scilab - en to uk translation catalogue (214 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Invalid H5Object.
uk: %s: некоректний H5Object.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or H5Object expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string» або H5Object.

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A H5Object expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип H5Object.

en: %s: Cannot remove H5Object.
uk: %s: не вдалося вилучити H5Object.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип матриці зі значень з подвійною точністю (double).

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Five row vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути використано вектор-стовпчик з п’ятьма елементами.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A single string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати одинарне значення типу «string».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: six row vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано вектор з шістьма рядками.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d column vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано вектор з %d стовпчиками.

en: %s: Can not print H5Object: invalid object.
uk: %s: не вдалося вивести H5Object: некоректний об’єкт.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: a H5Object expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано H5Object.

en: %s: Wrong size for argument #%d: string expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано рядок.

en: %s: Can not create output argument.
uk: %s: не вдалося створити вихідний параметр.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A HDF5 object expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип об’єкт HDF5.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «boolean».

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real row vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор-рядок дійсних чисел.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Real row or column vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано вектор-рядок або вектор-стовпчик з дійсних значень.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Row array of strings expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано масив-рядок з рядків.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A row or column vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано вектор-рядок або вектор-стовпчик.

en: %s: Can not use H5Object: invalid object.
uk: %s: не вдалося використати H5Object: некоректний об’єкт.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string» або «boolean».

en: %s: Invalid number of arguments: more than %d expected.
uk: %s: некоректна кількість параметрів: параметрів мало бути більше за %d.

en: %s: Invalid access mode: %s.
uk: %s: некоректний режим доступу: %s.

en: %s: Invalid number of input arguments.
uk: %s: некоректна кількість вхідних параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип «double».

en: %s: Invalid number of input argument.
uk: %s: некоректна кількість вхідних параметрів.

en: %s: Invalid path: cannot be empty.
uk: %s: некоректний шлях: шлях не може бути порожнім.

en: %s: Second argument must be a dataset name.
uk: %s: другий параметр має бути назвою набору даних.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Same size as the data expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: розмірності даних мали збігатися.

en: %s: Argument 'count' is missing.
uk: %s: не вказано параметра count.

en: %s: Invalid number of argument(s): %d expected.
uk: %s: некоректна кількість параметрів: параметрів мало бути %d.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): at least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід вказати принаймні %d.

en: %s: Unable to open file: %s
uk: %s: не вдалося відкрити файл: %s

en: %s: Wrong SOD file format version. Max Expected: %d Found: %d
uk: %s: помилкова версія формату файлів SOD. Максимальна очікувана: %d Виявлено: %d

en: %s: Invalid HDF5 Scilab format.
uk: %s: некоректний формат Scilab HDF5

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути від %d до %d.

en: %s: Unable to open file: '%s'.
uk: %s: не вдалося відкрити файл: «%s».

en: Redefining permanent variable.
uk: Повторне визначення незмінної змінної.

en: %s: %s is not a valid lib file.
uk: %s: %s не є коректним файлом бібліотеки.

en: %s: Wrong SOD file format version. Expected: %d Found: %d
uk: %s: помилкова версія формату файлів SOD. Мало бути: %d Виявлено: %d

en: %s: Unable to load '%s'.
uk: %s: не вдалося завантажити «%s».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Defined variable expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати визначену змінну.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s" is a directory
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: «%s» є каталогом

en: %s: Cannot open file %s.
uk: %s: не вдалося відкрити файл %s.

en: %s: Unable to delete existing variable "%s".
uk: %s: не вдалося вилучити наявну змінну «%s».

en: %s: Variable '%s' already exists in file '%s'
    Use -append option to replace existing variable.
uk: %s: змінна «%s» вже існує у файлі «%s».
    Скористайтеся параметром -append для заміни наявної змінної.

en: %s: Unable to export variable '%s' in file '%s'.
uk: %s: не вдалося експортувати змінну «%s» до файла «%s».

en: %s: Unable to update Scilab version in "%s".
uk: %s: не вдалося оновити запис версії Scilab у «%s».

en: %s: Unable to update HDF5 format version in "%s".
uk: %s: не вдалося оновити запис версії форматування HDF5 у «%s».

