scilab - en to cs translation catalogue (243 entries)

en: Input file
cs: Vstupní soubor

en: Input directory
cs: Vstupní adresář

en: Select the directory to convert
cs: Vyberte adresář k převodu

en: Select the file to convert
cs: Vyberte souboor k převodu

en: Select the directory for generated files
cs: Vyberte adresář pro vytvořené soubory

en: About_M2SCI_tools
cs: O_nástrojích_M2SCI

en: %s: Wrong type for input argument: Cell elements must be character arrays.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu: Prvky buňky musí být pole znaků.

en: %s: This feature has not been implemented.
cs: %s: Tato funkce nebyla zavedena.

en: %s: Wrong type for input argument: Cell expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu: Očekávána buňka.

en: %s: Wrong type for input arguments: String expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu: Očekáván řetězec.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s, %s, %s, '%s', '%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: očekáván %s, %s, %s, '%s', '%s' nebo '%s'.

en: %s: Wrong input arguments: Dimensions given as first argument do not match specified cell contents.
cs: %s: Špatné vstupní argumenty: Rozměry zadané jako první argument se neshodují  se zadanými obsahy buňky.

en: %s: This feature has not been implemented: Support for hypermatrices.
cs: %s: Tato funkce nebyla zavedena: Podpora hypermatic.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána matice řetězců.

en: %s: Wrong size for '%s': Vector expected.
cs: %s: Špatná velikost '%s': Očekáván vektor.

en: %s: This feature has not been implemented: %s.
cs: %s: Tato funkce nebyla zavedena: %s.

en: %s: Wrong value for affectation to '%s'.
cs: %s: Špatná hodnota pro předstírání '%s'.

en: %s: '%s' only used in 3d mode.
cs: %s: '%s' se používá pouze v režimu 3d.

en: %s: This feature has not been implemented: Argument of type %d.
cs: %s: Tato funkce nebyla zavedena: Argument typu %d.

en: Close
cs: Zavřít

en: %s: '%s' ignored.
cs: %s: '%s' ignorováno.

en: %s: All windows deleted.
cs: %s: Všechna okna smazána.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Square matrix expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekávána čtvercová matice.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s, %s,'%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: očekáván %s, %s, '%s', nebo '%s'.

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: May
cs: Kvě

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Čvc

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: %s: Not yet implemented.
cs: %s: Není ještě zavedeno.

en: %s: Cannot open file '%s'.
cs: %s: Nelze otevřít soubor '%s'.

en: %s: Unknown type.
cs: %s: Neznámý typ.

en: %s: Unknown type '%s': IGNORED.
cs: %s: Neznámý typ '%s': IGNOROVÁNO.

en: %s: %s is not implemented.
cs: %s: %s není zavedeno.

en: %s: %s Scilab function does not work with more than one row variables.
cs: %s: Funkce Scilabu %s nepracuje s více než jednou řadou proměnných.

en: %s: The format '%s' is unknown.
cs: %s: Formát '%s' je neznámý.

en: %s: The format '%s' is not yet handled.
cs: %s: Formát '%s' zatím nelze ještě zpracovat.

en: %s: End of file reached before all matrix is read.
cs: %s: Bylo dosaženo konce souboru před přečtením všech matic.

en: %s: No equivalent for '%s' property.
cs: %s: Nic neodpovídá vlastnosti '%s'.

en: %s: No minor grid in Scilab.
cs: %s: Ve Scilabu není žádná malá mřížka.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Očekáváno '%s', '%s' nebo '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Matlab vector of strings expected.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d: Očekáván Matlab vektor řetězců.

en: %s: Unhandled class '%s'.
cs: %s: Neošetřená třída '%s'.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A positive integer value expected.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: očekávána hodnota kladného celého čísla.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d.

en: %s: '%s' option ignored.
cs: %s: možnost '%s' ignorována.

en: %s: Unknown line style found in '%s' -> set to 6.
cs: %s: V '%s' byl nalezen neznámý styl řádku -> nastaven na 6.

