scilab - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка виділення пам’яті.

en: %s: Undefined environment variable %s.
uk: %s: невизначена змінна середовища %s.

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано рядковий тип.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A single string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано одинарний рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано скаляр.

en: %s: The file "%s" does not exist.
uk: %s: файла з назвою %s не існує.

en: %s: The file does not exist.
uk: %s: такого файла не існує.

en: %s: Wrong value for input argument #%d.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d.

en: %s: %d logical unit already used.
uk: %s: логічну одиницю %d вже використано.

en: %s: Too many files opened!
uk: %s: відкрито занадто багато файлів!

en: %s: Unknown file format.
uk: %s: невідомий формат файла.

en: %s: File "%s" already exists or directory write access denied.
uk: %s: файл «%s» вже існує або запис до каталогу заборонено.

en: %s: File "%s" does not exist or read access denied.
uk: %s: файла «%s» не існує або доступ до читання цього файла закрито.

en: %s: Can not open File "%s"
uk: %s: не вдалося відрити файл «%s»

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано матрицю.

en: %s: Cannot close file %d.
uk: %s: не вдалося закрити файл %d.

en: %s: Wrong input argument #%d.
uk: %s: помилковий вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: "%s", "%s", "%s", "%s", "%s"
uk: %s: помилкове значення параметра №%d: мало бути «%s», «%s», «%s», «%s», «%s»

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано числове булеве значення.

en: -- Creation of [%ls] (Macros) --
uk: -- Створення [%ls] (Макрос) --

en: %ls: Cannot open file ''%ls''.
uk: %ls: не вдалося відкрити файл «%ls».

en: %s: Cannot open file ''%s''.
uk: %s: не вдалося відкрити файл «%s».

en: %ls: Processing file: %ls
uk: %ls: обробляємо файл %ls

en: %ls: Error in file %ls.
uk: %ls: помилка у файлі %ls.

en: %ls: Warning: %ls information cannot be added to file %ls. File ignored
uk: %ls: попередження: дані %ls не може бути додано до файла %ls. Файл проігноровано.

en: Redefining permanent variable.
uk: Повторне визначення незмінної змінної.

en: %s: %s is not a valid lib path.
uk: %s: %s не є коректним шляхом до бібліотеки.

en: Cannot read lib file: Not in proper XML format.
uk: Не вдалося прочитати файл бібліотеки: файл записано не у належному форматі XML.

en: Old binary lib detected. Please recompile it for Scilab 6.
uk: Виявлено застарілу двійкову бібліотеку. Будь ласка, повторно зберіть бібліотеку у Scilab 6.

en: %s: Wrong number of input argument(s): at least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід вказати принаймні %d.

en: %s: %s is not a valid module file.
uk: %s: %s не є коректним файлом модуля.

en: %s: Unable to open file: "%ls".
uk: %s: не вдалося відкрити файл «%ls».

en: File "%s" already exists or directory write access denied.
uk: Файл «%s» вже існує або запис до каталогу заборонено.

en: File "%s" does not exist or read access denied.
uk: Файла «%s» не існує або доступ до його читання закрито.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A real scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано дійсний числовий тип.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A real scalar or file descriptor expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано дійсне число або дескриптор файла.

en: Incorrect file or format.
uk: Помилковий файл або формат.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar integer value expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний цілий тип.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A scalar integer value expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути використано ціле значення.

en: %s: Wrong input argument %d.
uk: %s: помилковий вхідний параметр %d.

en: %s: Input missing from console.
uk: %s: не отримано вхідних даних із консолі.

en: %s: Wrong type for input argument #%d : A real matrix or column vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %d: мало бути використано матрицю або вектор-стовпчик із дійсними елементами.

en: Undefined environment variable %s.
uk: Невизначена змінна середовища %s.

en: Too many files opened!
uk: Відкрито забагато файлів!

en: File "%s" already exists.
uk: Файл з назвою «%s» вже існує.

en: "%s" directory write access denied.
uk: Запис до каталогу «%s» заборонено.

en: File "%s" does not exist.
uk: Не виявлено файла з назвою «%s».

en: File "%s" read access denied.
uk: Читання файла «%s» заборонено.

en: unmanaged error by v2cunit.
uk: непридатна до обробки помилка v2cunit.

en: %s: Legend does not fit with the current context. Skipped
uk: %s: умовні позначення не відповідають поточному контексту. Пропущено.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong number of output argument(s).
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів.

en: %s: The system interpreter does not answer...
uk: %s: системний інтерпретатор команд не відповідає…

en: %s: error during %s execution
uk: %s: помилка під час спроби виконання %s

en: %s: The command failed with the error code %s and the following message:
uk: %s: спроба виконати команду завершилася помилкою з кодом %s та таким повідомленням:
