scilab - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
cs: %s: Nelze přečíst vstupní argument #%d.

en: %s: Memory allocation error.
cs: %s: Chyba při přidělování paměti.

en: %s: No more memory.
cs: %s: Není více paměti.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Byl očekáván string.

en: The language for menus cannot be changed on a running console.
cs: Jazyk po nabídky nelze změnit na spuštěné konzoli.

en: Restart Scilab to apply to menus.
cs: Restartujte Scilab pro použití do nabídek.