en: %s: Unknown color found in '%s' -> set to black.
cs: %s: V '%s' byla nalezena neznámá barva -> nastaveno na černou.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d to %d expected.
cs: %s: Špatný počet výstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: pencil is not diagonalizable.
cs: %s: tužka není diagonalizovatelná.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Column vector expected.
cs: %s: Špatný typ vstupního argumentu #%d: Očekáván sloupcový vektor.

en: %s: This particular case is not implemented.
cs: %s: Tento konkrétní případ není zaveden.

en: %s: '%s' not implemented.
cs: %s: '%s' není zavedeno.

en: %s: End of string reached before data has been read.
cs: %s: Bylo dosaženo konce řetězce před přečtením dat.

en: %s: Could not open neither '%s' nor '%s' nor '%s'.
cs: %s: Nelze otevřít ani '%s', ani '%s', ani '%s'.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: The normalization m - 1 factor is zero.
cs: %s: Normalizace m - 1 činitel je nula.

en: %s: The normalization n - 1 factor is zero.
cs: %s: Normalizace n - 1 činitel je nula.

en: Not yet implemented.
cs: Není ještě zavedeno.

en: Extraction of %s from '%s' tlist is not yet implemented.
cs: Extrakce %s z tlistu '%s' není ještě zavedena.

en: index must be a list instead of a: %s.
cs: index musí být seznam místo: %s.

en: Wrong number of inputs.
cs: Špatný počet výstupů.

en: lhslist should be a list and not a: %s.
cs: lhslist by měl být seznam místo: %s.

en: expression can not be a: %s.
cs: výraz nemůže být: %s.

en: endsymbol should be a character string and not a: %s.
cs: konečný symbol by měl být řetězec znaku a ne: %s.

en: name must be a string instead of a: %s.
cs: název musí být řetězec místo: %s.

en: lhsnb must be a constant instead of a: %s.
cs: lhslist musí být konstanta místo: %s.

en: rhslist must be a list instead of a: %s.
cs: rhslist musí být seznam místo: %s.

en: lhslist must be a list instead of a: %s.
cs: lhslist musí být seznam místo: %s.

en: dims must be a list instead of a: %s.
cs: rozměry musí být seznam místo: %s.

en: type must be a 'type' tlist instead of a: %s.
cs: typ musí být tlist 'type' místo: %s.

en: contents must be a 'contents' tlist instead of a: %s.
cs: obsah musí být tlist 'contents' místo: %s.

en: sciname must be a string instead of a: %s.
cs: sciname musí být řetězec místo: %s.

en: matname must be a string instead of a: %s.
cs: matname musí být řetězec místo: %s.

en: infer must be an 'infer' tlist instead of a: %s.
cs: dedukce musí být tlist 'infer' místo: %s.

en: recursive extraction with one index of type %s is not yet implemented.
cs: rekurzivní extrakce s jedním indexem typu %s není ještě zavedena.

en: %s is not yet implemented.
cs: %s není ještě zaveden.

en: not matlab path
cs: není cesta matlab

en: Matlab function %s not yet converted, original calling sequence used.
cs: Funkce Matlab %s není ještě převedena, je použita původní sekvence volání.

en: (Warning name conflict: function name changed from %s to %s).
cs: (Varování o konfliktu názvu: název funkce změněn z %s na %s).

en: Matlab toolbox(es) function %s not converted, original calling sequence used
cs: Funkce %s panelu nástrojů Matlab není převedena, je použita původní sekvence volání

en: Matlab toolbox(es) function %s not converted, original calling sequence used.
cs: Funkce %s panelu nástrojů Matlab není převedena, je použita původní sekvence volání.

en: (Find this function in matlab/%s).
cs: (Nalézt tuto funkci v matlab/%s).

en: Unknown function %s not converted, original calling sequence used.
cs: Neznámá funkce %s není převedena, použita původní sekvence volání.

en: input argument must be an 'operation' tlist.
cs: vstupní argument musí být tlist 'operation'.

