scilab - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
ca: %s: no es pot llegir el paràmetre d'entrada #%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser una cadena de caràcters.

en: %s: Memory allocation error.
ca: %s: Error de memòria.

en: %s: Undefined environment variable %s.
ca: %s: La variable d'entorn %s no està definida.

en: %s: No more memory.
ca: %s: No hi ha més memòria.

en: %s: The file "%s" does not exist.
ca: %s: El fitxer "%s" no existeix.

en: %s: The file does not exist.
ca: %s: El fitxer no existeix.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser un escalar.

en: Undefined environment variable %s.
ca: Variable d'entorn %s no definida.

en: Too many files opened!
ca: Hi ha massa fitxers oberts.

en: File "%s" already exists.
ca: Ja existeix el fitxer "%s".

en: "%s" directory write access denied.
ca: "%s" no teniu accés d'escriptura al directori.

en: File "%s" does not exist.
ca: No existeix el fitxer "%s".

en: File "%s" read access denied.
ca: No teniu accés de lectura al fitxer "%s".

en: unmanaged error by v2cunit.
ca: Error no gestionat de v2cunit.

en: %s: Legend does not fit with the current context. Skipped
ca: %s: la llegenda no encaixa en el context actual. S'ignora

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser un text.

en: %s: Wrong number of output argument(s).
ca: %s: El nombre d'arguments de sortida és incorrecte.

en: %s: The system interpreter does not answer...
ca: %s: L'intèrpret del sistema no respon...

en: %s: error during %s execution
ca: %s: Error durant l'execució %s
