scilab - en to pl translation catalogue (241 entries)

en: Input file
pl: Plik wejściowy

en: Input directory
pl: Katalog wejściowy

en: Select the directory to convert
pl: Wybierz katalog do konwersji

en: Select the file to convert
pl: Wybierz plik do konwersji

en: Select the directory for generated files
pl: Wybierz katalog dla wygenerowanych plików

en: %s: Wrong type for input argument: Cell elements must be character arrays.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego: Elementy komórek muszą być tablicami znaków.

en: %s: This feature has not been implemented.
pl: %s: Ta funkcja nie została zrealizowana.

en: %s: Wrong type for input argument: Cell expected.
pl: %s: Zły typ parametru wejściowego: Oczekiwano komórki.

en: %s: Wrong type for input arguments: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego: oczekiwany łańcuch.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s, %s, %s, '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego #%d: oczekiwano %s, %s, %s, '%s', '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong input arguments: Dimensions given as first argument do not match specified cell contents.
pl: %s: Nieprawidłowy parametr wejściowy: Wymiary podane jako pierwszy parametr nie odpowiadają określonej zawartości komórki.

en: %s: This feature has not been implemented: Support for hypermatrices.
pl: %s: Wsparcie dla hipermacierzy nie zostało zrealizowane.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: oczekiwana macierz ciągów znaków.

en: %s: Wrong size for '%s': Vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar '%s': Oczekiwany jest wektor.

en: %s: This feature has not been implemented: %s.
pl: %s: Funkcja ta nie została zrealizowana: %s.

en: %s: Wrong value for affectation to '%s'.
pl: %s: Zła wartość dla wymuszenia do '%s'.

en: %s: '%s' only used in 3d mode.
pl: %s: '%s' stosowany tylko w trybie 3d.

en: %s: This feature has not been implemented: Argument of type %d.
pl: %s: Właściwość ta (parametr typu %d) nie została zrealizowana.

en: Close
pl: Zamknij

en: %s: '%s' ignored.
pl: %s: '%s' zignorowano.

en: %s: All windows deleted.
pl: %s: Wszystkie okna zostały usunięte.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Square matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego #%d: Oczekiwano macierzy kwadratowej.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s, %s,'%s' or '%s' expected.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego #%d: oczekiwano %s, %s,'%s' lub '%s'.

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: May
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: Paź

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru

en: %s: Not yet implemented.
pl: %s: Jeszcze nie realizowane.

en: %s: Cannot open file '%s'.
pl: %s: Nie można otworzyć pliku '%s'.

en: %s: Unknown type.
pl: %s: Nieznany typ.

en: %s: Unknown type '%s': IGNORED.
pl: %s: Nieznany typ '%s': ZIGNOROWANY.

en: %s: %s is not implemented.
pl: %s: %s nie został(a) zrealizowany(a).

en: %s: %s Scilab function does not work with more than one row variables.
pl: %s: %s Funkcja programu Scilab nie działa ze zmiennymi o długości większej niż jeden wiersz.

en: %s: The format '%s' is unknown.
pl: %s: Format '%s' jest nieznany.

en: %s: The format '%s' is not yet handled.
pl: %s: Format '%s' nie jest jeszcze obsługiwany.

en: %s: End of file reached before all matrix is read.
pl: %s: Osiągnięto koniec pliku przed odczytaniem macierzy w całości.

en: %s: No equivalent for '%s' property.
pl: %s: Nie ma odpowiednika własności '%s'.

en: %s: No minor grid in Scilab.
pl: %s: Nie ma siatki podrzędnej w programie Scilab.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość parametru wejściowego nr %d: oczekiwano '%s', '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Matlab vector of strings expected.
pl: %s: Zły rozmiar dla parametru wejściowego  #%d: Oczekiwano wektora programu Matlab dla ciągów.

en: %s: Unhandled class '%s'.
pl: %s: Nieobsługiwana klasa '%s'.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A positive integer value expected.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego #%d: Oczekiwana dodatnia wartość całkowita.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano %d.

en: %s: '%s' option ignored.
pl: %s: '%s' opcja ignorowana.

en: %s: Unknown line style found in '%s' -> set to 6.
pl: %s: Odnaleziono nieznany typ linii w '%s' -> zmieniono na 6.

en: %s: Unknown color found in '%s' -> set to black.
pl: %s: Odnaleziono nieznany kolor w '%s' -> zmieniono na czarny.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d lub %d.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: pencil is not diagonalizable.
pl: %s: macierzy typu pencil nie da się zdiagonalizować

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Column vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego #%d: Oczekiwano wektora kolumnowego.

en: %s: This particular case is not implemented.
pl: %s: Ten konkretny przypadek nie został zrealizowany.

en: %s: '%s' not implemented.
pl: %s: '%s' nie został(a) zrealizowany(a).

en: %s: End of string reached before data has been read.
pl: %s: Osiągnięto koniec ciągu zanim odczytano dane.

en: %s: Could not open neither '%s' nor '%s' nor '%s'.
pl: %s: Nie można otworzyć '%s' ani '%s' ani '%s'.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: The normalization m - 1 factor is zero.
pl: %s: Współczynnik normalizacji m - 1 wynosi zero.

en: %s: The normalization n - 1 factor is zero.
pl: %s: Współczynnik normalizacji n - 1 wynosi zero.

en: Not yet implemented.
pl: Jeszcze nie zaimplementowane.

en: Extraction of %s from '%s' tlist is not yet implemented.
pl: Rozpakowywanie %s z tlist'y '%s' jeszcze nie jest zaimplementowane.

en: index must be a list instead of a: %s.
pl: indeks musi być listą zamiast: %s.

en: Wrong number of inputs.
pl: Nieprawidłowa liczba parametrów wejściowych.

en: lhslist should be a list and not a: %s.
pl: lhslist powinien być listą a nie: %s.

en: expression can not be a: %s.
pl: wyrażenie nie może być: %s.

en: endsymbol should be a character string and not a: %s.
pl: symbol końca powinien być ciągiem znaków a nie : %s.

en: name must be a string instead of a: %s.
pl: nazwa musi byc łańcuchem zamast: %s.

en: lhsnb must be a constant instead of a: %s.
pl: lhsnb musi być stałą zamiast: %s.

en: rhslist must be a list instead of a: %s.
pl: rhslist musi być listą zamiast : %s.

en: lhslist must be a list instead of a: %s.
pl: lhslist musi być listą zamiast %s.

en: dims must be a list instead of a: %s.
pl: dims musi być listą zamiast: %s

en: type must be a 'type' tlist instead of a: %s.
pl: typ  musi być 'type' tlist zmiast: %s

en: contents must be a 'contents' tlist instead of a: %s.
pl: zawartością musi być tlist'a 'contents' zamiast :%s.

en: sciname must be a string instead of a: %s.
pl: sciname musi być łańcuchem zamiast : %s.

en: matname must be a string instead of a: %s.
pl: matname musi być łańcuchem zamiast: %s.

en: infer must be an 'infer' tlist instead of a: %s.
pl: infer musi być tlistą 'infer' zamiast: %s.

en: recursive extraction with one index of type %s is not yet implemented.
pl: ekstrakcja rekursywna z jednym indeksem typu %s nie jest jeszcze realizowana.

en: %s is not yet implemented.
pl: %s nie został jeszcze zaimplementowany.

en: not matlab path
pl: ścieżka nie jest  ścieżką programu matlab

en: Matlab function %s not yet converted, original calling sequence used.
pl: Funkcja Matlab %s jeszcze nie jest skonwertowana, używa się oryginalna sekwencja wywoływania.

en: (Warning name conflict: function name changed from %s to %s).
pl: (Uwaga wystąpił konflikt nazw: zmieniono nazwę z %s na %s).

en: Matlab toolbox(es) function %s not converted, original calling sequence used
pl: Funkcja %s toolboxa(-ów)  Matlab nie jest skonwertowana, użyto oryginalnej sekwencji wywołań.

en: Matlab toolbox(es) function %s not converted, original calling sequence used.
pl: Funkcja %s toolboxa(-ów)  Matlab nie jest skonwertowana, użyto oryginalnej sekwencji wywołań.

en: (Find this function in matlab/%s).
pl: (Znajdź tę funkcje w matlab/%s).

en: Unknown function %s not converted, original calling sequence used.
pl: Nieznana funkcja %s nie skonwetowana, użyto oryginalnej sekwencji wywoływań.

en: input argument must be an 'operation' tlist.
pl: argument wejściowy musi być tlist'a 'operation'.

en: Wrong input argument in getrhs() (Must be a 'funcall' tlist).
pl: Nieprawidłowy argument wejściowy w getrhs() (Musi być 'funcall' tlist).

en: L.%d: Unknown variable %s is a M-file.
pl: L.%d: nieznana zmienna %s jest M-plikiem

en: L.%d: Unknown variable %s is a M-file (sci_%s exists).
pl: L.%d: nieznana zmienna %s jest M-plikiem (sci_%s istnieje).

en: Variable %s supposed to be the Imaginary unit.
pl: Zmienna %s ma być jednostka urojoną.

en: L.%d: Unknown variable %s.
pl: L.%d: nieznana zmienna %s.

en: Matlab function %s not yet converted.
pl: Funkcja Matlab %s jeszcze nie jest skonwertowana.

en: mtlb(%s) can be replaced by %s() or %s whether %s is an M-file or not.
pl: mtlb(%s) może być zastąpiona przez %s() lub %s,  bez względu na to, czy %s jest M-plikiem czy nie.

en: unknown instruction type %s.
pl: nieznany typ instrukcji: %s.

en: lhs cannot be a %s.
pl: lhs nie może być %s.

en: unknown clause type: %s.
pl: nieznany typ klauzuli: %s.

en: Bad use of isdefinedvar() with input: %s.
pl: Złe użycie isdefinedvar() z wejściem: %s.

en:  -- File %s contains more than one function --
pl:  --Plik %s zawiera więcej niż jedną funkcję--

en:  -- Each function converted separately: %s --
pl:  -- Każda z funkcji została osobno przekształcona: %s --

en:  -- Temporary files put in: %s --
pl:  --Tymczasowe pliki umieszczono w: %s--

en: : The 24 first characters of the files names are equal:
pl: : 24 pierwsze znaki nazw plików są jednakowe:

en: // Number of arguments in function call
pl: // Liczba argumentów w wywołaniu funkcji

en: // Output variables initialisation (not found in input variables)
pl: // Inicjalizacja zmiennych wyjściowych (nie występuje w zmiennych wejściowych)

en: TESTING M2SCI: creating varslist file...
pl: TESTOWANIE M2SCI: tworzenie pliku  varslist...

en: // Generated by M2SCI
    // Conversion function for Matlab %s
    // Input: tree = Matlab funcall tree
    // Output: tree = Scilab equivalent for tree
pl: // Wygenerowano przez M2SCI
    // Funkcja konwersji plików Matlab %s()
    // Wejście: drzewo wywołań funkcji w Matlab
    // Wyjście: odpowiednik go w Scilab

en: // Copyright INRIA (Generated by M2SCI)
    // Conversion function for Matlab %s()
    // Input: tree = Matlab funcall tree
    // Output: tree = Scilab equivalent for tree
pl: // Copyright INRIA (wygenerowany przez M2SCI)
    // Funkcja konwersji plików Matlab %s()
    // Wejście: drzewo wywołań funkcji w Matlab
    // Wyjście: odpowiednik go w Scilab

en: //  dims(i,:) is the ith output argument dimensions vector
pl: // dims(i,:) jest wektorem wymiarów i-tego argumentu wyjściowego

en: //  prop(i) is the ith output argument property
pl: //  prop(i) jest własnością i-tego argumentu wyjściowego

en: // Inference for varargout
pl: // Wyjście do varargout

en: loginfos: verb_mode 0 should not be used in this context, information ignored.
pl: loginfos: verb_mode 0 nie powinien być użyty w tym kontekście, informacje zignorowane.

en: m2sciassume is obsolete, used m2scideclare instead.
pl: m2sciassume jest przestarzała, zamiast niej użyj m2scideclare.

en: not enough data, you should give at least variable_name|dimensions|datatype.
pl: za mało danych, należy podać co najmniej nazwę zmiennej | rozmiary | typ danych.

en: too much data.
pl: za dużo danych.

en: Wrong dimensions user data.
pl: Złe wymiary danych użytkownika.