en: Wrong input argument in getrhs() (Must be a 'funcall' tlist).
cs: Špatný vstupní argument v getrhs() (Musí být tlist 'funcall').

en: L.%d: Unknown variable %s is a M-file.
cs: L.%d: Neznámá proměnná %s je M-soubor.

en: L.%d: Unknown variable %s is a M-file (sci_%s exists).
cs: L.%d: Neznámá proměnná %s je M-soubor (sci_%s existuje).

en: Variable %s supposed to be the Imaginary unit.
cs: Proměnná %s má být Imaginární jednotka.

en: L.%d: Unknown variable %s.
cs: L.%d: Neznámá proměnná %s.

en: Matlab function %s not yet converted.
cs: Funkce Matlab %s není ještě převedena.

en: mtlb(%s) can be replaced by %s() or %s whether %s is an M-file or not.
cs: mtlb(%s) může být nahrazeno %s() nebo %s ať je %s M-soubor či nikoliv.

en: unknown instruction type %s.
cs: neznámý typ instrukce %s.

en: lhs cannot be a %s.
cs: lhs nemůže být  %s.

en: unknown clause type: %s.
cs: neznámý typ podmínky: %s.

en: Bad use of isdefinedvar() with input: %s.
cs: Špatné použití isdefinedvar() se vstupem: %s.

en:  -- File %s contains more than one function --
cs:  -- Soubor %s obsahuje více než jednu funkci --

en:  -- Each function converted separately: %s --
cs:  -- Každá funkce je převedena samostatně: %s --

en:  -- Temporary files put in: %s --
cs:  -- Dočasný soubor umístěn do: %s --

en: : The 24 first characters of the files names are equal:
cs: : 24 prvních znaků souborů jsou si rovny:

en: // Number of arguments in function call
cs: // Počet argumentů ve volání funkce

en: // Output variables initialisation (not found in input variables)
cs: // Zavedení výstupních proměnných (nenalezeno ve vstupních proměnných)

en: TESTING M2SCI: creating varslist file...
cs: TEST M2SCI: vytvoření souboru varslist...

en: // Generated by M2SCI
    // Conversion function for Matlab %s
    // Input: tree = Matlab funcall tree
    // Output: tree = Scilab equivalent for tree
cs: // Vytvořeno pomocí M2SCI
    // Funkce převodu pro Matlab %s
    // Vstup: tree = strom volání funkce Matlab
    // Výstup: tree = Obdoba stromu ve Scilab

en: // Copyright INRIA (Generated by M2SCI)
    // Conversion function for Matlab %s()
    // Input: tree = Matlab funcall tree
    // Output: tree = Scilab equivalent for tree
cs: // Všechna právy vyhrazena INRIA (Vytvořeno pomocí M2SCI)
    // Funkce převodu pro Matlab %s()
    // Vstup: tree = strom volání funkce Matlab
    // Výstup: tree = Obdoba stromu ve Scilab

en: //  dims(i,:) is the ith output argument dimensions vector
cs: // dims(i,:) je itý výstupní argument vektoru rozměru

en: //  prop(i) is the ith output argument property
cs: // prop(i)  je itá vlastnost výstupního argumentu

en: // Inference for varargout
cs: // Odvození pro varargout

en: loginfos: verb_mode 0 should not be used in this context, information ignored.
cs: loginfos: verb_mode 0 by neměl být v tomto kontextu použit, informace ignorována.

en: m2sciassume is obsolete, used m2scideclare instead.
cs: m2sciassume je zastaralé, použijte místo toho m2scideclare.

en: not enough data, you should give at least variable_name|dimensions|datatype.
cs: není dostatek dat, meli byste zadat alespoň jméno_proměnné|rozměry|datový_typ.

en: too much data.
cs: příliš mnoho dat.

en: Wrong dimensions user data.
cs: Špatná uživatelská data rozeměrů.

en: %graphicswindow set to default value Handle.
cs: grafické okno %g nastaveno na výchozí hodnotu Handle.

