scilab - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwano łańcuch.

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd alokacji pamięci.

en: %s: Undefined environment variable %s.
pl: %s: Niezdefiniowana zmienna środowiskowa %s.

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: The file "%s" does not exist.
pl: %s: Plik %s nie istnieje.

en: %s: The file does not exist.
pl: %s: Plik nie istnieje.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano skalara.

en: Undefined environment variable %s.
pl: Niezdefiniowana zmienna środowiskowa %s.

en: Too many files opened!
pl: Otwarte jest zbyt dużo plików!

en: File "%s" already exists.
pl: Plik "%s" już istnieje.

en: "%s" directory write access denied.
pl: Brak możliwości zapisu do katalogu "%s".

en: File "%s" does not exist.
pl: Plik "%s" nie istnieje.

en: File "%s" read access denied.
pl: Brak możliwości odczytu pliku "%s".

en: unmanaged error by v2cunit.
pl: Nieobsługiwany błąd v2cunit.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch.

en: %s: Wrong number of output argument(s).
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych.

en: %s: The system interpreter does not answer...
pl: %s: Interpretator systemowy nie odpowiada...

en: %s: error during %s execution
pl: %s: błąd podczas wykonywania %s