en: %graphicswindow set to default value Handle.
pl: %graphicswindow  ustawione na domyślną wartość Handle.

en: wrong type of input.
pl: Nieprawidłowy typ wejścia.

en: Conversion of M-tree...
pl: Konwersja M-tree...

en: %s line %s out of %s...
pl: %s linia %s z %s...

en: Conversion of M-tree: Done
pl: Konwersja M-tree: Ukończona

en: No Scilab equivalent for: %s
pl: Brak odpowiednika Scilab dla: %s

en: operator %s not found.
pl: nie znaleziono operatora %s.

en:  may be replaced by:
pl:  może być zastąpiony przez:

en: if
pl: jeśli

en: Matlab to Scilab conversion tool
pl: Narzędzie konwersji z Matlab do Scilab

en: File
pl: Plik

en: Mfile2sci help page
pl: Strona pomocy Mfile2sci

en: Translatepaths help page
pl: Strona pomocy Translatepaths

en: About M2SCI tools...
pl: O narzędziach M2SCI...

en: Convert
pl: Konwertuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Options
pl: Ustawienia

en: Generate pretty printed code:
pl: Formatowanie kodu do ładnego wydruku:

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Verbose mode:
pl: Tryb wyściowy rozszerzony:

en: Only double values used:
pl: Użyte tylko wartości rzeczywiste (typ double)

en: Recursive conversion:
pl: Konwersja rekursywna:

en: Output directory
pl: Katalog wyjściowy

en: Directory name:
pl: Nazwa katalogu:

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: File name:
pl: Nazwa pliku:

en: <enter a file name>
pl: <wprowadz nazwę pliku>

en: Conversion mode
pl: Tryb konwersji

en: Convert a single file
pl: Konwertuj pojedyczy plik

en: Convert a whole directory
pl: Konwertuj cały katalog

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: NO
pl: NIE

en: YES
pl: TAK

en: ON
pl: WŁĄCZONE

en: ****** Beginning of mfile2sci() session ******
pl: ****** Początek sesji mfile2sci() ******

en: File to convert:
pl: Plik do konwertowania:

en: Result file path:
pl: Ścieżka do pliku wynikowego:

en: Recursive mode:
pl: Tryb rekursywny:

en: Only double values used in M-file:
pl: W M-pliku użyte tylko wartości rzeczywiste (typ double);

en: Verbose mode:
pl: Tryb wyściowy rozszerzony:

en: Generate formatted code:
pl: Generowanie sformatowanego kodu:

en: M-file reading...
pl: Odczytywanie M-pliku

en: M-file reading: Done
pl: Odczytywanie M-pliku zakończone

en: File %s is an empty file.
pl: Plik %s jest pusty.

en: Syntax modification...
pl: Zmiana składni...

en: Syntax modification: Done
pl: Zmiana składni: zakończona

en: Warning: file %s defines function %s instead of %s
             %s.sci, %s.cat and sci_%s.sci will be generated !
pl: Ostrzeżenie: plik %s definiuje funkcje %s zamiast %s
             Wygenerowane zostaną %s.sci, %s.cat oraz sci_%s.sci !

en: Macro to tree conversion...
pl: Konwersja macro do drzewa...

en: resumelogfile.dat
pl: przywróć logfile.dat

en: resume
pl: przywróć

en: ****** %s: Functions of mfile2sci() session ******
pl: ****** %s: Funkcje sesji mfie2sci()  ******

en: %d Matlab Function(s) not yet converted, original calling sequence used:
pl: %d: Konwersja tej(tych) funkcji Matlab jeszcze nie zrealizowana: pozostawiono kod wejściowy:

en: %d Matlab Toolbox(es) Functions, original calling sequence used :
pl: %d: Funkcje toolbox(-ów) programu Matlab, pozostawiono kod wejściowy:

en: %d Unknown Function(s), original calling sequence used :
pl: %d: Nieznana funkcja(-e). pozostawiono kod wejściowy:

en: Macro to tree conversion: Done
pl: Konwersja macro do drzewa: zakończona

en: Translation may be improved: see the //! comments and for all mtlb_<funname> function call
      Type help mtlb_<funname> in Scilab command window to get information about improvements.
pl: Konwersja może być ulepszona: patrz komentarze oznaczone //! dla wszystkich wywołań funkcji mtlb_<funname> 
      Więcej informacji na temat polepszeń można znaleźć na stronie pomocy mtlb_<funname>.