en: wrong type of input.
cs: špatný typ vstupu.

en: Conversion of M-tree...
cs: Převod M-tree...

en: %s line %s out of %s...
cs: %s řádek %s z %s...

en: Conversion of M-tree: Done
cs: Převod M-tree: Hotovo

en: No Scilab equivalent for: %s
cs: Žádná obdoba Scilabu pro: %s

en: operator %s not found.
cs: operátor %s nenalezen.

en:  may be replaced by:
cs:  může být nahrazeno:

en: if
cs: když

en: Matlab to Scilab conversion tool
cs: Nástroj převodu Matlab na Scilab

en: File
cs: Soubor

en: Mfile2sci help page
cs: Stránka nápovědy mfile2sci

en: Translatepaths help page
cs: Stránka nápovědy translatepaths

en: About M2SCI tools...
cs: O nástrojích M2SCI...

en: Convert
cs: Převést

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Options
cs: Možnosti

en: Generate pretty printed code:
cs: Vytvořit pěkně vytištěný kód:

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Verbose mode:
cs: Režim výpisu:

en: Only double values used:
cs: Použity pouze hodnoty s dvojitou přesností:

en: Recursive conversion:
cs: Rekurzviní převod:

en: Output directory
cs: Výstupní adresář

en: Directory name:
cs: Jméno adresáře:

en: Browse
cs: Procházet

en: File name:
cs: Název souboru:

en: <enter a file name>
cs: <zadejte jméno souboru>

en: Conversion mode
cs: Režim převodu

en: Convert a single file
cs: Převést jeden soubor

en: Convert a whole directory
cs: Převést celý adresář

en: OFF
cs: VYP

en: NO
cs: NE

en: YES
cs: ANO

en: ON
cs: ZAP

en: ****** Beginning of mfile2sci() session ******
cs: ****** Začátek relace mfile2sci() ******

en: File to convert:
cs: Soubor k převodu:

en: Result file path:
cs: Cesta výsledného souboru:

en: Recursive mode:
cs: Rekurzivní režim:

en: Only double values used in M-file:
cs: V M-souboru jsou použity pouze hodnoty s dvojitou přesností:

en: Verbose mode:
cs: Režim výpisu:

en: Generate formatted code:
cs: Vytvořit formátovaný kód:

en: M-file reading...
cs: Čtení M-souboru

en: M-file reading: Done
cs: Čtení M-souboru Hotovo

en: File %s is an empty file.
cs: Soubor %s je prázdný soubor.

en: Syntax modification...
cs: Změna syntaxu...

en: Syntax modification: Done
cs: Změna syntaxu: Hotovo

en: Warning: file %s defines function %s instead of %s
             %s.sci, %s.cat and sci_%s.sci will be generated !
cs: Varování: soubor %s určuje funkci %s místo %s
             bude vytvořeno %s.sci, %s.cat a sci_%s.sci !

en: Macro to tree conversion...
cs: Převod makra na strom...

en: resume
cs: pokračovat

en: ****** %s: Functions of mfile2sci() session ******
cs: ****** %s: Funkce relace mfile2sci() ******

en: %d Matlab Function(s) not yet converted, original calling sequence used:
cs: %d Funkcí Matlab není ještě převedeno, původní použitá sekvence volání:

en: %d Matlab Toolbox(es) Functions, original calling sequence used :
cs: %d Funkcí Panelu Nástrojů Matlab, původní použitá sekvence volání :

en: %d Unknown Function(s), original calling sequence used :
cs: %d Neznámých Funkcí, původní použitá sekvence volání :

en: Macro to tree conversion: Done
cs: Převod makra na strom: Hotovo

en: Translation may be improved: see the //! comments and for all mtlb_<funname> function call
      Type help mtlb_<funname> in Scilab command window to get information about improvements.
cs: Překlady mohou být zlepšeny: podívejte se na komentáře //! a na všechna volání funkcí mtlb_<jménofunkce>
      Napište help mtlb_<jménofunkce> v příkazovém okně Scilab pro získání informací o těchto vylepšeních.

