en: Invalid index %d: must be between 0 and %d.
cs: Neplatný index %d: musí být mezi 0 a %d.

en: Cannot open attribute at position %d.
cs: Nelze otevřít vlastnost na pozici %d.

en: Filename
cs: Název souboru

en: Number of elements
cs: Počet prvků

en: Cannot copy data to an empty pointer
cs: Nelze zkopírovat data do prázdného ukazatele

en: Wrong dimensions.
cs: Špatné rozměry.

en: Invalid field name: %s
cs: Neplatný název pole: %s

en: Fields Names
cs: Názvy polí

en: Cannot create an hypermatrix on the stack
cs: Nelze vytvořit hypermatici v zásobníku

en: Cannot get the data type
cs: Nelze získat typ dat

en: Unknown integer datatype.
cs: Neznámý datový typ celého čísla.

en: Unknown floating-point datatype.
cs: Neznámý datový typ desetinného čísla.

en: Bitfield is too big
cs: Bitové pole je příliš velké

en: Cannot get data from an unknown data type.
cs: Nelze získat data z neznámého typu dat.

en: Memory to allocate is too big
cs: Paměť k přidělení je příliš velká

en: Cannot allocate memory to get the data
cs: Nelze přidělit paměť pro získání dat

en: Cannot retrieve the data from the attribute
cs: Nelze získat data z vlastnosti

en: Cannot open the given dataset %s.
cs: Nelze otevřít zadanou datovou sadu %s.

en: Cannot get the dataspace associated with dataset named %s.
cs: Nelze získat datový prostor přidělený k datové sadě s názvem %s.

en: Invalid layout
cs: Neplatné rozvržení

en: Only %d dimensions.
cs: Pouze %d rozměry.

en: Cannot list dataset attributes.
cs: Nelze vypsat vlastnosti datové sady.

en: Cannot open the dataset: %s
cs: Nelze otevřít datovou sadu: %s

en: Invalid source space
cs: Neplatný zdojový prostor

en: Invalid target space
cs: Neplatný cílový prostor

en: Cannot modify maximum dimensions.
cs: Nelze změnit maximální rozměry.

en: Cannot modify dimension %d.
cs: Nelze změnit rozměry %d.

en: Cannot set the chunk dimensions: %s
cs: Nelze nastavit rozměry kusu: %s

en: Cannot create the dataset: %s
cs: Nelze vytvořit datovou sadu: %s

en: Cannot write data in the dataset.
cs: Nelze zapsat data v datové sadě.

en: unknown dataspace
cs: neznámý datový prostor

en: Unknown dataspace: cannot get its dimensions
cs: Neznámý datový prostor: nelze získat rozměry

en: Cannot select all.
cs: Nelze vybrat vše.

en: Cannot create an array of integer on the stack.
cs: Nelze vytvořit pole celých čísel v zásobníku.

en: Cannot create a string on the stack.
cs: Nelze vytvořit řetězec v zásobníku.

en: Unknown dataspace
cs: Neznámý datový prostor

en: Extents
cs: Rozsah

en: Invalid selection rank.
cs: Neplatná hodnost výběru.

en: Invalid selection.
cs: Neplatná volba.

en: Cannot get the current stack of errors.
cs: Nelze získat současný zásobník chyb.

en: HDF5 description
cs: Popis HDF5

en: Exception thrown in file
cs: V souboru nastala výjimka

en: at line
cs: na řádku

en: Cannot get the link info
cs: Nelze získat informace o propojení

en: Cannot get the link target
cs: Nelze získat cíl propojení

en: Link type
cs: Typ propojení

en: Link name
cs: Název propojení

en: Link path
cs: Cesta propojení

en: Link target file
cs: Cílový soubor propojení

en: Link target path
cs: Cílová cesta propojení

en: Invalid hdf5 file: empty filename.
cs: Neplatný soubor hdf5: prázdný název souboru.

en: Invalid hdf5 file: %s.
cs: Neplatný soubor hdf5: %s.

en: Cannot open the given hdf5 file: %s.
cs: Nelze otevřít zadaný soubor hdf5: %s.

en: Cannot create the given hdf5 file: %s.
cs: Nelze vytvořit zadaný soubor hdf5: %s

en: Cannot open the file: %s, an empty file with the same name already exists.
cs: Nelze otevřít soubor: %s, prázdný soubor se stejným názvem již existuje.

en: Cannot append the file (not HDF5): %s.
cs: Nelze připojit soubor (není HDF5): %s

en: Invalid flag.
cs: Neplatný příznak.

en: Invalid path: %s
cs: Neplatná cesta: %s

en: Cannot set 'core' as driver.
cs: Nelze nastavit 'core' jako ovladač.

en: Invalid filename: must contain a '%d'.
cs: Neplatný název souboru: musí obsahovat '%d'.

en: Cannot set 'family' as driver.
cs: Nelze nastavit 'family' jako ovladač.

en: Error in flushing the file.
cs: Chyba ve výpisu souboru.

en: Cannot retrieve file size: %s
cs: Nelze získat velikost souboru: %s

en: Cannot retrieve file version: %s
cs: Nelze získat verzi souboru: %s

en: Cannot create an integer on the stack.
cs: Nelze vytvořit velé číslo v zásobníku.