en: Translation may be wrong (see the //!! comments).
pl: Tłumaczenie może być nieprawidłowe ( zobacz komentarze //!!).

en: File contains no instruction, no translation made...
pl: Plik nie zawiera instrukcji, nie dokonano konwersji...

en: ****** End of mfile2sci() session ******
pl: ****** Koniec sesji mfie2sci() ******

en: recursive extraction from a variable %s of type %s.
pl: ekstrakcja rekursywna ze zmiennej %s typu %s.

en: Extraction from strings with more than two indexes not implemented.
pl: Wyeksportowanie z łańcuchów z więcej niż dwoma indeksami nie jest realizowane.

en: M2SCI bug: extraction from unknown variable %s in varslist.
pl: Błąd M2SCI: ekstrakcja z nieznanej zmiennej %s w varlist.

en: recursive insertion in a variable which is not a Cell nor a Struct: %s.
pl: rekursywne ustawienia w zmiennej która nie jest ani komórką ani strukturą: %s.

en: destination variable is not a cell: %s is of type %s.
pl: zmienna docelową nie jest komórką (cell): %s jest typu %s.

en: One operand is an empty matrix in : %s, result set to [].
pl: Jeden argument jest pustą matrycą w %s, wynik ustawiony na [].

en: At least one operand of %s is an empty matrix, Scilab equivalent is [].
pl: Przynajmniej jeden operand z %s jest pustą macierzą , Scilab jest równoważny [].

en: If %s is outside [-1,1]
       complex part of output of %s will be the opposite of Matlab one.
pl: Jeśli %s jest po za [-1 1]
       Zespolona część parametru wejściowego %s będzie przeciwieństwem tego, co daje Matlab.

en: is Real.
pl: jest typu real.

en: cube_scaling only used in 3d mode.
pl: cube_scaling może być użyte tylko w trybie 3d.

en: Bessel function is not implemented for 2 outputs arguments.
pl: Funkcja bessel nie jest zaimplementowana dla 2 argumentów wyjściowych.

en: is a scalar.
pl: jest skalarem.

en: %s is not implemented.
pl: %s nie jest zaimplementowana.

en: Call to chol() with 2 outputs.
pl: Wywołanie funkcji chol() z 2 parametrami wyjściowymi.

en: All children will be deleted, no HandleVisibility property in Scilab graphics.
pl: Wszystkie dzieci zostaną usunięte, nie ma własności grafiki HandleVisibility w Scilab.

en: All properties will be reset.
pl: Wszystkie ustawienia zostaną zresetowane.

en: %s will be ignored at run time.
pl: %s będą ignorowane w czasie wykonywania.

en: All windows will be deleted.
pl: Wszystkie okna zostaną usunięte.

en: Scilab %s() does not work when dim input argument is greater than number of dims of first rhs...
pl: Funkcja Scilab %s() nie działa, gdy wymiar argumentu wejściowego jest większy od liczby wymiarów pierwszego rhs ...

en: Verify that overloading functions have been written for inputs in display().
pl: Sprawdź, czy funkcje przeciążenia zostały napisane dla parametrów wejściowych w display().

en: Drawing events are not queued in Scilab.
pl: Zdarzenia powiązane z rysowaniem nie są obrabiane w Scilab.

en: 'nobalance' option, IGNORED.
pl: Opcja 'nobalance', ZIGNOROWANA

en: eig() with 2 inputs: consider generalized eigen. Check.
pl: eig() z 2 wejściami: rozważ ogólne uogulnione wartosci własne. Sprawdż.

en: %s, flag IGNORED.
pl: %s, flag zignorowany.

en: Matlab exist(), mtlb_exist() is called.
pl: Jest wywoływana funkcja Matlab exist(), mtlb_exist().

en: mtlb_exist() is just a partial emulation of Matlab exist() function.
pl: mtlb_exist() jest tylko częściową emulacją funkcji exist() Matlaba.

en: Unknown type for input parameter: consider fclose(fid).
pl: Nieznany typ parametru wejściowego: rozważ fclose(fid).