en: %s: Wrong number of input arguments: More than %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути більше за %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано рядок (string) або число з подвійною точністю (double).

en: %s: Only one field can be requested.
uk: %s: запит можна надсилати лише щодо одного поля.

en: %s: Error in retrieving field content:
    %s
uk: %s: помилка під час спроби отримання вмісту поля:
    %s

en: %s: Not an H5 Compound object.
uk: %s: не є складеним об’єктом H5.

en: %s: Can not print H5Object.
uk: %s: не вдалося вивести H5Object.

en: Invalid index.
uk: Некоректний індекс.

en: Dimensions
uk: Розмірності

en: Cannot open attribute: %s
uk: Не вдалося відкрити атрибут: %s

en: Cannot get the attribute type
uk: Не вдалося отримати тип атрибуту

en: Cannot get the attribute dataspace
uk: Не вдалося отримати простір даних атрибуту

en: Error in retrieving data.
uk: Помилка під час спроби отримання даних.

en: Attribute %s already exists.
uk: Атрибут %s вже існує.

en: Cannot create a new attribute.
uk: Не вдалося створити новий атрибут.

en: Cannot write data in the attribute.
uk: Не вдалося виконати запис даних до атрибуту.

en: Cannot copy the attribute
uk: Не вдалося скопіювати атрибут

en: Cannot read attribute data.
uk: Не вдалося виконати читання даних атрибуту.

en: Cannot get the size of attribute list.
uk: Не вдалося отримати розмір списку атрибутів.

en: Invalid index %d: must be between 0 and %d.
uk: Некоректний індекс %d: мало бути вказано значення від 0 до %d.

en: Cannot open attribute at position %d.
uk: Не вдалося відкрити атрибут у позиції %d.

en: Filename
uk: Назва файла

en: Number of elements
uk: Кількість елементів

en: Cannot copy data to an empty pointer
uk: Не можна копіювати дані до порожнього вказівника.

en: Wrong dimensions.
uk: Помилкові розмірності.

en: Invalid field name: %s
uk: Некоректна назва поля: %s

en: Fields Names
uk: Назви полів

en: Cannot create an hypermatrix on the stack
uk: Не вдалося створити гіперматрицю на основі даних зі стека

en: Cannot get the data type
uk: Не вдалося отримати тип даних

en: Unknown integer datatype.
uk: Невідомий тип цілочисельних даних.

en: Unknown floating-point datatype.
uk: Невідомий тип даних з рухомою крапкою.

en: Bitfield is too big
uk: Бітове поле є надто великим

en: Cannot get data from an unknown data type.
uk: Не можна отримувати дані, якщо невідомим є тип цих даних.

en: Memory to allocate is too big
uk: Об’єм пам’яті, який слід отримати, є надто великим

en: Cannot allocate memory to get the data
uk: Не вдалося отримати об’єм пам’яті, потрібний для зберігання даних

en: Cannot retrieve the data from the attribute
uk: Не вдалося отримати дані з атрибуту

en: Cannot open the given dataset %s.
uk: Не вдалося відкрити вказаний набір даних %s.

en: Cannot get the dataspace associated with dataset named %s.
uk: Не вдалося отримати простір даних, пов’язаний з набором даних з назвою %s.

en: Invalid layout
uk: Некоректне компонування

en: Only %d dimensions.
uk: Лише %d розмірностей.

en: Cannot list dataset attributes.
uk: Не вдалося побудувати список атрибутів набору даних.

en: Cannot open the dataset: %s
uk: Не вдалося відкрити набір даних: %s

en: Invalid source space
uk: Некоректний початковий простір

en: Invalid target space
uk: Некоректний простір призначення

en: Cannot modify maximum dimensions.
uk: Не вдалося змінити максимальні розмірності.

en: Cannot modify dimension %d.
uk: Не вдалося змінити розмірність %d.

en: Cannot set the chunk dimensions: %s
uk: Не вдалося встановити розмірності фрагмента: %s

en: Cannot create the dataset: %s
uk: Не вдалося створити набір даних: %s

en: Cannot write data in the dataset.
uk: Не вдалося виконати запис даних до набору даних.

en: unknown dataspace
uk: невідомий простір даних

en: Unknown dataspace: cannot get its dimensions
uk: Невідомий простір даних: не вдалося отримати його розмірності

en: Cannot select all.
uk: Не вдалося вибрати все.