en: Translation may be wrong (see the //!! comments).
cs: Překlad může být nesprávný (podívejte se na komentáře //!).

en: File contains no instruction, no translation made...
cs: Soubor neobsahuje žádné instrukce, neprovedeny žádné překlady...

en: ****** End of mfile2sci() session ******
cs: ****** Konec relace mfile2sci() ******

en: recursive extraction from a variable %s of type %s.
cs: rekurzivní extrakce z proměnné %s typu %s.

en: Extraction from strings with more than two indexes not implemented.
cs: Extrakce z řetězců s více než dvěma indexy není zavedena.

en: M2SCI bug: extraction from unknown variable %s in varslist.
cs: Chyba M2SCI: extrakce z neznámé proměnné %s v seznamu proměnných.

en: recursive insertion in a variable which is not a Cell nor a Struct: %s.
cs: rekurzivní vložení v proměnné, která není ani Buňka ani Struktura: %s

en: destination variable is not a cell: %s is of type %s.
cs: cílová proměnná není buňka: %s je typu %s.

en: One operand is an empty matrix in : %s, result set to [].
cs: Jeden operand je prázdná matice v : %s. výsledek nastaven na [].

en: At least one operand of %s is an empty matrix, Scilab equivalent is [].
cs: Alespoň jeden operand je prázdná matice pro operátor: %s, obdoba Scilabu je [].

en: If %s is outside [-1,1]
       complex part of output of %s will be the opposite of Matlab one.
cs: Pokud je %s mimo [-1,1]
       komplexní část výstupu %s bude opakem té z Matlabu.

en: is Real.
cs: je Reálný.

en: cube_scaling only used in 3d mode.
cs: cube_scaling je použito pouze v režimu 3d.

en: Bessel function is not implemented for 2 outputs arguments.
cs: Besselova funkce není zavedena pro 2 výstupní argumenty.

en: is a scalar.
cs: je skalár.

en: %s is not implemented.
cs: %s není zaveden.

en: Call to chol() with 2 outputs.
cs: Volání chol() s 2 výstupy.

en: All children will be deleted, no HandleVisibility property in Scilab graphics.
cs: Všechny podřazené budou smazány, žádná vlastnost HandleVisibility v grafice Scilab.

en: All properties will be reset.
cs: Všechny vlastnosti budou resetovány

en: %s will be ignored at run time.
cs: %s bude při spuštění ignorován.

en: All windows will be deleted.
cs: Všechna okna budou smazána.

en: Scilab %s() does not work when dim input argument is greater than number of dims of first rhs...
cs: Scilab %s() nefunguje když vstupní argument rozměru je větší než počet rozměrů prvního rhs...

en: Verify that overloading functions have been written for inputs in display().
cs: Ověřit, že přetěžování funkcí bylo zapsáno do vstupů pro display().

en: Drawing events are not queued in Scilab.
cs: Události kreslení nejsou ve cialbu zařazovány do fronty.

en: 'nobalance' option, IGNORED.
cs: možnost 'nobalance', IGNOROVÁNO

en: eig() with 2 inputs: consider generalized eigen. Check.
cs: eig() s 2 vstupy: zvažte obecná vlastní čísla. Zkontrolujte.

en: %s, flag IGNORED.
cs: %s, příznak IGNOROVÁN

en: Matlab exist(), mtlb_exist() is called.
cs: Je voláno Matlab exist(), mtlb_exist().

en: mtlb_exist() is just a partial emulation of Matlab exist() function.
cs: mtlb_exist() je jen částečná emulace Matlab funkce exist().

en: Unknown type for input parameter: consider fclose(fid).
cs: Nenzámý typ vstupního parametru: zvažte fclose(fid).

en: %s with two outputs.
cs: %s s dvěma výstupy.