en: %s with two outputs.
pl: %s z dwoma parametrami wyjściowymi.

en: Verify that expression evaluated by execstr() is Scilab compatible.
pl: Sprawdź, czy wyrażenie wyznaczone przez execstr() jest kompatybilne z Scilab.

en: No equivalent for findstr() in Scilab so mtlb_findstr() is called.
pl: Brak odpowiednika Scilab dla findstr() więc wywoływana jest mtlb_findstr().

en: fopen('all') has no translation.
pl: fopen('all') nie ma tłumaczenia.

en: %s (See fileinfo() function).
pl: %s (Zobacz funkcję fileinfo()).

en: W and A permission parameters.
pl: Prawa dostępu W i A.

en: fopen used with three outputs.
pl: fopen wykozystana z trzema parametrami wejściowymi.

en: No simple equivalent, so %s() is called.
pl: Brak prostego odpowiednika, wiec wywołany jest %s()

en: %s() called with skip parameter.
pl: %s() wywołany z pominiętym parametrem.

en: Not enough information on %s to set the proper flag.
pl: Zbyt mało informacji na %s, aby ustawić poprawne flagi.

en: Global variable %s added to M2SCI variable list.
pl: Zmienna globalna %s została dodana do listy zmiennych M2SCI.

en: No minor grid in Scilab.
pl: Brak siatki podrzędnej w Scilab

en: %s option.
pl: %s opcja.

en: Scilab %s() does not work with Complex values: %s() call IGNORED.
pl: %s() Scilaba nie pracuje z wartościami zespolonymi: wywołanie %s() zostało ZIGNOROWANE.

en: Unhandled class: %s.
pl: Nieobsługiwana klasa: %s.

en: isequal requires fields are in the same order for structs to be equal.
pl: isequal wymaga, żeby pola w strukturach, które mają być równe byli w tej samej kolejności.

en: Option -regexp not yet handled: will be ignored.
pl: Opcja -regexp nie jest jeszcze obsługiwana: zostanie ona zignorowana.

en: %s is an empty matrix, so result is set to [].
pl: %s jest pustą macierzą, więc wynik jest ustawiony na [].

en: second output argument will be ignored.
pl: drugi argument wyjściowy zostanie zignorowany.

en: -all option ignored.
pl: opcja -all zignorowana.

en: %s when called with three outputs.
pl: %s kiedy wywołuje się z trzema parametrami wyjściowymi.

en: %s considered to be a Scilab macro.
pl: %s uznaje się za makro Scilab.

en: string output can be different from Matlab num2str output.
pl: łańcuch wyjściowy może się różnić od wyjścia num2str Matlaba.

en: See msprintf for solutions.
pl: Dla rozwiązania problemu zobacz msprintf.

en: Scilab and Matlab qr() do not give same results for this case: mtlb_qr() is used.
pl: qr() Scilaba i Matlaba nie dadzą w tym przypadku takiego samego wyniku : używany jest mtlb_qr().

en: is not a character string matrix.
pl: nie jest macirzą łańcuchów.

en: Option -append not yet handled: will be ignored.
pl: Opcja -append nie jest jeszcze obsługiwana: zostanie ona zignorowana.

en: In %s %s is a String,
    So result is set to %s.
pl: W %s %s jest łańcuchem,
    więc wynik jest ustawiony na %s.

en: M2SCI found: %s > size(size(%s),2),
    So result is set to 1.
pl: Odnaleziono M2SCI: %s > size(size(%s),2).
    więc wynik jest ustawiony na 1.

en: Scilab sort() and gsort() do not work with multidimensional arrays
pl: Polecenie sort() i gsort() programu Scilab nie działa z tablicami wielowymiarowymi

en: Call to sparse(): nzmax option ignored.
pl: Wywołanie funkcji sparse(): zignorowana opcja nzmax.

en: For Scilab sparse(), input values must have the same size, not sure they have.
pl: Dla funkcji sparse () Scilab, wartości wejściowe muszą mieć ten sam rozmiar, proszę to sprawdzić

en: message_id ignored in following line.
pl: message_id zignorowana w następnym wierszu.

en: %s: Output value set to 'on'.
pl: %s: Wartość wyjściowa ustawiona na  'on