en: Cannot create an array of integer on the stack.
uk: Не вдалося створити масив цілих чисел на основі даних зі стека.

en: Cannot create a string on the stack.
uk: Не вдалося створити рядок на основі даних зі стека.

en: Unknown dataspace
uk: Невідомий простір даних

en: Extents
uk: Розміри

en: Invalid selection rank.
uk: Некоректний ранг вибору.

en: Invalid selection.
uk: Некоректний вибір.

en: Cannot get the current stack of errors.
uk: Не вдалося отримати поточний стек помилок.

en: HDF5 description
uk: Опис HDF5

en: Exception thrown in file
uk: Під час обробки файла сталося виключення

en: at line
uk: у рядку

en: Cannot get the link info
uk: Не вдалося отримати дані зв’язку

en: Cannot get the link target
uk: Не вдалося отримати дані щодо призначення зв’язку

en: Link type
uk: Тип зв’язку

en: Link name
uk: Назва зв’язку

en: Link path
uk: Шлях зв’язку

en: Link target file
uk: Пов’язати файл призначення

en: Link target path
uk: Пов’язати шлях призначення

en: Invalid hdf5 file: empty filename.
uk: Некоректний файл hdf5: порожня назва файла.

en: Invalid hdf5 file: %s.
uk: Некоректний файл hdf5: %s.

en: Cannot open the given hdf5 file: %s.
uk: Не вдалося відкрити вказаний файл hdf5: %s.

en: Cannot create the given hdf5 file: %s.
uk: Не вдалося створити вказаний файл hdf5: %s.

en: Cannot open the file: %s, an empty file with the same name already exists.
uk: Не вдалося відкрити файл: %s, вже існує порожній файл з такою назвою.

en: Cannot append the file (not HDF5): %s.
uk: Не вдалося долучити файл (не є файлом HDF5): %s.

en: Invalid flag.
uk: Некоректний прапорець.

en: Invalid path: %s
uk: Некоректний шлях: %s

en: Cannot set 'core' as driver.
uk: Не можна встановлювати core як драйвер.

en: Invalid filename: must contain a '%d'.
uk: Некоректна назва файла: назва має містити «%d».

en: Cannot set 'family' as driver.
uk: Не можна встановлювати family як драйвер.

en: Error in flushing the file.
uk: Помилка під час спроби спорожнення файла.

en: Cannot retrieve file size: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо розміру файла: %s

en: Cannot retrieve file version: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо версії файла: %s

en: Cannot create an integer on the stack.
uk: Не вдалося створити ціле число на основі даних зі стека.

en: Invalid field %s.
uk: Некоректне поле «%s».

en: Cannot open the group %s.
uk: Не вдалося відкрити групу %s.

en: Cannot get the links number
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості зв’язків

en: Cannot create a column of strings on the stack.
uk: Не вдалося створити стовпчик з рядків (string) на основі даних зі стека.

en: Cannot list group links.
uk: Не вдалося побудувати список зв’язків у групі.

en: Cannot list group attributes.
uk: Не вдалося побудувати список атрибутів групи

en: Cannot list group contents
uk: Не вдалося побудувати список вмісту групи

en: The group already exists: %s.
uk: Група вже існує: %s.

en: Cannot create the group: %s.
uk: Не вдалося створити групу: %s.

en: Cannot get the number of groups.
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості груп.

en: Cannot get linked object
uk: Не вдалося отримати пов’язаний об’єкт

en: Link target name
uk: Назва призначення зв’язку

en: The link %s does not exist.
uk: Зв’язку %s не існує.

en: Invalid link type: %s.
uk: Некоректний тип зв’язку: %s.

en: Cannot get the number of links.
uk: Не вдалося отримати кількість зв’язків.

en: Invalid operation
uk: Некоректна дія

en: Invalid index at position %d
uk: Некоректний індекс у позиції %d

en: Cannot get the number of objects.
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості об’єктів.

en: Parent group name
uk: Назва батьківської групи

en: Parent group path
uk: Шлях до батьківської групи

en: Elements type
uk: Тип елементів

en: Size
uk: Розмір

en: Invalid index: %d.
uk: Некоректний індекс: %d.