en: Verify that expression evaluated by execstr() is Scilab compatible.
cs: Ověřit, že výraz vyhodnocený pomocí execstr() je kompatibilní se Scilabem.

en: No equivalent for findstr() in Scilab so mtlb_findstr() is called.
cs: Žádná obdoba v Scilabu pro findstr(), takže je voláno mtlb_findstr().

en: fopen('all') has no translation.
cs: fopen('all') nemá žádný překlad,

en: %s (See fileinfo() function).
cs: %s (Viz funkce fileinfo() ).

en: W and A permission parameters.
cs: Paramerty ověření W a A.

en: fopen used with three outputs.
cs: fopen použito se třemi výstupy.

en: No simple equivalent, so %s() is called.
cs: Žádná jednoduchá obdoba, takže je zavolán %s().

en: %s() called with skip parameter.
cs: %s() zavoláno s parametrem přeskočení.

en: Not enough information on %s to set the proper flag.
cs: O %s není dostatek informací pro nastavení příznaku.

en: Global variable %s added to M2SCI variable list.
cs: Globální proměnná %s přidána do seznamu proměnných M2SCI.

en: No minor grid in Scilab.
cs: V Scilabu nejsou žádné menší sítě.

en: %s option.
cs: Možnost %s.

en: Scilab %s() does not work with Complex values: %s() call IGNORED.
cs: Scilab %s() nefunguje s Komplexními hodnotami: volání %s(( IGNOROVÁNO.

en: Unhandled class: %s.
cs: Neobsluhovatelná třída: %s.

en: isequal requires fields are in the same order for structs to be equal.
cs: isequal vyžaduje pole ve stejném pořadí, aby se struktury rovnaly.

en: Option -regexp not yet handled: will be ignored.
cs: Možnost -regexp není ještě podporována: bude ignorována.

en: %s is an empty matrix, so result is set to [].
cs: %s je prázdná matice, takže výsledej je nastaven na [].

en: second output argument will be ignored.
cs: druhý výstupní argument bude ignorován.

en: -all option ignored.
cs: možnost -all ignorována.

en: %s when called with three outputs.
cs: %s když zavolán s třemi výstupy.

en: %s considered to be a Scilab macro.
cs: %s je považováno za makro Scilab.

en: string output can be different from Matlab num2str output.
cs: výstup řetězce může být odlišný od výstupu Matlab num2str.

en: See msprintf for solutions.
cs: Podívejte se na msprintf pro řešení.

en: Scilab and Matlab qr() do not give same results for this case: mtlb_qr() is used.
cs: Scilab a Matlab qr() nedávají pro tento případ stejné výsledky: je použit mtlb_qr().

en: is not a character string matrix.
cs: není matice řetězu znaku.

en: WARNING: Matlab reshape() suppresses singleton higher dimension, it is not the case for matrix.
cs: VAROVÁNÍ: Matlab reshape() potlačuje jednoprvkový vyšší rozměr, pro matici toto neplatí.

en: Option -append not yet handled: will be ignored.
cs: Možnost -append není ještě podporována: bude ignorována.

en: In %s %s is a String,
    So result is set to %s.
cs: V %s %s je Řetězec.
    Takže je výsledek nastaven na %s.

en: M2SCI found: %s > size(size(%s),2),
    So result is set to 1.
cs: M2SCI nalezeno: %s > size(size(%s),2),
    Takže je výsledek nastaven na 1.

en: Scilab sort() and gsort() do not work with multidimensional arrays
cs: Scilab sort() a gsort() nefungují s mnohorozměrnými poli.

en: Call to sparse(): nzmax option ignored.
cs: Volání sparse(): možnost nzmax je ignorována.

en: For Scilab sparse(), input values must have the same size, not sure they have.
cs: Pro Scilab parse() musí vstupní hodnoty mít stejnou velikost, není jisté, zda mají.

en: message_id ignored in following line.
cs: message_id v následujícím řádku ignorováno.

en: %s: Output value set to 'on'.
cs: %s: Hodnota výstupu nastavena na 'on'.