en: Invalid field %s.
cs: Neplatné pole %s.

en: Cannot open the group %s.
cs: Nelze otebřít skupinu %s.

en: Cannot get the links number
cs: Nelze získat  počty propojení

en: Cannot create a column of strings on the stack.
cs: Nelze vytvořit sloupec řetězců v zásobníku.

en: Cannot list group links.
cs: Nelze vypsat propojení skupiny.

en: Cannot list group attributes.
cs: Nelze vypsat vlastnosti skupiny.

en: Cannot list group contents
cs: Nelze vypsat obsah skupiny

en: The group already exists: %s.
cs: Skupina již existuje: %s.

en: Cannot create the group: %s.
cs: Nelze vytvořit skupinu: %s.

en: Cannot get the number of groups.
cs: Nelze získat členy skupiny.

en: Cannot get linked object
cs: Nelze získat propojený objekt

en: Link target name
cs: Název cíle propojení

en: The link %s does not exist.
cs: Propojení %s neexistuje.

en: Invalid link type: %s.
cs: Neplatný typ propojení: %s.

en: Cannot get the number of links.
cs: Nelze získat počet propojení.

en: Invalid operation
cs: Neplatná operace

en: Invalid index at position %d
cs: Neplatný index na pozici %d

en: Cannot get the number of objects.
cs: Nelze získat počet objektů.

en: Parent group name
cs: Název nadřazené skupiny

en: Parent group path
cs: Cesta nadřazené skupiny

en: Elements type
cs: Typ prvků

en: Size
cs: Velikost

en: Invalid index: %d.
cs: Neplatný index: %d.

en: Cannot get object at position %d.
cs: Nelze získat objekt v umístění %d.

en: Invalid name: %s.
cs: Neplatný název: %s.

en: Invalid HDF5 object
cs: Neplatný objekt HDF5.

en: Invalid field: %s
cs: Neplatné pole: %s

en: Cannot create a mlist on the stack.
cs: Nelze vytvořit mlist v zásobníku.

en: Cannot list names.
cs: Nelze vypsat názvy.

en: Cannot retrieve information about the object
cs: Nelze získat informace o objektu

en: Unknown HDF5 object
cs: Neznámý objekt HDF5

en: Cannot retrieve numeric index.
cs: Nelze získat číselný index.

en: Invalid option: must be C or FORTRAN.
cs: Neplatná volba: Musí být C nebo FORTRAN

en: Cannot open object at the given position.
cs: Nelze otevřít objekt v dané pozici.

en: Link target
cs: Cíl odkazu

en: Cannot free the memory associated with String data
cs: Nelze uvolnit paměť přidělenou k datům řetězce

en: Invalid H5Type name: %s.
cs: Neplatný název H5Type: %s.

en: Unknown datatype
cs: Neznámý datový typ

en: Cannot get H5Object id
cs: Nelze získat id H5Objektu

en: Invalid object: not a dataset.
cs: Neplatný objekt: není datová sada.

en: Cannot remove a file.
cs: Nelze odstranit soubor.

en: Cannot remove root element.
cs: Nelze odstranit kořenový prvek.

en: The name doesn't exist: %s.
cs: Název neexistuje: %s.

en: Cannot remove the attribute: %s.
cs: Nelze odstranit vlastnost: %s.

en: Cannot remove the link: %s.
cs: Nelze odstranit propojení: %s.

en: The link already exists: %s.
cs: Propojení již existuje: %s.

en: Cannot create the hard link: %s.
cs: Nelze vytvořit pevný odkaz: %s.

en: Cannot create the soft link: %s.
cs: Nelze vytvořit měkký odkaz: %s.

en: Cannot create a hard link to the external object: %s.
cs: Nelze vytvořit pevný odkaz na externí objekt: %s

en: Cannot create the external link: %s.
cs: Nelze vytvořit externí odkaz: %s.

en: Cannot copy object.
cs: Nelze kopírovat objekt.

en: Invalid filter
cs: Neplatný filtr

en: Can only label a dataset
cs: Označit lze pouze datovou sadu

en: Target object is not a file
cs: Cílový objekt není soubor

en: Invalid location
cs: Neplatné umístění

en: Invalid location: %s
cs: Neplatné umístění: %s

en: Cannot mount the file: %s
cs: Nelze připojit soubor: %s

en: Cannot unmount the file at location: %s
cs: Nelze odpojit soubor v umístění: %s

en: Can not read input argument #%d.
cs: Nelze přečíst vstupní argumentu #%d.

en: %s: Datatype not handled for now.
cs: %s: Datový typ nelze nyní zpracovat.

en: Invalid rank, must be in the interval [0, %d].
cs: Neplatná hodnost, musí být v intervalu [0, %d].

en: No converter found for the specified target datatype.
cs: Pro zadaný cílový datový typ nenalezen žádný převaděč.

en: Cannot create a new dataspace.
cs: Nelze vytvořit nový datový prostor.

en: Invalid target dataspace.
cs: Neplatný cílový datový prostor.

en: Cannot create the target type.
cs: Nelze vytvořit cílový typ.

en: Incompatible dimensions
cs: Nekompatibilní rozměry

en: References must be given as strings
cs: Odkazy musí být zadány jako řetězce

en: Invalid path: %s.
cs: Neplatná cesta: %s.