en: Cannot get object at position %d.
uk: Не вдалося отримати об’єкт у позиції %d.

en: Invalid name: %s.
uk: Некоректна назва: %s.

en: Invalid HDF5 object
uk: Некоректний об’єкт HDF5

en: Invalid field: %s
uk: Некоректне поле: %s

en: Cannot create a mlist on the stack.
uk: Не вдалося створити mlist на основі даних зі стека.

en: Cannot list names.
uk: Не вдалося побудувати список назв.

en: Cannot retrieve information about the object
uk: Не вдалося отримати даних щодо об’єкта

en: Unknown HDF5 object
uk: Невідомий об’єкт HDF5

en: Cannot retrieve numeric index.
uk: Не вдалося отримати числовий індекс.

en: Invalid option: must be C or FORTRAN.
uk: Некоректний параметр: має бути C або FORTRAN.

en: Cannot open object at the given position.
uk: Не вдалося відкрити об’єкт за вказаною позицією.

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: Cannot free the memory associated with String data
uk: Не вдалося вивільнити пам’ять, пов’язану з рядковими даними

en: Invalid H5Type name: %s.
uk: Некоректна назва H5Type: %s.

en: Unknown datatype
uk: Невідомий тип даних

en: Cannot get H5Object id
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор H5Object

en: Invalid object: not a dataset.
uk: Некоректний об’єкт: об’єкт не є набором даних.

en: Cannot remove a file.
uk: Не вдалося вилучити файл.

en: Cannot remove root element.
uk: Вилучення кореневого елемента неможливе.

en: The name doesn't exist: %s.
uk: Такої назви не існує: %s.

en: Cannot remove the attribute: %s.
uk: Не вдалося вилучити атрибут: %s.

en: Cannot remove the link: %s.
uk: Не вдалося вилучити зв’язок: %s.

en: The link already exists: %s.
uk: Зв’язок вже існує: %s.

en: Cannot create the hard link: %s.
uk: Не вдалося створити жорсткий зв’язок: %s.

en: Cannot create the soft link: %s.
uk: Не вдалося створити гнучкий зв’язок: %s.

en: Cannot create a hard link to the external object: %s.
uk: Неможливо створити жорстке посилання на зовнішній об’єкт: %s.

en: Cannot create the external link: %s.
uk: Створення зовнішнього зв’язку неможливе: %s.

en: Cannot copy object.
uk: Не вдалося скопіювати об’єкт.

en: Invalid filter
uk: Некоректний фільтр

en: Can only label a dataset
uk: Встановлення мітки можливе лише для набору даних

en: Target object is not a file
uk: Об’єкт призначення не є файлом

en: Invalid location
uk: Некоректна адреса

en: Invalid location: %s
uk: Некоректна адреса: %s

en: Cannot mount the file: %s
uk: Не вдалося змонтувати файл: %s

en: Cannot unmount the file at location: %s
uk: Не вдалося демонтувати файл з такою адресою: %s

en: Can not read input argument #%d.
uk: Не вдалося виконати читання вхідного параметра №%d.

en: %s: Datatype not handled for now.
uk: %s: у поточній версії обробки цього типу даних не передбачено.

en: Invalid rank, must be in the interval [0, %d].
uk: Некоректний ранг. Ранг має належати інтервалу [0, %d].

en: No converter found for the specified target datatype.
uk: Для вказаного типу даних призначення не виявлено засобу перетворення.

en: Cannot create a new dataspace.
uk: Не вдалося створити новий простір даних.

en: Invalid target dataspace.
uk: Некоректний простір даних призначення.

en: Cannot create the target type.
uk: Не вдалося створити тип призначення.

en: Incompatible dimensions
uk: Несумісні розмірності

en: References must be given as strings
uk: Посилання має бути вказано як рядки

en: Invalid path: %s.
uk: Некоректний шлях: %s.

en: Ring resonator (HDF5 data source)
uk: Кільцевий резонатор (джерело даних HDF5)

en: Ring Resonator from a HDF5 file
uk: Кільцевий резонатор з файла HDF5

en: X position [a]
uk: Позиція за X [a]

en: Y position [a]
uk: Позиція за Y [a]

en: Permittivity
uk: Проникність

en: Ring Resonator
uk: Кільцевий резонатор
